http://kariera.mk

Modric e ka një mesazh për Ronaldon pas largimit nga Reali

para 7 muajve - Ina

Luka Modric ka folur për largimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madridi. Ai theksoi që dëshironte që CR7 të mbetej në Madrid, përcjellë “Lajmi.net”. “Dëshira e ime për Cristianon ishte të qëndronte. Ai...

Modric e ka një mesazh për Ronaldon pas largimit nga Reali

para 7 muajve - Lajmi.net

. Luka Modric ka folur për largimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madridi. Ai theksoi që dëshironte që CR7 të mbetej në Madrid, përcjellë “Lajmi.net”. “Dëshira e ime për Cristianon ishte të qëndronte....

Modric është mërzitur shumë për largimin e Ronaldos

para 7 muajve - Gazeta Express

Mesfushori i Kroacisë është larguar për një moment jashtë Botërorit për të dhënë mendimet e tij për largimin e njërit prej lojtarëve më të mirë të Real Madridit, Cristiano Ronaldo Mesfushori i Real Madridit,...

Modric e ka një mesazh për Ronaldon pas largimit nga Reali

para 7 muajve - Infokusi

Luka Modric ka folur për largimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madridi. Ai theksoi që dëshironte që CR7 të mbetej në Madrid, përcjellë “Lajmi.net”. “Dëshira e ime për Cristianon ishte të qëndronte. Ai...

Modriç, i mërzitur për largimin e Ronaldos

para 7 muajve - Java News

Mesfushori i Kroacisë është larguar për një moment jashtë Botërorit për të dhënë mendimet e tij për largimin e njërit prej lojtarëve më të mirë të Real Madridit, Cristiano Ronaldo Mesfushori i Real Madridit,...

“Modriç duhet ta fitojë Topin e Artë”

para 7 muajve - Lajmi.net

Luka Modriç po udhëheq kombëtaren kroate në një sukses të jashtëzakonshëm, duke mbërritur tashmë në finalen e Kupës së Botës. Mesfushori kroat, që luan për Realin e Madridit, është aktualisht një kandidaturë...

Mediat britanike: Luka Modriç duhet të fitojë “Topin e Artë”

para 7 muajve - Telesport

Luka Modriç po udhëheq kombëtaren kroate në një sukses të jashtëzakonshëm, duke mbërritur tashmë në finalen e Kupës së Botës. Mesfushori kroat, që luan për Realin e Madridit, është aktualisht një kandidaturë...

Modriç ka disa fjalë për Ronaldon dhe Topin e Artë

para 7 muajve - Sovrani

Mesfushori i Kroacisë është larguar për një moment jashtë Botërorit për të dhënë mendimet e tij për largimin e njërit prej lojtarëve më të mirë të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. Mesfushori i Real Madridit,...

Siguroi finalen me Kroacinë, Modriç përlot me deklaratën e tij pas ndeshjes: Më quanin të sëmurë mendor, si mund të mos qaja

para 7 muajve - Newsport

Luca Modric padyshim mund të cilësohet si një ndër mesfushorët më të mirë në botë në pozicionin e tij. Këtë gjë kroati e tregoi edhe në Botëror duke çuar Kombëtaren e tij në finalen e këtij evenimenti...

“Luka Modriç duhet të fitojë Topin e Artë”

para 7 muajve - Lexo

Luka Modriç po udhëheq kombëtaren kroate në një sukses të jashtëzakonshëm, duke mbërritur tashmë në finalen e Kupës së Botës. Mesfushori kroat, që luan për Realin e Madridit, është aktualisht një kandidaturë...

Historia prekëse e Luka Modricit, serbët ia ekzekutuan gjyshin, askush nuk besonte në talentin e tij si fëmijë

para 7 muajve - Tetova Sot

Luka Modric është dashur të kapërcejë shumë vështirësi serioze përpara se të bëhej një futbollistë profesionist. Kur kapiteni i Kroacisë ishte vetëm 6 vjeç, jeta e tij u trondit kur gjyshit i tij i dashur...

Trajektorja e Luka Modriç; Nga tmerret e luftës, deri në majat e botës në futboll

para 7 muajve - Gazeta Tema

Lufta në Kroaci shpërtheu në vitin 1991 dhe zgjati katër vjet, në të cilën, si në çdo luftë, vendi ballkanas u kthye në një makth të vërtetë. Me rastin e fundit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve në “Bernabeu”,...

Trajektorja e Luka Modriç, nga tmerret e luftës deri në majat e botës në futboll

para 7 muajve - Telesport

Lufta në Kroaci shpërtheu në vitin 1991 dhe zgjati katër vjet, në të cilën, si në çdo luftë, vendi ballkanas u kthye në një makth të vërtetë. Me rastin e fundit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve në “Bernabeu”,...

Luka Modric: Nuk më intereson ‘Topi i Artë’, e dua Kupën e Botës

para 7 muajve - Periskopi

Luka Modricit nuk i intereson fare ‘Topi i Artë’ pasi dëshiron që ta fitojë Kupën e Botës Kroacia u kualifikua dje në finale pasi mposhti Anglinë 2-1 vetëm pas vazhdimeve, shkruan Periskopi. Më 15 korrik...

Historia prekëse e Luka Modriçit, serbët ia ekzekutuan gjyshin, askush nuk besonte në talentin e tij si fëmijë

para 7 muajve - Ina

Luka Modric është dashur të kapërcejë shumë vështirësi serioze përpara se të bëhej një futbollistë profesionist. Kur kapiteni i Kroacisë ishte vetëm 6 vjeç, jeta e tij u trondit kur gjyshit i tij i dashur...

Historia prekëse e Luka Modricit, serbët ia ekzekutuan gjyshin, askush nuk besonte në talentin e tij si fëmijë

para 7 muajve - Tetova Sot

Luka Modric është dashur të kapërcejë shumë vështirësi serioze përpara se të bëhej një futbollistë profesionist. Kur kapiteni i Kroacisë ishte vetëm 6 vjeç, jeta e tij u trondit kur gjyshit i tij i dashur...

Historia prekëse e Luka Modricit, serbët ia ekzekutuan gjyshin, askush nuk besonte në talentin e tij si fëmijë

para 7 muajve - Periskopi

Luka Modric është dashur të kapërcejë shumë vështirësi serioze përpara se të bëhej një futbollistë profesionist. Kur kapiteni i Kroacisë ishte vetëm 6 vjeç, jeta e tij u trondit kur gjyshit i tij i dashur...

Mes librave dhe topit, udhëtimi i Modriç deri në gjysmëfinalen e Kupës së Botës

para 7 muajve - Newsport

Luka Modriç do të luajë në mbrëmje gjysmëfinalen e Kupës së Botës ndaj Anglisë. Nëse Kroacia është këtu, padyshim që është komplet merita e tij. UEFA në një postim në rrjetet sociale, ka një dedikim të...

Videoja që shikua nga më shumë se një milion tifozë për 24 orë: Real falënderoi Ronaldon

para 7 muajve - Te Sheshi

Pas nëntë vitesh dashurie mes Cristiano Ronaldos dhe Real Madrid, erdhi “divorci”. Sigurisht pa sherr. Dhe menjëherë pas konfirmimit të lajmit se CR7-ta kaloi te “Zonja e vjetër” italiane, klubi mbretëror...

Ronaldo “ikonë” Realit, ja 7 momentet më të papërsëritshme me fanellën e “Los Blancos”

para 7 muajve - Newsport

Ronaldo ka mbyllur dje një nga epokat më të lavdishme n historinë e Real Madridit duke e ringjitur klubin madrilen në fron. Përvecc golave, rekordeve dhe “lumit të trofeve” portugezi ka prodhuar momente...

Lamtumirë Ronaldo! Kjo video do të përlotë çdo tifoz të Real Madridit

para 7 muajve - InfoShqip

Çdo fillim ka edhe një fund, që zakonisht është i dhimbshëm I tillë ishte edhe largimi i Cristiano Ronaldos sot nga Real Madridi që ka përlotur shumicën e tifozëve të këtij klubi. Pa asnjë dyshim, Ronaldo...

Lamtumirë Ronaldo! Kjo video do të përlotë çdo tifoz të Real Madridit

para 8 muajve - Ina

Çdo fillim ka edhe një fund, që zakonisht është i dhimbshëm I tillë ishte edhe largimi i Cristiano Ronaldos sot nga Real Madridi që ka përlotur shumicën e tifozëve të këtij klubi. Pa asnjë dyshim, Ronaldo...

Lamtumirë Ronaldo! Kjo video përlotë çdo tifoz të Real Madridit

para 8 muajve - Albeu

Çdo fillim ka edhe një fund, që zakonisht është shumë i dhimbshëm. I tillë ishte edhe largimi i Cristiano Ronaldos sot nga Real Madridi që ka përlotur shumicën e tifozëve të këtij klubi. Pa asnjë dyshim,...

Modric kishte fëmijëri brutale, ishte refugjat dhe u refuzua nga disa klube kroate

para 8 muajve - Ina

Luka Modrić sot është një yll i madh, por fëmijëria e tij ishte shumë e vështirë.Kur kapiteni i Kroacisë ishte vetëm 6 vjeç, jeta e tij u trondit kur gjyshit i tij i dashur ra në duart e banditëve militantë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK