http://kariera.mk

Fjalë përmbyllëse të prokurorisë për rastin "Trust", seanca vazhdon të hënën

para 7 muajve - Zhurnal

Fjalë përmbyllëse të prokurorisë për rastin "Trust", seanca vazhdon të hënën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Fjalë përmbyllëse të prokurorisë për rastin “Trust”, seanca vazhdon të hënën

para 7 muajve - Medial

Në seancën e sotme gjyqësore për lëndën “Trust”, në të cilën i akuzuari i parë është biznesmeni Sead Koçan dhe edhe dy persona tjerë fizikë dhe tre persona juridik, prokuroria i tha fjalët përmbyllëse,...

PSP-ja kërkon burg për Sead Koçan dhe Aviroviq dhe konfiskim të 17 milionë eurove

para 7 muajve - Telegrafi

Prokuroria Speciale Publike kërkoi nga të akuzuarit Sead Koçan dhe Vasilie Aviroviq të shpallen fajtorë në rastin “Trust”, kurse nga firmat “Transmet”, dhe “Sileks Nemetali” të konfiskohet pronë prej 17...

Rasti “Trust”, PSP-ja kërkon konfiskimin e 17 milionë eurove

para 7 muajve - Zhurnal

Rasti “Trust”, PSP-ja kërkon konfiskimin e 17 milionë eurove "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Rasti “Trust”, PSP-ja kërkon konfiskimin e 17 milionë eurove

para 7 muajve - Alsat-M

Prokuroria Speciale Publike nga gjykata kërkoi që kompanive Transmet dhe Nemetali Sileks t’u konfiskohen 17 milionë euro, ndërsa të akuzuarit Sead Koçan dhe Vasilie Aviroviq t’i shpall fajtor. Sot në gjykatë...

Gjykimi për "Trajektoren" vazhdon më 4 shtator

para 7 muajve - Zhurnal

Gjykimi për "Trajektoren" vazhdon më 4 shtator UPDATE: 12.07.2018 13:40:00 ### 12.07.2018 08:56:00 Sot tre seanca të PSP-së, "Trajektorja", "Trust" dhe "Tarifa" Shkup, 12 korrik - Në Gjykatën Penale sot...

Vazhdojnë seancat gjyqësore për “Trajektoren”, “Trust” dhe “Tarifa”

para 7 muajve - MRT

Në Gjykatën Penale sot në Shkup do të vazhdojë gjykimi për lëndët e PSP-së “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”.... Në lëndën “Trajektorja” të dyshuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zv.kryeministri...

Vijojnë "Trajektorja", "Trust" dhe "Tarifa": Gruevski del sot para gjykatësve

para 7 muajve - Albeu

Në Gjykatën Penale sot në Shkup do të vazhdojë gjykimi për lëndët e PSP-së “ Trajektorja ”, “ Trust ” dhe “ Tarifa ”. Në lëndën “ Trajektorja ” të dyshuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zv.kryeministri...

Vazhdojnë seancat gjyqësore për “Trajektoren”, “Trust” dhe “Tarifa”.

para 7 muajve - Alsat-M

Në Gjykatën Penale sot në Shkup do të vazhdojë gjykimi për lëndët e PSP-së “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”. Në lëndën “Trajektorja” të dyshuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zv.kryeministri...

Vazhdon gjykimi për lëndën “Trust” në të cilën i akuzuar i parë është biznesmeni Sead Koçan

para 7 muajve - Portalb

Në Gjykatën Penale sot duhet të mbahet seancë e re gjyqësore për lëndën e Prokurorisë Speciale Publike “Trust”, transmeton Portalb.mk. Në këtë rast i dyshuar i parë është biznesmeni Sead Koçan si dhe dy...

Sot tre seanca të PSP-së, "Trajektorja", "Trust" dhe "Tarifa"

para 7 muajve - Zhurnal

Sot tre seanca të PSP-së, "Trajektorja", "Trust" dhe "Tarifa" Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seancat për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) "Trajektorja", "Trust" dhe "Tarifa". "Kopjimi i...

Sot tri seanca të PSP-së, “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”

para 7 muajve - Ina

Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seancat për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”. Në “Trajektoren” të akuzuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zëvendëskryeministri...

Seanca gjyqësore për lëndët “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”

para 7 muajve - Telegrafi

Në Gjykatën Penale sot në Shkup do të vazhdojë gjykimi për lëndët e PSP-së “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”. Në lëndën “Trajektorja” të dyshuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zv.kryeministri...

LËNDËT “TRAJEKTORJA” DHE “TARIFA” SOT NË GJYKATËN PENALE

para 7 muajve - TV21

Sot në Gjykatën Penale Shkup do të vazhdojë gjykimi për lëndët “Trajektorja” dhe “Tarifa”. Në lëndën “Trajektorja” të dyshuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zv.kryeministri Vlladimir Peshevski,...

Sot tre seanca të reja për lëndët e PSP-së

para 7 muajve - Medial

Në Gjykatën penale sot do të mbahen seancat për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”, transmeton Medial.mk. Në “Trajektoren” të akuzuar janë ish kryeministri...

Sot tre seanca të PSP-së, “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”

para 7 muajve - Tetova Sot

Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seancat për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”. Në “Trajektoren” të akuzuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zëvendëskryeministri...

Sot tre seanca të PSP-së, “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”

para 7 muajve - Republika

Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seancat për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”. Në “Trajektoren” të akuzuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zëvendëskryeministri...

Vazhdojnë seancat gjyqësore për lëndët “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa"

para 7 muajve - Nezavisen

Në Gjykatën Penale sot në Shkup do të vazhdojë gjykimi për lëndët e PSP-së “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”. Në lëndën “Trajektorja” të dyshuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zv.kryeministri...

Sot tre seanca të PSP-së, “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”

para 7 muajve - Shenja

Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seancat për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) “Trajektorja”, “Trust” dhe “Tarifa”. Në “Trajektoren” të akuzuar janë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ish-zëvendëskryeministri...

Seanca të reja për lëndët “Total” dhe “Tarifa”

para 7 muajve - MRT

Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seanca për lëndët e Prokurorisë Publike Speciale.... Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seanca për lëndët e Prokurorisë Publike Speciale “Total” dhe “Tarifa”. Në rastin ...

LLATAS SOT DO TË ULET NË BANKËN E TË AKUZUARVE

para 7 muajve - TV21

Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seanca për lëndët e Prokurorisë Publike Speciale “Total” dhe “Tarifa”. Në lëndën “Total” akuzohet gazetari Dragan Pavlloviq Llatas spese, sipas PSP-së, ka dhënë informata...

Seanca të reja për lëndët “Total” dhe “Tarifa”

para 7 muajve - Alsat-M

Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seanca për lëndët e Prokurorisë Publike Speciale “Total” dhe “Tarifa”. Në rastin  “Total” akuzohet gazetari Dragan Pavlloviq Llatas, ku sipas PSP-së, ka dhënë informata...

Seancë për "Monstrën", do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur

para 7 muajve - Zhurnal

Seancë për "Monstrën", do të dëgjohet dëshmitari i mbrojtur "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Seanca gjyqësore për lëndët “Total” dhe “Tarifa”

para 8 muajve - Telegrafi

Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seanca gjyqësore për lëndët e PSP-së “Total” dhe “Tarifa”. Në rastin “Total” i akuzuar është gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas për fshehje të tatimit në vlerë prej 121.414...

Seanca të reja gjyqësore për lëndët "Total" dhe "Tarifa"

para 8 muajve - Zhurnal

Seanca të reja gjyqësore për lëndët "Total" dhe "Tarifa" "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Seanca të reja gjyqësore për lëndët “Total” dhe “Tarifa”

para 7 muajve - Nezavisen

Në Gjykatën Penale sot do të mbahen seanca për lëndët e Prokurorisë Publike Speciale “Total” dhe “Tarifa”. Në lëndën “Total” akuzohet gazetari Dragan Pavlloviq Llatas sepse, sipas PSP-së, ka dhënë informata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK