http://kariera.mk

Klas dhe stil. Çifti Trump shkëlqen në Londër

para 7 muajve - Gazeta Shqip

1 of 6 Presidenti Donald Trump ndodhet në Londër, ku këtë mbrëmje do të darkojë në Pallatin Blenheim me drejtuesit e biznesit të SHBA-ve dhe Mbretërisë së Bashkuar. Por pjesa më e bukur e kësaj vizite...

Kryebashkiaku i Londrës: Protestat kundër Trumpit duhet të jenë “paqësore”

para 7 muajve - BalkanWeb

Protestat në Londër kundër vizitës së presidentit amerikan, Donald Trump duhet të jenë “paqësore”, ka thënë kryetari i Londrës, Sadiq Khan të enjten, pasi lideri amerikan ka arritur në kryeqytetin britanik,...

Khan: Protestat kundër Trumpit, paqësore

para 7 muajve - Vizion Plus

Kryetari i Londrës, Sadiq Khan ka thënë se Protestat në Londër kundër vizitës së presidentit amerikan, Donald Trump duhet të jenë “paqësore”. “Mesazhi im për ata që protestojnë në Londër është që ato duhet...

Protesta në Londër kundër vizitës së Trumpit

para 7 muajve - Koha.net

Në Londër, kanë filluar protesta kundër vizitës së presidentit amerikan Donald Trump. Protestat në Londër kundër vizitës së presidentit amerikan, Donald Trump duhet të jenë “paqësore”, ka thënë kryetari...

Trump viziton Londrën, qytetarët e presin me protesta

para 7 muajve - Albinfo

Për shkak të administrimit të SHBA-ve, Donald Trump edhe pse i fitoi zgjedhjet në SHBA, nuk ë presidenti i 'pëlqyer'. Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka vizituar Londrën. Për vizitën e tij, pati edhe...

Khan: Protestat kundër Trumpit duhet të jenë “paqësore”

para 7 muajve - Lajmi.net

Protestat në Londër kundër vizitës së presidentit amerikan, Donald Trump duhet të jenë “paqësore”, ka thënë kryetari i Londrës, Sadiq Khan të enjten, pasi lideri amerikan ka arritur në kryeqytetin britanik,...

Khan: Protestat kundër Trumpit duhet të jenë "paqësore"

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Protestat në Londër kundër vizitës së presidentit amerikan, Donald Trump duhet të jenë “paqësore”, ka thënë kryetari i Londrës, Sadiq Khan të enjten, pasi lideri amerikan ka arritur në kryeqytetin britanik,...

Kryebashkiaku i Londrës: Protestat kundër vizitës së Trump duhet të jenë “paqësore”

para 7 muajve - Lexo

Protestat në Londër kundër vizitës së presidentit amerikan, Donald Trump duhet të jenë “paqësore”, ka thënë kryetari i Londrës, Sadiq Khan të enjten, pasi lideri amerikan ka arritur në kryeqytetin britanik....

​Kryebashkiaku i Londrës: Protesta kundër Trumpit të jenë paqësore

para 7 muajve - KosovaPress

Khan bëri këtë deklaratë pas arritje së presidentit Trump për vizitë zyrtare në Londër. Vizita e presidentit Trump në Londër është kundërshtuar nga shoqëria civile dhe shoqata të ndryshme./KosovaPress/...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK