http://kariera.mk

Tahiri fton deputetët që nesër ta votojnë Ligjin për dhënien në shfrytëzim dhe këmbimin e pronës së paluajtshme të komunës

para 7 muajve - Telegrafi

Koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale, Besnik Tahiri ka ftuar të gjithë deputetët e Kuvendit nga të gjitha partitë politike që nesër të votojnë në lexim të parë Ligjin për Dhënien në Shfrytëzim dhe...

Tahiri kërkon votë unanime për Ligjin që do të forconte Komunat

para 7 muajve - Koha.net

Besnik Tahiri, koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale në Qeverinë e Kosovës, u ka bërë thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës, që ta votojnë njërin prej ligjeve me të cilin synohet që t’u jepet...

Tahiri fton deputetët që nesër ta votojnë një Ligj të rëndësishëm

para 7 muajve - Lajmi.net

Koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale, Besnik Tahiri ka ftuar të gjithë deputetët e Kuvendit nga të gjitha partitë politike që nesër të votojnë në lexim të parë Ligjin për Dhënien në Shfrytëzim dhe...

Tahiri fton deputetët që nesër ta votojnë një Ligj të rëndësishëm

para 7 muajve - Gazeta Express

Koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale, Besnik Tahiri ka ftuar të gjithë deputetët e Kuvendit nga të gjitha partitë politike që nesër të votojnë në lexim të parë Ligjin për Dhënien në Shfrytëzim dhe...

Gati Ligji për Pronat e Paluajtshme të Komunës

para 7 muajve - Klan Kosova

Dërgimi i Ligjit për Pronat Komunale nga Qeveria në Kuvend dhe miratimi eventual i tij nga kjo e fundit do të bëjë që projekti Termokiss, objekt ky që i takonte Termokosit, por që iu dha në shfrytëzim...

Besnik Tahiri fton deputetët që nesër ta votojnë një Ligj të rëndësishëm

para 7 muajve - Infokusi

Koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale, Besnik Tahiri ka ftuar të gjithë deputetët që të votojnë Projektligjin për Dhënien në Shfrytëzim dhe Këmbimin e Pronës së Paluajtshme te Komunës. Sipas tij ky...

Tahiri fton deputetët që nesër ta votojnë një Ligj të rëndësishëm

para 7 muajve - Insajderi

Koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale, Besnik Tahiri ka ftuar të gjithë deputetët e Kuvendit nga të gjitha partitë politike që nesër të votojnë në lexim të parë Ligjin për Dhënien në Shfrytëzim dhe...

Tahiri fton deputetët që nesër ta votojnë një Ligj të rëndësishëm

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale, Besnik Tahiri ka ftuar të gjithë deputetët e Kuvendit nga të gjitha partitë politike që nesër të votojnë në lexim të parë Ligjin për Dhënien në Shfrytëzim dhe...

Tahiri fton deputetët që nesër ta votojnë një Ligj të rëndësishëm

para 7 muajve - Bota Press

Botapress 12 korrik-Koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale, Besnik Tahiri ka ftuar të gjithë deputetët e Kuvendit nga të gjitha partitë politike që nesër të votojnë në lexim të parë Ligjin për Dhënien...

Tahiri fton të gjithë deputetët që nesër ta votojnë një Ligj shumë të rëndësishëm

para 7 muajve - Sovrani

Koordinatori Nacional për Qeverisje Lokale, Besnik Tahiri ka ftuar të gjithë deputetët e Kuvendit nga të gjitha partitë politike që nesër të votojnë në lexim të parë Ligjin për Dhënien në Shfrytëzim dhe...

Komisioni miraton me procedurë të përshpejtuar Projektligjin për pronat, VV-ja kundër

para 7 muajve - Lajmi.net

Komisioni për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Medie ka shqyrtuar dhe miratuar me procedurë të përshpejtuar në lexim të parë në Kuvend Projektligjin për Dhënien në Shfrytëzim dhe Këmbimin e Pronës...

Komisioni miraton me procedurë të përshpejtuar Projektligjin për pronat, VV-ja kundër

para 7 muajve - Ekonomia Online

Komisioni për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Medie ka shqyrtuar dhe miratuar me procedurë të përshpejtuar në lexim të parë në Kuvend Projektligjin për Dhënien në Shfrytëzim dhe Këmbimin e Pronës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK