http://kariera.mk

Osmani: Marrja e ftesës për në NATO është zyrtare, pa asnjë kushtëzim

para 7 muajve - Medial

Marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, e konsideron realizim të një ëndrre të shumë gjeneratave. Ai tha se përveç sigurisë dhe paqes, NATO i...

Osmani: Marrja e ftesës për në NATO është zyrtare, pa asnjë kushtëzim

para 7 muajve - Zhurnal

Osmani: Marrja e ftesës për në NATO është zyrtare, pa asnjë kushtëzim "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Osmani: Marrja e ftesës për në NATO është zyrtare, pa asnjë kushtëzim

para 7 muajve - Portalb

Marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, e konsideron realizim të një ëndrre të shumë gjeneratave. Ai tha se përveç sigurisë dhe paqes, NATO i...

Tirana zyrtare uroi marrjen e ftesës për në NATO

para 7 muajve - Zhurnal

Tirana zyrtare uroi marrjen e ftesës për në NATO "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Marrja e ftesës për NATO, Osmani: Është zyrtare, pa asnjë kushtëzim

para 7 muajve - RTV 21

Marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO, zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani, e konsideron realizim të një ëndrre të shumë gjeneratave Ai tha se përveç sigurisë dhe paqes, NATO i siguron...

MARRJA E FTESËS PËR NATO, OSMANI: ËSHTË ZYRTARE, PA ASNJË KUSHTËZIM

para 7 muajve - TV21

Marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO, zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani, e konsideron realizim të një ëndrre të shumë gjeneratave. Ai tha se përveç sigurisë dhe paqes, NATO i...

Osmani: Procesi nuk ka kthim, javën tjetër nis skriningu

para 7 muajve - MRT

Zëvendëskryeministri për eurointegrime, Bujar Osmani, thotë se vendi mori një ftesë të pakushtëzuar.... Zëvendëskryeministri për eurointegrime, Bujar Osmani, thotë se vendi mori një ftesë të pakushtëzuar...

OSMANI: Han vjen në Shkup për skriningun

para 7 muajve - Medial

Zv/kryeministri Bujar Osmani në një deklaratë për Alsat paralajmëroi se javën e ardhshme në Shkup do të qëndrojë Komisioneri për zgjerim Johanes Han. Ai tha gjithashtu se ftesa për në NATO është e rëndësishme...

Osmani: Komisioneri Hahn vjen në Shkup për skriningun

para 7 muajve - Zhurnal

Osmani: Komisioneri Hahn vjen në Shkup për skriningun "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Osmani: Komisionari Han vjen në Shkup për skriningun

para 7 muajve - Alsat-M

Zv.kryeministri Bujar Osmani në një deklaratë për Alsat paralajmëroi se javën e ardhshme në Shkup do të qëndrojë Komisioneri për zgjerim Johanes Han. Ai tha gjithashtu se ftesa për në NATO është e rëndësishme...

Osmani: Komisionari Han vjen në Shkup për skriningun

para 7 muajve - Tetova Sot

Zv.kryeministri Bujar Osmani në një deklaratë për Alsat paralajmëroi se javën e ardhshme në Shkup do të qëndrojë Komisioneri për zgjerim Johanes Han. Ai tha gjithashtu se ftesa për në NATO është e rëndësishme...

BUJAR OSMANI shkruan historinë e re, MAQEDONIA mer ftesën për në NATO, puna e palodhshme e tij solli rezultatet e pamundshme!

para 7 muajve - Tetova Sot

ëvendëskryeministri i Maqedonisë për cështje të eurointegrimeve, Bujar Osmani për një periudhë të shkurtër kohore ka arritur rezultate mbresëlënëse të cilët i  vlerson lartë diplomacia më e lartë nga Evropa...

Hahn në Tiranë dhe Shkup për verifikim: Javën tjetër nis “inventari”

para 7 muajve - Zhurnal

Hahn në Tiranë dhe Shkup për verifikim: Javën tjetër nis “inventari” "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK