http://kariera.mk

Anglezët gjejnë fajtorin e eliminimit në gjysmëfinale

para 7 muajve - Tetova Sot

Tifozët anglezë duket se e kanë zbuluar arsyen përse është eliminuar Anglia nga gjysmëfinalja e Botërorit nga Kroacia. Bëhet fjalë për Mick Jagger, i cili ishte i pranishëm në stadium mbrëmjen e djeshme...

Anglezët thonë se kanë gjetur fajtorin e eliminimit në gjysmëfinale

para 7 muajve - Periskopi

Tifozët anglezë duket se e kanë zbuluar arsyen përse është eliminuar Anglia nga gjysmëfinalja e Botërorit nga Kroacia. Bëhet fjalë për Mick Jagger, i cili ishte i pranishëm në stadium mbrëmjen e djeshme...

Mallkimi Mick Jagger, largimi i Anglisë për faj të këngëtarit të Rolling Stones?

para 7 muajve - Telesport

Pas humbjes 2-1 me Kroacinë, anglezët e kanë gjetur fajtorin e eliminimit të Anglisë në gjysmëfinalen e Kupës së Botës. Ylli i Rolling Stones Mick Jagger ka qenë i pranishëm në Luzhniki të Moskës për të...

Anglezët gjejnë fajtorin e eliminimit, zbuloni kush ishte ‘tersi’ në stadium

para 7 muajve - BalkanWeb

Tifozët anglezë besojnë se kanë zbuluar arsyen e eliminimit nga Kupa e Botës. Arsyeja ka një emër dhe fytyre, ai është Mik Jager. Rreth tij ekziston një teori se çdo ekip që ai mbështet, humbet. Me një...

Anglezët gjejnë fajtorin, ja kush i “eliminoi” kundër Kroacisë

para 7 muajve - Lajmi.net

. Tifozët anglezë duket se e kanë zbuluar arsyen përse është eliminuar Anglia nga gjysmëfinalja e Botërorit nga Kroacia. Bëhet fjalë për Mick Jagger, i cili ishte i pranishëm në stadium mbrëmjen e djeshme...

Ja kush është ‘fajtori’ për eliminimin e Anglisë

para 7 muajve - Infokusi

Tifozët anglezë duket se e kanë zbuluar arsyen përse është eliminuar Anglia nga gjysmëfinalja e Botërorit nga Kroacia. Bëhet fjalë për Mick Jagger, i cili ishte i pranishëm në stadium mbrëmjen e djeshme...

Njëri nga momentet më të shëmtuara në Botëror ndodhi dje në ndeshjen Kroaci-Angli

para 7 muajve - Periskopi

Kombëtarja e Kroacisë dhe ajo e Anglisë e kanë zhvilluar një ndeshje mjaft interesante në stadiumin “Luzhniki” në kudër të gjysmëfinales të Kupës së Botës, nga e cila fitues dolën kroatët. Megjithatë,ajo...

Anglezët gjejnë fajtorin, ja kush e “eliminoi” Anglinë…

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Tifozët anglezë duket se e kanë zbuluar arsyen përse është eliminuar Anglia nga gjysmëfinalja e Botërorit nga Kroacia. Bëhet fjalë për Mick Jagger, i cili ishte i pranishëm në stadium mbrëmjen e djeshme...

Anglezët gjejnë fajtorin, ja kush e “eliminoi” Anglinë…

para 7 muajve - Ekonomia Online

Tifozët anglezë duket se e kanë zbuluar arsyen përse është eliminuar Anglia nga gjysmëfinalja e Botërorit nga Kroacia. Bëhet fjalë për Mick Jagger, i cili ishte i pranishëm në stadium mbrëmjen e djeshme...

Gjithçka mbi ndeshjen Kroaci-Angli – Statistika e fakte interesante

para 7 muajve - Insajderi

Pasi u kuptua finalisti i parë, pas ndeshjes së mbrëmshme Francë – Belgjikë, sonte me fillim në ora 20:00 në stadiumin e Moskës, luhet gjysmëfinalja e dytë ndërmjet Kroacisë dhe Anglisë. ….. Klikoni KËTU...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK