http://kariera.mk

Njihuni me njësinë elitare anti-terror, që do të përkujdeset për sigurinë e Trumpit gjatë vizitës në Britani të Madhe (Foto/Video)

para 7 muajve - Telegrafi

Një nga njësitë me elitare kundër terrorizmit në Britaninë e Madhe, kanë shfaqur para qytetarëve sot disa nga pajisjet speciale që i përdorin për t’u kujdesur për sigurinë e presidentit amerikan Donald...

Vizita e parë zyrtare e presidentit amerikan në Britani të Madhe, pritet të takohet me kryeministren May dhe me mbretëreshën Elizabeth (Foto/Video)

para 7 muajve - Telegrafi

Donald dhe Melania Trump kanë arritur në Britani të Madhe për vizitën e parë zyrtare, e cila është përcjell edhe me protesta nga qytetarë të shumtë. Megjithatë, presidenti amerikan lidhur me masën e mbledhur,...

FOTOT: Blindohet Londra, vizita e Trump nën masa ekstreme sigurie

para 7 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i SHBA Donald Trump ka mbërritur në Britaninë e Madhe. Ai ka thënë se ndihet “mirë” dhe se britanikët e duan shumë pavarësisht se vendi është përfshirë nga protestat gjatë vizitës së tij. Trump...

Presidenti Donald Trump arrin në Mbretërinë e Bashkuar

para 7 muajve - Klan Kosova

Ka arritur me një orë vonesë në Mbretërinë e Bashkuar, Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Trump po realizon vizitën e tij të parë në cilësinë e presidentit të SHBA-së që kur...

Donald Trump nis sot vizitën në Britani, të parën në këtë vend si President

para 7 muajve - Zhurnal

Donald Trump nis sot vizitën në Britani, të parën në këtë vend si President "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Britania pret që Trump t’i ndryshojë pikëpamjet për të

para 8 muajve - Ina

Zëdhënësi i kryeministres britanike, Theresa May ka thënë të martën se shpreson që presidenti amerikan, Donald Trump do të ketë pikëpamje pozitive për Britaninë, pas vizitës së këtij të fundit që pritet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK