http://kariera.mk

Para se t’i ftonte në takim Haradinaj pati përplasje me zjarrfikësit, dikush i tha atij hajn

para 11 muajve - Koha.net

Zjarrfikësit në Kosovë vazhdojnë të ballafaqohen me probleme si pasojë e mungesës së mjeteve adekuate për punë dhe mosdefinimit të statusit të tyre.

Zjarrfikësit ndërprenë protestën

para 11 muajve - RTV 21

Haradinaj: Do t’u bëhet një zgjidhje afatgjate Zjarrfikës nga komuna të ndryshme të vendit ndërprerë protestën disa orëshe para ndërtesës së Qeverisë, pasi kjo e fundit u ka premtuar se sa më shpejt do...

Para se t’i ftonte në takim Haradinaj pati përplasje me zjarrfikësit, dikush i tha atij hajn

para 11 muajve - Koha.net

Zjarrfikësit në Kosovë vazhdojnë të ballafaqohen me probleme si pasojë e mungesës së mjeteve adekuate për punë dhe mosdefinimit të statusit të tyre. Zjarrfikësit janë të indinjuar që tash e sa vjet askush...

Haradinaj premton zgjidhje afatgjate për zjarrfikësit

para 11 muajve - RTV 21

“Qeveria e Kosovës është shtëpia e juaj dhe nga këtu do të gjendet zgjidhja për problemet që i keni” Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim përfaqësuesit e sindikatës dhe zjarrfikësit...

Haradinaj: Zjarrfikësve do t’u bëhet zgjidhje afatgjate

para 11 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka takuar përfaqësuesit e sindikatës dhe zjarrfikësit e Kosovës që kanë protestuar para Qeverisë, me të cilët ka diskutuar rreth zgjidhjes së statusit dhe kërkesave të tyre....

Haradinaj premton zgjidhje afatgjate për zjarrfikësit

para 11 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, u ka premtuar zjarrfikësve se kërkesat e tyre do të gjejnë zgjidhje brenda dy javësh. Sipas tij, për dy javë, kërkesat e zjarrfikësve do të jenë temë diskutimi...

Haradinaj: Zjarrfikësve të Kosovës do t’u bëhet zgjidhje afatgjate

para 11 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim përfaqësuesit e sindikatës dhe zjarrfikësit e Kosovës, me të cilët ka diskutuar rreth zgjidhjes së statusit dhe kërkesave të tyre. Haradinaj u premtoi...

Mënyra e veçantë e protestës së zjarrfikësve

para 11 muajve - Kallxo

Mënyra e veçantë e protestës së zjarrfikësve para ndërtesës së Qeverisë. Ata me helmetat e tyre kanë filluar të trokasin tokën, duke shkaktuar zhurmë. Në video shihet se si pothuajse të gjithë zjarrfikësit...

Zjarrfikësit protestojnë, Qeveria premton qartësimin e statusit të padefinuar të tyre

para 11 muajve - Telegrafi

Qeveria e Kosovës nëpërmjet një komunikate thotë se ka filluar nisma për zgjidhjen e padefinuar të statusit të tyre, përmes krijimit të koncept dokumentit, që më vonë do të bëhet edhe rregullore e punës...

Qeveria: Nis zgjidhja e statusit të padefinuar të zjarrfikësve

para 11 muajve - Telegrafi

Qeveria e Kosovës nëpërmjet një komunikate thotë se ka filluar nisma për zgjidhjen e padefinuar të statusit të tyre, përmes krijimit të koncept dokumentit, që më vonë do të bëhet edhe rregullore e punës...

Qeveria: Ndoqëm me vëmendje protestën e zjarrfikësve, disa kërkesa varen nga Komunat

para 11 muajve - Klan Kosova

Qeveria e Republikës së Kosovës bën të ditur se ka ndjekur me vëmendje protestën e zjarrfikësve të Kosovës dhe ka angazhuar përfaqësuesit e saj që të sqarojnë për ta, vullnetin e Qeverisë për ta zgjidhur...

Zjarrfikësit e Kosovës protestojnë në Prishtinë

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Zjarrfikësit nga të gjitha komunat e Kosovës kanë protestuar sot në Prishtinë para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës, duke kërkuar kushte më të mira për punë dhe rritje të pagave. “Ne jemi shpëtimtarë dhe...

Haradinaj fillon punën në definimin e statusit të zjarrfikësve

para 11 muajve - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas protestës së zjarrfikësve duke marrë iniciativën për zgjidhjen e statusit të tyre. Gjatë ditës, zjarrfikësit e Kosovës kanë protestuar para qeverisë...

Qeveria paralajmëron rregullore për statusin e zjarrfikësve

para 11 muajve - Koha.net

Qeveria e Kosovës ka njoftuar të ketë ndjekur me vëmendje protestën e zjarrfikësve të Kosovës dhe ka angazhuar përfaqësuesit e saj për ta zgjidhur problemin e tyre. Në një njoftim, Qeveria ka thënë se...

Qeveria për grevën e zjarrfikësve: Është ndërmarrë nisma për zgjidhjen e padefinuar të statusit të tyre

para 11 muajve - Gazeta Express

Qeveria e Republikës së Kosovës thotë se ka ndjekur me vëmendje protestën e zjarrfikësve të Kosovës dhe ka angazhuar përfaqësuesit e saj që t'ua sqarojnë vullnetin e Qeverisë për ta zgjidhur problemin...

Pas protestës së zjarrfikësve, vjen reagimi nga Qeveria

para 11 muajve - RTV 21

Qeveria: Është ndërmarrë nisma për zgjidhjen e padefinuar të statusit të zjarrfikësve Me thirrjet “Ne jemi shpëtimtarë dhe ne shpëtojmë jetë”, zjarrfikësit nga të gjitha komunat e Kosovës kanë protestuar...

Greva e zjarrfiksëve, ja çfarë vendimi mori Qeveria

para 11 muajve - OraInfo

Qeveria e Republikës së Kosovës thotë se ka ndjekur me vëmendje protestën e zjarrfikësve të Kosovës dhe ka angazhuar përfaqësuesit e saj që të sqarojnë për ta, vullnetin e Qeverisë për ta zgjidhur problemin...

Haradinaj: Grevat i kemi thirr vet duke hapur tema të shumta

para 11 muajve - Kallxo

Kryeministri Ramush Haradinaj, tha para gazetarëve se ‘grevat i ka thirr qeveria”. “Grevat i kemi thirrë, qeveria i ka thirr, ne jemi organizator të tyre dhe a e dini pse? Sepse po i qelin temat. Hera...

Haradinaj premton zgjidhje afatgjate për zjarrfikësit

para 11 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, u ka premtuar zjarrfikësve se kërkesat e tyre do të gjejnë zgjidhje brenda dy javësh. Sipas tij, për dy javë, kërkesat e zjarrfikësve do të jenë temë diskutimi...

Zjarrfikësit takohen me kryeministrin – u premton se brenda 2 jave do të ofrohet zgjidhje

para 11 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim përfaqësuesit e sindikatës dhe zjarrfikësit e Kosovës, me të cilët ka diskutuar rreth zgjidhjes së statusit dhe kërkesave të tyre. Kryeministri...

Haradinaj tregon se çfarë u premtoi zjarrfikësve, të cilët protestuan sot në Prishtinë!

para 11 muajve - Sovrani

Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim përfaqësuesit e zjarrfikësve të Kosovës. Ai ka treguar se për këtë kategori do t’u bëhet zgjidhje afatgjate, përmes ligjit! “Për herë të parë,...

Kryeministri Haradinaj: Zjarrfikësve të Kosovës do t’u bëhet zgjidhje afatgjate

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim përfaqësuesit e sindikatës dhe zjarrfikësit e Kosovës, me të cilët ka diskutuar rreth zgjidhjes së statusit dhe kërkesave të tyre....

Haradinaj premton zgjidhje afatgjate për zjarrfikësit

para 11 muajve - KosovaPress

Kryeministri Haradinaj u premtoi se brenda dy javësh kërkesat e zjarrfikësve do të diskutohen në mbledhjen e Qeverisë dhe do të ofrohet zgjidhje për këtë sektor mjaftë të rëndësishëm për vendin. “Qeveria...

Haradinaj: Zjarrfikësve të Kosovës do t’u bëhet zgjidhje afatgjate

para 11 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim përfaqësuesit e sindikatës dhe zjarrfikësit e Kosovës, me të cilët ka diskutuar rreth zgjidhjes së statusit dhe kërkesave të tyre....

Qeveria premton zgjidhje për zjarrfikësit

para 11 muajve - Infokusi

Me kërkesë të Kryeministrit Ramush Haradinaj, për herë të parë në Kosovë është inicuar nisma për zgjidhjen e statusit të zjarrfikëseve në Kosovë. Sipas një njoftimi për media, Qeveria e Kosovës është zotuar...

Haradinaj: Statuti i Trepçës të përfundojë sa më shpejt

para 11 muajve - Portalb

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke komentuar grevën e minatorëve të Trepçës dhe kërkesat e tyre për rregullimin e statutit të ndërmarrjes, ka thënë se nuk ka nevojë të vonohet në bazë të ligjit...

Zjarrfikësit ndërprenë protestën para Qeverisë (Video/Foto)

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Zjarrfikës nga komuna të ndryshme të vendit kanë ndërprerë protestën e tyre disa orëshe para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës, pasi kjo e fundit u ka premtuar atyre që sa më shpejt do të definohet statusi...

Pas protestës, qeveria u përgjigjet zjarrfikësve

para 11 muajve - Sovrani

Zjarrfikësit që nga mëngjesi janë duke protestuar para Qeverisë, të cilët kanë dal me disa kërkesa, drejtuar Qeverisë për përmbushje. Ata madje i kanë dërguar një letër me këto kërkesa edhe personalisht...

Haradinaj: Statuti i Trepçës të përfundojë sa më shpejt

para 11 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke komentuar grevën e minatorëve të Trepçës dhe kërkesat e tyre për rregullimin e statutit të ndërmarrjes, ka thënë se nuk ka nevojë të vonohet në bazë të ligjit...

Haradinaj: Qeveria i ka nxit grevat!

para 11 muajve - RTV 21

Ligji për Trepçën ekziston, por kompania nuk ekziston I pari i Qeverisë, Ramush Haradinaj në një konferencë për medie tha se grevat e digastereve të ndryshme i ka nxit vetë Qeveria. Sipas tij, me zjarrëfikësit...

Përgjigjet Qeveria: Ka nisur zgjidhja e statusit të zjarrfikësve

para 11 muajve - Bota Press

Botapress, 12 Korrik Qeveria e Republikës së Kosovës ka reaguar pas protestës së zjarrfikësve të Kosovës, duke thënë se me kërkesën e kryeministrit Ramush Haradinaj, është ndërmarrë nisma për zgjidhjen...

Haradinaj: Statuti i Trepçës të përfundojë sa më shpejt

para 11 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke komentuar grevën e minatorëve të Trepçës dhe kërkesat e tyre për rregullimin e statutit të ndërmarrjes, ka thënë se nuk ka nevojë të vonohet në bazë të ligjit...

Kryeministri i përgjigjet protestës së zjarrfikësve përmes njoftimit

para 11 muajve - Insajderi

Zjarrfikësit e Kosovës janë duke qëndruar me orë të tëra në diell, para objektit të Qeverisë së Kosovës duke kërkuar një takim me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn për të zgjedhur, sipas tyre,...

Përgjigjet Qeveria: Ka nisur zgjidhja e statusit të zjarrfikësve

para 11 muajve - Periskopi

Qeveria e Republikës së Kosovës ka reaguar pas protestës së zjarrfikësve të Kosovës, duke thënë se me kërkesën e kryeministrit Ramush Haradinaj, është ndërmarrë nisma për zgjidhjen e padefinuar të statusit...

Haradinaj premton: Statuti i Trepçës do të përfundojë shpejt

para 11 muajve - Infokusi

Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar grevën e minatorëve të Trepçës dhe kërkesat e tyre për rregullim të statutit të ndërmarrjes. Haradinaj tha se Kosova shumë shpejt do ta kryejë statutin e Trepçës,...

Qeveria: Ka nis zgjidhja e statusit të zjarrfikësve

para 11 muajve - KosovaPress

Qeveria nëpërmjet një komunikate thotë se për herë të parë në Kosovë, e iniciuar me kërkesën personale të kryeministrit të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, është ndërmarrë nisma për zgjidhjen e...

Qeveria Haradinaj ka nisur zgjidhjen e statusit të zjarrfikësve

para 11 muajve - Ekonomia Online

Qeveria e Kosovës thotë se ka ndjekur me vëmendje protestën e zjarrfikësve të Kosovës dhe ka angazhuar përfaqësuesit e saj që të sqarojnë për ta, vullnetin e Qeverisë për ta zgjidhur problemin e tyre....

Zjarrfikësit me protestë kërkojnë rritje pagash

para 11 muajve - Albinfo

Zjarrëfikësit janë të indinjuar që tash e sa vjet askush nga institucionet nuk i ka marrë parasysh kërkesat e tyre dhe për këtë, të enjten kanë dalë për të protestuar para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës....

Zjarrfikësit me orë të tëra duke protestuar në diell – në pritje të kryeministrit

para 11 muajve - Insajderi

Zjarrfikësit e Kosovës janë duke qëndruar me orë të tëra në diell, para objektit të Qeverisë së Kosovës duke kërkuar një takim me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn për të zgjedhur sipas tyre problemet...

Zjarrëfikësit protestojnë para qeverisë, kërkojnë takim me kryeministrin

para 11 muajve - Lajmi.net

“Ne jemi shpëtimtarë dhe ne shpëtojmë jetë”, më këto thirrje zjarrfikësit nga të gjitha komunat e Kosovës po protestojnë para Qeverisë, duke kërkuar kushte më të mira për punë dhe rritje të pagave. Muharrem...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë, kërkojnë kushte më të mira të punës

para 11 muajve - Klan Kosova

Një numër i madh zjarrfikësish dolën sot në protestë para Qeverisë së Kosovës, për të shprehur pakënaqësitë e tyre në lidhje me kushtet dhe pozitën jo të mirë të ambienteve të punës. Ata kanë parakaluar...

Protestojnë zjarrfikësit për kushtet e punës

para 11 muajve - Telegrafi

Rreth 120 zjarrfikës nga tërë Kosova protestuan sot para ndërtesës së Qeverisë, në shenjë pakënaqësie me kushtet e punës dhe për mosrregullimin e statusit të tyre juridik, që ka të bëjë me caktimin e përgjegjësisë...

Zjarrëfikësit protestojnë para qeverisë, kërkojnë takim me kryeministrin

para 11 muajve - Kallxo

“Ne jemi shpëtimtarë dhe ne shpëtojmë jetë”, mw kwto thirrje zjarrfikësit nga të gjitha komunat e Kosovës po protestojnë para Qeverisë, duke kërkuar kushte më të mira për punë dhe rritje tw pagave. Muharrem...

Zjarrfikësit kërkojnë kushte më të mira për punë

para 11 muajve - RTV 21

Zjarrfikësit duan takim me përfaqësues të Qeverisë Me thirrjet “Ne jemi shpëtimtarë dhe ne shpëtojmë jetë”, zjarrfikësit nga të gjitha komunat e Kosovës po protestojnë para Qeverisë, duke kërkuar kushte...

Protestojnë zjarrfikësit për kushtet e punës

para 11 muajve - Telegrafi

Rreth 120 zjarrfikës nga tërë Kosova, protestuan sot para ndërtesës së Qeverisë, në shenjë pakënaqësie me kushtet e punës dhe për mosrregullimin e statusit të tyre juridik, që ka të bëjë me caktimin e...

Haradinaj mbështet grevat: Na vet jemi organizatorët e grevës

para 11 muajve - Bota Press

Shqipe Gashi,  Botapress- Në Konferencën e mbajtur për media sot kryeministri Ramush  Haradinaj përvec zhvillimeve në Samitin e Lodrës ka diskutuar edhe temën e grevave, shkruan Botapress.info Zjarrëfiksat...

Protestojnë Zjarrfikësit, kërkojnë rritjen e pagave

para 11 muajve - OraInfo

Zjarrfikësit kanë protestuar para ndërtesës së qeverisë së Kosovës, duke kërkuar rritje të pagave dhe definimin e kompetencave të tyre. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka, ka thënë se...

Zjarrfikësit me protestë kërkojnë rritjen e pagave

para 11 muajve - Koha.net

Zjarrfikësit kanë protestuar para ndërtesës së qeverisë së Kosovës, duke kërkuar rritje të pagave dhe definimin e kompetencave të tyre, raporton KTV. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka,...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë, kërkojnë plotësim të kërkesave të tyre

para 11 muajve - KosovaPress

Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve Muharrem Beka, tha se do të qëndrojnë para Qeverisë derisa ta takojnë kryeministrin ose ndonjë përfaqësues të Qeverisë, për të diskutuar për kërkesat e tyre. Kërkesat...

Haradinaj lut deputetët mos ta vonojnë miratimin e statutit të Trepçës

para 11 muajve - Ekonomia Online

Në konferencën për media, kryeministri Haradinaj ka folur edhe për grevat dhe protestat e kohëve të fundit, ku kategori të ndryshme po kërkojnë rritje të pagave dhe përmirësim të kushteve. Ai deklaroi...

Haradinaj: Statuti i Trepçës të përfundojë sa më shpejt

para 11 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke komentuar grevën e minatorëve të Trepçës dhe kërkesat e tyre për rregullimin e statutit të ndërmarrjes, ka thënë se nuk ka nevojë të vonohet në bazë të ligjit...

Haradinaj: Statuti i Trepçës të përfundojë sa më shpejt

para 11 muajve - KosovaPress

Ai këto komente i bëri në një konferencë për media pas kthimit nga Samiti në Londës. “Sa i përket minatorëve, ju e dini se kemi respektin më të madh për ta, unë mendoj se Kosova shumë shpejt duhet të kryej...

Protestojnë zjarrfikësit

para 11 muajve - Ina

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, do të protestojnë të sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë për media,...

Zjarrfikësit para Qeverisë, protestojnë për kushtet e punës

para 11 muajve - Infokusi

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë...

Protestojnë zjarrfikësit, kërkojnë zgjidhjen e problemeve të tyre

para 11 muajve - Ekonomia Online

Zjarrfikësit kanë protestuar sot para Qeverisë së Kosovës, në shenjë revolte dhe pakënaqësie për gjendjen e tyre. Protesta ka filluar nga Pallati i Rinisë, përmes sheshit të qendrës deri te Qeveria. Protesta...

Protestojnë zjarrfikësit

para 11 muajve - Klan Kosova

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, do të protestojnë të sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë për media,...

Zjarrfikësit duan takim me përfaqësues të Qeverisë

para 11 muajve - KosovaPress

Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve Muharrem Beka  tha se do të qëndrojnë para Qeverisë derisa ta takojnë kryeministrin ose ndonjë përfaqësues të Qeverisë për të diskutuar për kërkesat e tyre. Kërkesat...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - Telegrafi

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - Koha.net

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë...

Zjarrfikësit protestojnë para qeverisë

para 11 muajve - Gazeta Express

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot nga ora 10:00 para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka...

Zjarrfikësit kërkojnë rritjen e pagave

para 11 muajve - Periskopi

Zjarrfikësit kanë protestuar para ndërtesës së qeverisë së Kosovës, duke kërkuar rritje të pagave dhe definimin e kompetencave të tyre, raporton KTV. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka,...

Zjarrfikësit përmes protestës kërkojnë rritjen e pagave

para 11 muajve - Insajderi

Zjarrfikësit e Kosovës kanë protestuar sot para ndërtesës së qeverisë, duke kërkuar rritje të pagave dhe zgjidhjen e statusit të tyre. Muharrem Beka, kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, ka thënë se...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - Sovrani

Qindra zjarrfikës të Kosovës, të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë protestuar sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka ka thënë se ata e kenë treguar...

Zjarrëfikësit protestojnë para qeverisë

para 11 muajve - Lajmi.net

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot nga ora 10:00 para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka...

Zjarrëfikësit protestojnë para qeverisë

para 11 muajve - Kallxo

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot nga ora 10:00 para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - RTV 21

Protestojnë për mungesë të kushteve të punës si dhe probleme të tjera Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot nga ora 10:00 para Qeverisë...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - Infokusi

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - Bota Press

Botapress, 12 Korrik- Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem...

Zjarrfikësit sot protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - Periskopi

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të sot para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë...

Zjarrfikësit protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - KosovaPress

Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë për media, paralajmëroi protestën e punonjësve të këtij shërbimi. Arsye për këtë, sipas tij, është mungesa e kushteve të punës, si...

Zjarrfikësit të enjten protestojnë para Qeverisë

para 11 muajve - Koha.net

Zjarrfikësit të cilët janë të pakënaqur me kushtet dhe pozitën e tyre, kanë vendosur që të protestojnë të enjten para Qeverisë së Kosovës. Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve, Muharrem Beka në një konferencë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK