http://kariera.mk

Ish-ambasadori britanik rrihet brutalisht në rrugë

para 7 muajve - Ina

Një ish-ambasador britanik në SHBA është përfunduar në spital pasi u rrah nga të rinjtë në një stacion treni në Londër. Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues,...

Grushtohet ish ambasadori midis qytetit, në gjendje të rëndë përfundon në spital

para 7 muajve - OraInfo

Ish-ambasadori britanik në SHBA, është rrahur keq nga dy të rinj dhe ka përfunduar në spital. “Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues”, tha gruaja e tij për...

Rrahet ish-ambasadori britanik në SHBA (Foto+18)

para 7 muajve - Medial

Ish-ambasadori britanik në SHBA, është rrahur keq nga dy të rinj dhe ka përfunduar në spital. “Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues”, tha gruaja e tij për...

Ish-ambasadori britanik rrihet brutalisht në rrugë

para 7 muajve - Gazeta Express

Një ish-ambasador britanik në SHBA është përfunduar në spital pasi u rrah nga të rinjtë në një stacion treni në Londër. Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues,...

Ish-ambasadori britanik rrihet brutalisht në rrugë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Një ish-ambasador britanik në SHBA është përfunduar në spital pasi u rrah nga të rinjtë në një stacion treni në Londër. Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues,...

Rrahet ish-ambasadori britanik në SHBA (Foto +18)

para 7 muajve - Infokusi

Ish-ambasadori britanik në SHBA, është rrahur keq nga dy të rinj dhe ka përfunduar në spital. “Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues”, tha gruaja e tij për...

Ish-ambasadori britanik rrihet brutalisht në rrugë

para 7 muajve - Tetova Sot

Një ish-ambasador britanik në SHBA është përfunduar në spital pasi u rrah nga të rinjtë në një stacion treni në Londër. Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues,...

Ish-ambasadori britanik rrihet brutalisht në rrugë

para 7 muajve - Insajderi

Një ish-ambasador britanik në SHBA është përfunduar në spital pasi u rrah nga të rinjtë në një stacion treni në Londër. Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues,...

Rrahet brutalisht ish-ambasadori britanik në SHBA

para 7 muajve - Periskopi

Ish-ambasadori britanik në SHBA, është rrahur keq nga dy të rinj dhe ka përfunduar në spital. “Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues”, tha gruaja e tij për...

Rrahet ish-ambasadori britanik në SHBA (Foto +18)

para 7 muajve - KosovaPress

“Sir Christopher Meyer, 74 vjeç, ishte në Victoria, kur u shënjestrua nga dy sulmues”, tha gruaja e tij për "Times". Diplomati në pension, derisa po kthehej në shtëpi, mbeti i gjakosur, me një sy të fryrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK