http://kariera.mk

Stoltenberg: Gjeorgjia meriton të bëhet pjesë e NATO-s

para 7 muajve - Tetova Sot

Presidenti gjeorgjian Giorgi Margvelashvili dhe sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg ranë dakord të enjten se Gjeorgjia duhet të bëhet anëtare e aleancës. “Populli i Gjeorgjisë meriton një...

Stoltenberg: Gjeorgjia meriton të bëhet pjesë e NATO-s

para 7 muajve - Zhurnal

Stoltenberg: Gjeorgjia meriton të bëhet pjesë e NATO-s "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Stoltenberg: Gjeorgjia meriton të bëhet pjesë e NATO-s

para 7 muajve - Klan Kosova

Psidenti gjeorgjian Giorgi Margvelashvili dhe sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg ranë dakord të enjten se Gjeorgjia duhet të bëhet anëtare e aleancës. “Populli i Gjeorgjisë meriton një...

Stoltenberg: Gjeorgjia meriton të bëhet pjesë e NATO-s

para 7 muajve - Klan Kosova

Psidenti gjeorgjian Giorgi Margvelashvili dhe sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg ranë dakord të enjten se Gjeorgjia duhet të bëhet anëtare e aleancës. “Populli i Gjeorgjisë meriton një...

Stoltenberg paralajmëroi anëtarësimin e Gjeorgjisë në NATO

para 7 muajve - Koha.net

Bruksel, 12 korrik - Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, njoftoi se Gjeorgjia do të jetë anëtare e NATO-s. "Jemi duke mbështetur plotësisht interesin Euro-Atlantik të Gjeorgjisë. Gjeorgjia...

Stoltenberg angazhohet për pranim të Gjeorgjisë në NATO

para 7 muajve - Medial

Sekretari i përgjithshëm i NATO-së, Jens Stoltenberg sot u angazhua për hyrje të Gjeorgjisë në Aleancë edhe krahas problemeve me rajonet separatiste në këtë ish-republikë sovjetike. “Gjeorgjia do të bëhet...

Stoltenberg: Nuk ka ligj natyror sipas së cilit NATO duhet të ekzistojë përgjithmonë

para 7 muajve - Zhurnal

Stoltenberg: Nuk ka ligj natyror sipas së cilit NATO duhet të ekzistojë përgjithmonë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK