http://kariera.mk

“Bomba” e mbrëmjes: Pogba transferohet te gjiganti evropian?

para 7 muajve - Lajmi.net

. Paul Pogba mund të rikthehet te Juventusi. Sipas informacioneve të fundit nga mediat italiane, Juve po e konsideron seriozisht rikthimin e francezit, përcjellë “Lajmi.net”. Torinezët mund ta kthejnë...

A mund të kthehet Pogba në Juventus

para 7 muajve - Gazeta Express

Sonte ka ardhur një raport befasues që Juventusi mund të risjell Paul Pogban në Juventus nga Manchester United për 60 milionë euro, duke ofruar si shkëmbim me Alex Sandron Sipas, Juventusneës24.com marrëveshja...

Pas Ronaldos, Juve e do Pogban

para 7 muajve - Koha.net

Juventusi raportohet se dëshiron të bëjë edhe një transferim të madh këtë verë. Sipas raportimeve të fundit, “Zonja e Vjetër” dëshiron ta kthejë Paul Pogban dhe të largojë. “Juventusnews24.com” shkruan...

‘BOMBA’ e mbrëmjes: Pogba te Juventusi për 60 milionë euro

para 7 muajve - OraInfo

Juventusi mund ta rikthej në skuadër Paul Pogban. Kohën më të artë në karrierë mesfushori francez e kishte pikërisht te ‘Zonja e Vjetër’, andaj ai mund të rikthehet përsëri aty. Manchester United e dëshiron...

Ronaldo, Neymar dhe “top 10” transferimet e kombinuara të të gjitha kohërave

para 7 muajve - Gazeta Tema

Cristiano Ronaldo mund të mos ketë vendosur një tjetër rekord botëror me transferimin e tij nga Real Madridi te Juventusi, por ylli portugez ka treguar se vlera e tij është rritur, pavarësisht moshës ....

Pogba transferohet te gjiganti evropian?

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags Juventus Pogba Torino Paul Pogba mund të rikthehet te Juventusi. Sipas informacioneve të fundit nga mediat italiane, “Zonja e Vjetër” po e konsideron seriozisht rikthimin e francezit. Torinezët...

Zbulohet klauzola që e rikthen Pogba-n te Juventusi

para 7 muajve - Sovrani

Ka raporte të çuditshme se një klauzolë do të lejojë Juventusin që Paul Pogba të kthehet nga Manchester United për 60 milionë euro, ndoshta në një shkëmbim me Alex Sandron, transmeton Sovrani.info. Sipas...

Pogba: Mbappe, është një superlojtarë

para 7 muajve - Gazeta Express

Mesfushori i Manchester Untied beson që sulmuesi i PSG është shumë më i mirë pavarësisht moshës se tij Paul Pogba e ka lavdëruar Kylian Mbappen për zhvillimin e shpejt të tij në futboll dhe beson se 19...

Pogba: Mbappe, është një superlojtarë

para 7 muajve - Tetova Sot

Mesfushori i Manchester Untied beson që sulmuesi i PSG është shumë më i mirë pavarësisht moshës se tij Paul Pogba e ka lavdëruar Kylian Mbappen për zhvillimin e shpejt të tij në futboll dhe beson se 19...

Juventusi ia sheh hajrin Ronaldos, shikoni çfarë po ndodh

para 7 muajve - OraInfo

Juventusi mund të ia sheh hajrin Cristiano Ronaldos. Ylli portugez tashmë është lojtar i skuadrës italiane, por më vete po e merr edhe një lojtar të Real Madridit. Është fjala për Marcelon, që tashmë ka...

Ronaldo, Neymar dhe “top 10” transferimet e kombinuara të të gjitha kohërave

para 7 muajve - Lexo

Cristiano Ronaldo mund të mos ketë vendosur një tjetër rekord botëror me transferimin e tij nga Real Madridi te Juventusi, por ylli portugez ka treguar se vlera e tij është rritur, pavarësisht moshës ....

Ronaldo, Neymar dhe “top 10” transferimet e kombinuara të të gjitha kohërave

para 7 muajve - BalkanWeb

Cristiano Ronaldo mund të mos ketë vendosur një tjetër rekord botëror me transferimin e tij nga Real Madridi te Juventusi, por ylli portugez ka treguar se vlera e tij është rritur, pavarësisht moshës ....

Ronaldo, Neymar dhe “top 10” transferimet e kombinuara të të gjitha kohërave

para 7 muajve - Telesport

Cristiano Ronaldo mund të mos ketë vendosur një tjetër rekord botëror me transferimin e tij nga Real Madridi te Juventusi, por ylli portugez ka treguar se vlera e tij është rritur, pavarësisht moshës ....

Wenger shpjegon përmirësimin e Paul Pogbas në Kupën Botërore

para 7 muajve - Periskopi

Arsene Wenger beson se Paul Pogba është përmirësuar në Kupën Botërore për shkak se ka thjeshtësuar lojën e tij për Francën. 25-vjeçari ka qenë i kritikuar për performacën e tij të paqëndrueshme nën urdhërat...

Mourinho përmend dy liderët e heshtur që i dhanë fitoren Francës në gjymsëfinale

para 7 muajve - Telesport

Trajneri i Manchester United Jose Mourinho ka përgëzuar mesfushorin Paul Pogba gjatë fitores 1-0 të Francës ndaj Belgjikës. Mourinho nuk i ka bërë shumë komplimente Pogba-së gjatë sezonit në Premier League...

Ronaldo lojtari më i shtrenjtë në histori të Serie A, lista me top-10 transferimet

para 7 muajve - Telegrafi

Juventusi e ka thyer rekordin për blerje të një lojtari në Serie A, duke nënshkruar me Cristiano Ronaldon, blerja e të cilit e dërgon në pozitën e dytë Gonzalo Higuainin që u ble dy vite më parë, po nga...

Ronaldo lojtari më i shtrenjtë në histori të Serie A, lista me top-10 transferimet

para 7 muajve - Ina

Juventusi e ka thyer rekordin për blerje të një lojtari në Serie A, duke nënshkruar me Cristiano Ronaldon, blerja e të cilit e dërgon në pozitën e dytë Gonzalo Higuainin që u ble dy vite më parë, po nga...

Ronaldo thyen rokordin e madh në Itali

para 7 muajve - OraInfo

Juventusi e ka thyer rekordin për blerje të një lojtari në Serie A, duke nënshkruar me Cristiano Ronaldon, blerja e të cilit e dërgon në pozitën e dytë Gonzalo Higuainin që u ble dy vite më parë, po nga...

Ronaldo lojtari më i shtrenjtë në histori të Serie A, lista me top-10 transferimet

para 7 muajve - Tetova Sot

Juventusi e ka thyer rekordin për blerje të një lojtari në Serie A, duke nënshkruar me Cristiano Ronaldon, blerja e të cilit e dërgon në pozitën e dytë Gonzalo Higuainin që u ble dy vite më parë, po nga...

Top-10 transferimet më të shtrenjta në Serie A, ja ku rënditet Cristiano

para 7 muajve - Infokusi

Juventusi e ka thyer rekordin për blerje të një lojtari në Serie A, duke nënshkruar me Cristiano Ronaldon, blerja e të cilit e dërgon në pozitën e dytë Gonzalo Higuainin që u ble dy vite më parë, po nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK