http://kariera.mk

Edhe pse kushton vetëm 2 mijë dollarë, veturën indiane Tata Nano pak po e blejnë

para 7 muajve - Telegrafi

Tata Nano kishte dalë me pompozitet në publik para dhjetë vjetësh si vetura më e lirë në botë me çmim prej 2.000 dollarësh. Por, pas një dekade, modeli që pritej të ishte bestseller në Indi, nuk  përmbushi...

Dështon vetura më e lirë në botë

para 7 muajve - Koha.net

Tata Nano kishte dalë me pompozitet në publik para dhjetë vjetësh si vetura më e lirë në botë me çmim prej 2000 dollarësh. pas një dekade, modeli që pritej të ishte bestseller në Indi, nuk përmbushi pritjet,...

Dështon vetura më e lirë në botë

para 7 muajve - Insajderi

Tata Nano kishte dalë me pompozitet në publik para dhjetë vjetësh si vetura më e lirë në botë me çmim prej 2000 dollarësh. Pas një dekade, modeli që pritej të ishte bestseller në Indi, nuk përmbushi pritjet,...

Askush nuk e do veturën më të lirë në botë

para 7 muajve - KosovaPress

Por, pas një dekade, modeli që pritej të ishte bestseller në Indi, nuk  përmbushi pritjet, transmeton KosovaPress. Kur ishte prezantuar në vitin 2008, prodhuesi ishte optimist se modeli do të shitej shpejt....

Hoxha: Rinia jonë, padrejtësisht e privuar nga lëvizja e lirë

para 7 muajve - Klan Kosova

Ministrja e Integrimeve Europiane, Dhurata Hoxha, ka thënë se rinisë kosovare po u pamundësohet të qenit të barabartë me moshatarët e tyre të botës, pasi po u mohohet e drejta e lëvizjes së lirë. Në një...

Rinia e Kosovës, padrejtësisht e privuar nga lëvizja e lirë

para 7 muajve - Infokusi

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka mbajtur sot një ligjëratë me studentët e “Kosovo International Summer Academy”, akademi kjo verore që ka 64 pjesëmarrës nga 31 shtete nga të gjitha kontinentet....

Hoxha mban ligjëratë me studentët e Akademisë verore

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka mbajtur sot një ligjëratë me studentët e “Kosovo International Summer Academy”. Kjo Akademi verore, ka 64 pjesëmarrës nga 31 shtete nga të gjitha kontinentet....

Hoxha: Rinia kosovare padrejtësisht e privuar nga lëvizja e lirë

para 7 muajve - Periskopi

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka mbajtur sot një ligjëratë me studentët e “Kosovo International Summer Academy”, akademi kjo verore që ka 64 pjesëmarrës nga 31 shtete nga të gjitha kontinentet....

Vizat, rinia kosovare padrejtësisht e privuar nga lëvizja e lirë

para 7 muajve - KosovaPress

Ajo me këtë rast ka diskutuar për të arriturat dhe sfidat e procesit integrues, vlerën e shtetit dhe shtetësisë dhe përkushtimin e pandalshëm për procesin integrues euro-atlantik. “Rinia jonë, padrejtësisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK