http://kariera.mk

Dimitrov: Maqedonia nga mesi i vitit 2019 edhe zyrtarisht anëtare e NATO-s

para 7 muajve - Klan Kosova

Maqedonia nga mesi i vitit të ardhshëm mundet edhe zyrtarisht të bëhet anëtarja e 30-të e NATO-s, nëse proceset tjera shkojnë ashtu siç janë parashikuar. Këtë e tha shefi i diplomacisë së Maqedonisë, Nikolla...

Dimitrov: Maqedonia nga mesi i vitit 2019 edhe zyrtarisht anëtare e NATO-s

para 7 muajve - Telegrafi

Maqedonia nga mesi i vitit të ardhshëm mundet edhe zyrtarisht të bëhet anëtarja e 30-të e NATO-s, nëse proceset tjera shkojnë ashtu siç është parashikuar. Këtë e tha shefi i diplomacisë së Maqedonisë,...

Dimitrov: Maqedonia nga mesi i vitit 2019 edhe formalisht anëtare e NATOs, nëse gjithçka shkon si duhet

para 7 muajve - Zhurnal

Dimitrov: Maqedonia nga mesi i vitit 2019 edhe formalisht anëtare e NATOs, nëse gjithçka shkon si duhet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë...

Dimitrov: Maqedonia nga mesi i vitit 2019 edhe formalisht anëtare e NATO-s

para 7 muajve - Medial

Maqedonia nga mesi i vitit të ardhshëm mundet edhe formalisht të bëhet anëtarja e 30-të e NATO-s, përderisa të gjitha proceset tjera zhvillohen si duhet. Këtë e porositi shefi i diplomacisë së Maqedonisë,...

Dimitrov: Maqedonia nga mesi i 2019-ës edhe formalisht anëtare e NATO-s, nëse gjithçka shkon si duhet

para 7 muajve - Gazeta Express

Maqedonia nga mesi i vitit të ardhshëm mundet edhe formalisht të bëhet anëtarja e 30-të e NATO-s, përderisa të gjitha proceset tjera zhvillohen si duhet. Këtë e porositi shefi i diplomacisë së Maqedonisë,...

Dimitrov: Maqedonia nga mesi i vitit 2019 edhe formalisht anëtare e NATO-s

para 7 muajve - Fakti Ditor

Maqedonia nga mesi i vitit të ardhshëm mundet edhe formalisht të bëhet anëtarja e 30-të e NATO-s, përderisa të gjitha proceset tjera zhvillohen si duhet. Këtë e porositi shefi i diplomacisë së Maqedonisë,...

Dimitrov: Maqedonia nga mesi i vitit 2019 edhe formalisht anëtare e NATO-s, nëse gjithçka shkon si duhet

para 7 muajve - Tetova Sot

Maqedonia nga mesi i vitit të ardhshëm mundet edhe formalisht të bëhet anëtarja e 30-të e NATO-s, përderisa të gjitha proceset tjera zhvillohen si duhet. Këtë e porositi shefi i diplomacisë së Maqedonisë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK