http://kariera.mk

Ftesa për në NATO, Sela: Lajm i mirë që kërkon shumë punë

para 7 muajve - Zhurnal

Ftesa për në NATO, Sela: Lajm i mirë që kërkon shumë punë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Tirana zyrtare uroi marrjen e ftesës për në NATO

para 7 muajve - Zhurnal

Tirana zyrtare uroi marrjen e ftesës për në NATO "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Ftesa për në NATO, Sela: lajm i mirë që do shumë punë. Unitet për referendum të suksesshëm

para 7 muajve - MRT

Ftesa për anëtarësim në NATO është lajm i mirë dhe detyrim për të plotësuar kërkesat e domosdoshme.... Ftesa për anëtarësim në NATO është lajm i mirë dhe detyrim për të plotësuar kërkesat e domosdoshme....

Zaev: Me laps rrëzuam regjimin, me laps fituam statusin kandidat

para 7 muajve - Telegrafi

A ju thashë se regjimi do të bjerë? Regjimi ra? Ne thamë se do të jemi anëtari i 30-të i NATO-s? Ne u bëmë anëtar i 30-të i NATO-s. Pena na lëviz të gjithëve. Ne me laps zmbrapsëm regjimin dhe me laps...

Ftesa për në NATO, Sela: Lajm i mirë që do shumë punë. Unitet për referendum të suksesshëm

para 7 muajve - Tetova Sot

Ftesa për anëtarësim në NATO është lajm i mirë dhe detyrim për të plotësuar kërkesat e domosdoshme. Realizimi ftesës varret nga rezultati i referendumit dhe zbatimi i Marrëveshjes së Prespës. Prandaj,...

Zaev i bindur se shumica e qytetarëve do të votojnë pozitivisht në referendum

para 7 muajve - Zhurnal

Zaev i bindur se shumica e qytetarëve do të votojnë pozitivisht në referendum "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Emri i Maqedonisë, Zaev: Datat e mundshme për referendumin janë 23 dhe 30 shtatori, ose 7 tetori

para 7 muajve - BalkanWeb

SHKUP – Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do të kenë një takim në Kuvendin e Maqedonisë. “Do t’i përcaktojmë elementet e referendumit, detajet për çështjen e cila do të parashtrohet në referendum,...

Zaev: Datat e mundshme për referendumin janë 23 dhe 30 shtatori, ose 7 tetori

para 7 muajve - Zhurnal

Zaev: Datat e mundshme për referendumin janë 23 dhe 30 shtatori, ose 7 tetori "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

ZAEV: REFERENDUMI DO TË JETË I SUKSESSHËM

para 7 muajve - TV Art

Pas samitit të NATO-s do t’i përcaktojnë detajet rreth referendumit Kryeministri Zoran Zaev në deklaratën për agjencinë greke të lajmeve ANA-MPA ka deklaruar se pas samitit të NATO-s të gjitha partitë...

Zaev: Pas samitit të NATO-s, caktojmë datën e referendumit sëbashku me partitë

para 7 muajve - Albeu

Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do të kenë takim në Kuvend që t'i përcaktojmë elementet e referendumit , detajet për çështjen e cila do të parashtrohet në referendum dhe për karakteristikat...

Zaev për ANA-MPA: Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do t'i përcaktojnë detajet rreth referendumit

para 7 muajve - Zhurnal

Zaev për ANA-MPA: Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do t`i përcaktojnë detajet rreth referendumit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë...

Zaev për ANA-MPA: Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë do t'i përcaktojnë detajet rreth referendumit

para 7 muajve - Gazeta Express

Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do të kenë takim në Kuvend që t'i përcaktojmë elementet e referendumit, detajet për çështjen e cila do të parashtrohet në referendum dhe për karakteristikat...

Zaev për ANA-MPA: Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do t’i përcaktojnë detajet rreth referendumit

para 7 muajve - Tetova Sot

Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do të kenë takim në Kuvend që t’i përcaktojmë elementet e referendumit, detajet për çështjen e cila do të parashtrohet në referendum dhe për karakteristikat...

Zaev për ANA-MPA: Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do t’i përcaktojnë detajet rreth referendumit

para 7 muajve - Republika

Pas samitit të NATO-s të gjitha partitë politike do të kenë takim në Kuvend që t’i përcaktojmë elementet e referendumit, detajet për çështjen e cila do të parashtrohet në referendum dhe për karakteristikat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK