http://kariera.mk

UET vazhdon traditën: Mos i humbisni këto fjalë frymëzuese për gjithkënd

më 7.2018 - Mapo

Është bërë traditë tashmë mbajtja e fjalimeve të ashtuquajtura ndryshe si fjalime të fillimit në ambientet e Universitetit Europian të Tiranës në ditën e diplomimit të studentëve të ciklit Bachelor dhe...

Si të qëndroni të lumtur, pasionantë dhe produktivë

më 7.2018 - Ekonomia Online

Edhe me përgjegjësitë tona të shumëllojshme të ndërmarrësisë dhe jetët tona disi emocionuese, mund të jetë e lehtë që unë dhe vëllau im Matthe2 të zihemi në rutinat e punës. Por, ne jemi në gjendje të...

Bëhuni ndërmarrës i guximshëm, 6 mësime

më 7.2018 - Ekonomia Online

Frika nga dështimi është një pengesë më e lartë e suksesit se sa vetë dështimi. Të bëhesh ndërmarrës është bërë më e zakonshme se më parë pas krizës financiare në vitin 2008. Por ende shumica e këtyre...

Pyetjet kreative gjatë intervistave

më 7.2018 - Ekonomia Online

Edhe punët më pak krijuese mund ta çojnë intervistuesin të bëjë pyetje në lidhje me kreativitetin. Kjo sepse intervistuesi do të vlerësojë se çfarë mund të bëjë kandidati jashtë kornizave dhe sa mund të...

Horoskopi ditor, e hënë 9 Korrik 2018

më 7.2018 - Sot News

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 9 korrik 2018 . Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja...

Horoskopi ditor, e hënë 9 Korrik 2018

më 7.2018 - RTV 21

Dashi Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet që ju lindin. Nëse nuk do të jeni në gjendje...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 9 korrik 2018

më 7.2018 - Ina

Dashi-Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet që ju lindin. Nëse nuk do të jeni në gjendje...

Horoskopi për ditën e sotme

më 7.2018 - Sovrani

Horoskopi ditor – 09.07.2018 « Një ditë mbrapa Dashi Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese për ju në orët e para të mëngjesit. Duhet të jeni të gatshëm të përballeni me problemet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK