http://kariera.mk

Trump pranon letër falënderimi nga Kim Jong Un

para 11 muajve - Klan Kosova

Presidenti amerikan, Donald Trump ka pranuar sot një letër falënderuese nga lideri koreanoverior, Kim Jong Un, transmeton Klan Kosova. Përmes kësaj letre, Jong Un ka thënë se e vlerëson “përparimin” e...

Trump merr letër falënderimi nga Kim për përpjekjet energjike

para 11 muajve - Medial

Lideri koreanoverior, Kim Jong Un u shpreh se ai vlerëson shumë përpjekjet energjike dhe të jashtëzakonshme të  presidentin amerikan, Donald Trump për të përmirësuar marrëdhëniet mes dy vendeve. Trump...

​Trump merr letër falënderimi nga Kim

para 11 muajve - Telegrafi

Lideri koreanoverior, Kim Jong Un u shpreh se ai vlerëson shumë përpjekjet energjike dhe të jashtëzakonshme të presidentin amerikan, Donald Trump, për të përmirësuar marrëdhëniet mes dy vendeve. Trump...

Trump merr letër nga Kim

para 11 muajve - RTV 21

Ja çfarë i shkruan Kim Trumpit Lideri koreanoverior, Kim Jong Un u shpreh se ai vlerëson shumë përpjekjet energjike dhe të jashtëzakonshme të presidentin amerikan, Donald Trump, për të përmirësuar marrëdhëniet...

Kim Jong-un i dërgon letër Trumpit

para 11 muajve - Gazeta Express

Presidenti amerikan Donald Trump tha të enjten se ai mori një letër "shumë të mirë" nga udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un që vlerëson përpjekjet e udhëheqësit amerikan për përmirësimin e marrëdhënieve...

Kim Jong-uni i dërgon letër Trumpit

para 11 muajve - Koha.net

Presidenti amerikan Donald Trump tha të enjten se ai mori një letër "shumë të mirë" nga udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un që vlerëson përpjekjet e udhëheqësit amerikan për përmirësimin e marrëdhënieve...

Trump merr letër falenderimi nga Kim për përpjekjet energjike

para 11 muajve - Portalb

Lideri koreanoverior, Kim Jong Un u shpreh se ai vlerëson shumë përpjekjet energjike dhe të jashtëzakonshme të  presidentin amerikan, Donald Trump për të përmirësuar marrëdhëniet mes dy vendeve. Trump...

Pas takimit, Kim Jong Un i shkruan letër presidentit Trump

para 11 muajve - Mapo

Presidenti amerikan Donald Trump tha të enjten se ai mori një letër “shumë të mirë” nga udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un që vlerëson përpjekjet e udhëheqësit amerikan për përmirësimin e marrëdhënieve...

Trump merr letër falenderimi nga Kim për përpjekjet energjike

para 11 muajve - Alsat-M

Lideri koreanoverior, Kim Jong Un u shpreh se ai vlerëson shumë përpjekjet energjike dhe të jashtëzakonshme të  presidentin amerikan, Donald Trump për të përmirësuar marrëdhëniet mes dy vendeve. Trump...

Përpjekjet energjetike, Trump merr letër falënderimi nga lideri i Koresë së Veriut

para 11 muajve - BalkanWeb

Lideri koreanoverior, Kim Jong Un u shpreh se ai vlerëson shumë përpjekjet energjike dhe të jashtëzakonshme të presidentin amerikan, Donald Trump për të përmirësuar marrëdhëniet mes dy vendeve. Trump...

Kim Jong Un, letër presidentit Trump

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti amerikan Donald Trump tha të ejten se ai mori një letër "shumë të mirë" nga udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un që vlerëson përpjekjet e udhëheqësit amerikan për përmirësimin e marrëdhënieve...

Kim Jong-un i dërgon letër Trumpit

para 11 muajve - Tetova Sot

Presidenti amerikan Donald Trump tha të enjten se ai mori një letër “shumë të mirë” nga udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un që vlerëson përpjekjet e udhëheqësit amerikan për përmirësimin e marrëdhënieve...

​Donald Trump pranon letër falënderimi nga Kim

para 11 muajve - Infokusi

Lideri koreanoverior, Kim Jong Un u shpreh se ai vlerëson shumë përpjekjet energjike dhe të jashtëzakonshme të presidentin amerikan, Donald Trump, për të përmirësuar marrëdhëniet mes dy vendeve. Trump...

Kim Jong-un i dërgon letër Trumpit

para 11 muajve - Periskopi

Presidenti amerikan Donald Trump tha të enjten se ai mori një letër “shumë të mirë” nga udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un që vlerëson përpjekjet e udhëheqësit amerikan për përmirësimin e marrëdhënieve...

​Trump merr letër falënderimi nga Kim

para 11 muajve - KosovaPress

Trump publikoi sot në “Twitter” një kopje të letrës bashkë me përkthimin në anglisht që daton më 6 korrik, në kohën kur sekretari i Shtetit, Mike Pompeo po vizitonte Korenë e Veriut, shkruan ATSH. Kim...

Çfarë po ndodhë në Korenë e Veriut: Vizita e zyrtarit amerikan shkoi shumë keq

para 11 muajve - Ina

Bisedimet e shumëpritura mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Koresë së Veriut nuk janë duke shkuar në rrugën e duhur, raportojnë mediat amerikane Rrjeti televiziv CNN raporton që vizita e Sekretarit...

Çfarë po ndodhë në Korenë e Veriut: Vizita e zyrtarit amerikan shkoi si mos më keq

para 11 muajve - Gazeta Express

Bisedimet e shumëpritura mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Koresë së Veriut nuk janë duke shkuar në rrugën e duhur, raportojnë mediat amerikane Rrjeti televiziv CNN raporton që vizita e Sekretarit...

Rama si Kim Jong Un, Gentian Zenelaj ka dy fjalë për kryeministrin

para 11 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër, në kuadër të një Samiti për Ballkanin Perëndimor. Si gjithmonë kryeministri Rama ka zgjedhur të veshë atlete të bardha në një takim ku mbizotëron veshja zyrtare....

Pompeo nga Vietnami thërret Phenianin të ndjekë shembullin e Hanoit

para 11 muajve - Koha.net

Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo i bëri thirrje Koresë së Veriut të ndjekë shembullin e Vietnamit, duke krijuar një marrëdhënie të re me Shtetet e Bashkuara, sikurse bëri Hanoi pesë dekada më parë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK