http://kariera.mk

Nëse ai bën këto gjëra ju do shumë

para 7 muajve - Lexo

1. Ata ndajnë ushqimin e tyre. Nëse ju kujtohet Joey nga “Miqtë,” një seri popullore përsëri në vitet ’90, ai kurrë nuk i ndau ushqimet e tij me askënd. Edhe në qoftë se ky person ishte një vajzë ai mund...

10 mënyra për të rimarrë në duar jetën tuaj

para 7 muajve - Bota.al

1. Ejani në formë Çdo psikolog profesionist do t’ju tregojë se cila stërvitje është çelësi për të jetuar një jetë të ekuilibruar dhe të shëndetshme dhe kur bëhet fjalë për rimarrjen e ekuilibrit tonë emocional,...

Nëse në lidhjen tuaj po ndodhin këto gjëra, ka ardhur koha për tu ndarë

para 7 muajve - Klan Kosova

Dëshira është e madhe që të gjithë të jenë të lumtur, por ndodh që ndarja të jetë e pranishme. Ja disa shenja që paralajmërojnë se së shpejti do ndaheni: Ju qani shpesh Edhe vet nuk e kuptoni pse po qani...

Nëse në lidhjen tuaj po ndodhin këto gjëra, ka ardhur koha për tu ndarë

para 7 muajve - Gazeta Express

​Dëshira është e madhe që të gjithë të jenë të lumtur, por ndodh që ndarja të jetë prezente. Ja disa shenja që paralajmërojnë se së shpejti do ndaheni: 1. Ju qani shpesh Edhe vet nuk e kuptoni pse po qani...

5 sjelljet që duhen shmangur nëse nuk doni që partneri të ikë e t’ju lërë

para 7 muajve - Lexo

Në çdo marrëdhënie, si kur është një histori e nisur shumë kohë më parë, edhe kur përmblidhet vetëm në disa të dala bashkë, rreziku që partneri të mërzitet me ju dhe të nisë të kërkojë emocione të reja,...

Nëse në lidhjen tuaj po ndodhin këto gjëra, ka ardhur koha për tu ndarë

para 7 muajve - Lexo

Dëshira është e madhe që të gjithë të jenë të lumtur, por ndodh që ndarja të jetë prezente. Ja disa shenja që paralajmërojnë se së shpejti do ndaheni: 1. Ju qani shpesh Edhe vet nuk e kuptoni pse po qani...

Ja disa shenja që tregojnë se thjesht nuk keni lindur për njëri-tjetrin

para 8 muajve - Lexo

Ai sapo është ndarë nga e dashura e vjetër Nëse ai është duke u ballafaquar me një ndarje së fundmi, kjo mund të jetë shenjë paralajmëruese për ju. Keni dëgjuar se lidhja e tij e fundit ka qenë jashtëzakonisht...

Nëse ai ka këto shenja ju do me të vërtetë

para 8 muajve - Lexo

Nganjëherë është e vështirë ta kuptosh kur mashkulli juaj ju do, pasi meshkujt mund të jenë shumë të vështirë për t’u ‘lexuar’. Por, disa shenja mund t’ju ndihmojnë që ta dini nëse ai ju do me të vërtetë....

Tre këshilla si të hidhni pas krahëve një lidhje “toksike”

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Çdo marrëdhënie “toksike” është e ndryshme, por efekti që ato kanë mbi ju është shumë i njëjtë. Ju ndjeheni sikur jeta juaj po shembet nën ju, ashtu sikur vetë ndjenja juaj është zhveshur dhe hedhur poshtë,...

Shenjat që tregojnë se në krah keni partnerin ideal

para 8 muajve - Klan Kosova

Zakonisht themi se marrëdhëniet më të mira janë ato në të cilat ka shumë romanticitet. Por sipas Toni Coleman, i cili është ekspert për marrëdhëniet, vetëm romanca nuk mund ta çojë lidhjen shumë gjatë,...

Shenjat që tregojnë se në krah keni partnerin ideal

para 8 muajve - Ekonomia Online

Zakonisht themi se marrëdhëniet më të mira janë ato në të cilat ka shumë romanticitet. Por sipas Toni Coleman, i cili është ekspert për marrëdhëniet, vetëm romanca nuk mund ta çojë lidhjen shumë gjatë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK