http://kariera.mk

Vetëvrasja e afganit të dëbuar, kërkohet dorëheqja e ministrit gjerman

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Ministrit gjerman i kërkohet dorëheqja pas vetëvrasjes së afganit të dëbuar

para 7 muajve - Portalb

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Ministrit gjerman i kërkohet dorëheqja pas vetëvrasjes së afganit të dëbuar

para 7 muajve - Telegrafi

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Ministri gjerman në një tjetër telash, i kërkojnë dorëheqje pas vetëvrasjes së azilkërkuesit

para 7 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Ministri gjerman në tjetër telash, i kërkojnë dorëheqje pas vetëvrasjes së azilkërkuesit

para 7 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Ministrit gjerman i kërkohet dorëheqja pas vetëvrasjes së afganit të dëbuar

para 7 muajve - Lajmi.net

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Ministrit gjerman i kërkohet dorëheqja pas vetëvrasjes së afganit të dëbuar

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Azilkërkuesi i dëbuar vret veten, ministrit gjerman i kërkohet dorëheqja

para 7 muajve - Java News

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Ministrit gjerman i kërkohet dorëheqja pas vetëvrasjes së afganit të dëbuar

para 7 muajve - Sovrani

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Ministrit gjerman i kërkohet dorëheqja pas vetëvrasjes së afganit të dëbuar

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer, i njohur për retorikën e tij kundër migrantëve është nën presion për të dhënë dorëheqje, pas vetëvrasjes së një afgani, i cili është dëbuar nga Gjermania....

Vetëvritet afgani që u dëbua nga Gjermania

para 7 muajve - Koha.net

Ministria e Brendshme e Gjermanisë tha se një nga 69 azilkërkuesit afganë, të dëbuar nga Gjermania javën e kaluar, ka kryer vetëvrasje. "Kemi marrë konfirmimin nga autoritetet afgane se një nga udhëtarët...

Vetëvritet afgani që u dëbua nga Gjermania

para 7 muajve - Klan Kosova

Ministria e Brendshme e Gjermanisë tha se një nga 69 azilkërkuesit afganë, të dëbuar nga Gjermania javën e kaluar, ka kryer vetëvrasje. “Kemi marrë konfirmimin nga autoritetet afgane se një nga udhëtarët...

Vetëvritet afgani që u dëbua nga Gjermania

para 7 muajve - Gazeta Express

Ministria e Brendshme e Gjermanisë tha se një nga 69 azilkërkuesit afganë, të dëbuar nga Gjermania javën e kaluar, ka kryer vetëvrasje. "Kemi marrë konfirmimin nga autoritetet afgane se një nga udhëtarët...

Vetëvritet afgani që u dëbua nga Gjermania

para 7 muajve - Lajmi.net

Ministria e Brendshme e Gjermanisë tha se një nga 69 azilkërkuesit afganë, të dëbuar nga Gjermania javën e kaluar, ka kryer vetëvrasje. “Kemi marrë konfirmimin nga autoritetet afgane se një nga udhëtarët...

Vetëvritet afgani që u dëbua nga Gjermania

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Ministria e Brendshme e Gjermanisë tha se një nga 69 azilkërkuesit afganë, të dëbuar nga Gjermania javën e kaluar, ka kryer vetëvrasje. "Kemi marrë konfirmimin nga autoritetet afgane se një nga udhëtarët...

Vetëvritet afgani që u dëbua nga Gjermania

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Brendshme e Gjermanisë tha se një nga 69 azilkërkuesit afganë, të dëbuar nga Gjermania javën e kaluar, ka kryer vetëvrasje. “Kemi marrë konfirmimin nga autoritetet afgane se një nga udhëtarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK