http://kariera.mk

VIDEO/ Për çfarë po ia mbush mendjen Edi Rama, Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump?

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Kryeministri i vendit Edi Rama nuk është mjaftuar vetëm me publikimin e një fotoje me Presidentin e SHBA-ve, Donald Trump me të cilin u takua gjatë Samitit të NATO-s në Bruksel. Atë e kemi parë...

Kur Rama kap foto me Presidentin e “dëmshëm” dhe kërcënimin e marrëdhënieve SHBA-Shqipëri

para 7 muajve - Standard

Nga Gëzim Saliu Në Samitin e NATO-së që po mbahet në Bruksel, kryeministri Rama u mundua në të gjitha mënyrat që të shkëpuste një foto me Presidentin e SHBA-së Donald Trump. Mbrëmë ai u duk i largët dhe...

Çfarë nuk patë nga Samiti i NATO-s, Edi Rama heq atletet (FOTOT)

para 7 muajve - BalkanWeb

Liderët më të fuqishëm në botë janë mbledhur bashkë në samitin e NATO-s në Bruksel. Por ndërsa vëmendja u fokusua tek dy liderët kryesorë të botës, Donald Trump dhe Angela Merkel mes të cilëve nuk munguan...

Video/ Rama i përkulet duke i folur, Trumpi tepër indiferent…

para 7 muajve - Mapo

Edi Rama ka takuar presidentin amerikan Donald Trump në samitin e NATO-s në Bruksel. Pasi postoi një foto në Facebook duke shtrënguar duart me Trump, me dixhiturën “Photo of the Day”, kryeministri postoi...

Edi Rama shkon të bisedojë me Donald Trump, ndodh e papritura!

para 7 muajve - OraInfo

Pasi postoi një foto duke shtrënguar duart me Presidentin Donald Trump, Edi Rama ka postuar në Instagram një video ku duket teksa është duke komunikuar me drejtuesin e SHBA-ve. Në video është Rama ai që...

Rama i përkulur i flet Presidentit, Donald Trump e injoron

para 7 muajve - Gazeta Express

Pasi postoi një foto duke shtrënguar duart me Presidentin Donald Trump, Edi Rama ka postuar në Instagram një video ku duket teksa është duke komunikuar me drejtuesin e SHBA-ve. Në video është Rama ai që...

Rama takon Donald Trump-in në Bruksel, ja pamjet në rrjetet sociale…

para 7 muajve - Ina

Kryeministri Edi Rama ka takuar këtë të enjte Presidentin amerikan Donald Trump gjatë Samtit të vendeve të NATO-s, i cili po mbahet në Bruksel. Këtë lajm e ka dhënë vetë Rama, i cili ka bërë publike një...

Rama shtrëngon duart me Trump

para 7 muajve - Vizion Plus

Nen diçituren “Photo of the day” kryeministri Edi Rama ka publikuar ne rrjetet sociale një foto te tij duke shtrënguar dorën me presidentin amerikan Donald Trump, gjate samitit te NATO-s te zhvilluar ne...

Rama publikon pamjet, takohet me Donald Trump në Bruksel

para 7 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka takuar këtë të enjte Presidentin amerikan Donald Trump gjatë Samtit të vendeve të NATO-s, i cili po mbahet në Bruksel. Këtë lajm e ka dhënë vetë Rama, i cili ka bërë publike një...

Video/ Edi Rama takohet me Donald Trump në Bruksel, ja pamjet…

para 7 muajve - Mapo

Kryeministri Edi Rama ka takuar këtë të enjte Presidentin amerikan Donald Trump gjatë Samtit të vendeve të NATO-s, i cili po mbahet në Bruksel. Këtë lajm e ka dhënë vetë Rama, i cili ka bërë publike një...

VIDEO për të mos u humbur/ Shihni sa vuan Rama për të tërhequr vëmendjen e liderëve të NATO-s

para 7 muajve - Lajmi.net

Si vend anëtar i NATO-s, Shqipëria ka marrë pjesë në samitin e organizuar këto ditë në Bruksel. Shqipëria është përfaqësuar nga kryeministri, Edi Rama dhe shpura e tij. Por kjo video që do të shihni më...

Rama në Bruksel takon presidentin Trump

para 7 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Shqiprisë, Edi Rama në Samitin e NATO-s që po i zhvillon punimet në Bruksel është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Kryeministri Rama e ka postuar...

RAMA TAKON TRUMP-IN NË BRUKSEL

para 7 muajve - TV21

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, u takua në Bruksel me Presidentin amerikan, Donald Trump. Takimi u zhvillua në kuadër të Samitit të NATO-s, ndërsa Kryeministri Edi Rama shpërndau “Foton e Ditës”,...

Rama takon Trump-in në Londër

para 7 muajve - RTV 21

Rama takohet me Trump-in në Bruksel Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka zhvilluar sot një takim në Bruksel me Presidentin amerikan, Donald Trump. Takimi u zhvillua në kuadër të Samitit të NATO-s, ndërsa...

Për çfarë po mundohet Edi Rama t’ia mbush mendjen Donald Tumpit? [video]

para 7 muajve - Insajderi

Një natë më parë, menjëherë pas Kroacia siguroi finalen e Kampionatit Botëror, Edi Rama postoi një foto me Presidenten e Kroacisë, duke e vlerësuar atë si foton e ditës. Ndërkohë, teksa ndodhet në Bruksel,...

Rama në Bruksel takon Trumpin

para 7 muajve - Klan Kosova

Kryeministri shqiptar, Edi Rama në Samitin e NATO-s që po i zhvillon punimet në Bruksel është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Rama e e ka postuar foton me të parin...

Samiti i NATO-s/ Rama shtrëngim duarsh me Donald Trump, ja fotoja që e tregon

para 7 muajve - BalkanWeb

BRUKSEL- Kryeministri Edi Rama, vijon të jetë i pranishëm në Samitin dyditor të NATO-s, në Bruksel, ku është takuar me shumë liderë botërorë. Mes këtyre personazheve, kreu i qeverisë shqiptare është takuar...

Rama takohet me Donald Trumpin në Bruksel

para 7 muajve - Koha.net

Kryeministri Edi Rama ka takuar këtë të enjte presidentin amerikan, Donald Trump, gjatë Samtit të vendeve të NATO-s, i cili po mbahet në Bruksel. Këtë lajm e ka dhënë vetë Rama, i cili ka bërë publike...

Më në fund, Rama takon Trump dhe shkrep foton me shpejtësi (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook fotot më të rëndësishme nga Samiti i NATO-s. Rama ka pozuar me presidentin e Amerikës, Donald Trump , dhe këtë e ka quajtur, foton më të rëndësishme gjatë takimit....

Rama, shtrëngim duarsh me Trump në Bruksel

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto në rrjetin social Facebook, ku shfaqet duke shtrënguar duart me presidentin amerikan Donald Trump. Rama nuk bën asnjë komente rreth fotos, vetëm shkruan: “Fotoja e ditës”.

FOTO-LAJM: Rama takon Donald Trump

para 7 muajve - Medial

Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin amerikan Donald Trump. Shefi i qeversië ka zgjedhur ta postojë këtë moment në rrjetet sociale nën dixhiturën “Photo of the day”. PHOTO OF THE DAY Geplaatst...

E zbulon Olta Xhaçka: Ja çfarë ndodhi mbrëmë mes Presidentit Trump dhe Ramës

para 7 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama pak minuta më parë publikoi një foto duke shtrënguar duart me Presidentin e SHBA, Donald  Trump nën diçiturën “Foto e Ditës”. Më shumë nga ky takim i përzemërt mes dy liderëve, ka...

Rama i shtrëngon dorën Trumpit, përdor ministren si “fotografe”

para 7 muajve - Lajmi.net

Kryeministri Edi Rama në udhëtimet e tij zyrtare jashtë vendit duket se vuan nga “sindroma” e protagonizmit. Shpesh Ramën e kemi parë me atlete dhe kostum, gjë që ka tërhequr edhe vëmendjen e mediave ndërkombëtare,...

Samiti i NATO-s: Presidenti amerikan Trump falenderon Ramën gjatë fjalimit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Presidenti amerikan Donald Trump ka falenderuar kryeministrin Edi Rama. Gjatë fjalimit në samitin e NATO-s, shefi i Shtëpisë së Bardhë mësohet të ketë adresuar edhe një mesazh falenderimi për Ramën. Lajmin...

Rama shtrëngon duart me Trump në Bruksel

para 7 muajve - Vizion Plus

Kryeministri i vendit Edi Rama poston shpesh në faqen e tij të facebokut, foto të cilat ai i cilëson si më të rëndësishmet e ditës. Këtë herë ka qënë një shtrëngim duarsh me shefin e Shtëpisë së Bardhë...

“Sindroma” e protagonizmit tek Rama, i shtrëngon dorën Trumpit, përdor ministren si “fotografe”

para 7 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama në udhëtimet e tij zyrtare jashtë vendit duket se vuan nga “sindroma” e protagonizmit. Shpesh Ramën e kemi parë me atlete dhe kostum, gjë që ka tërhequr edhe vëmendjen e mediave ndërkombëtare,...

Samiti i NATO-s, Rama foto me Trump

para 7 muajve - Mapo

Në seancën e sotme plenare të Samitit të NATO-s, kryeministri Edi Rama është fotografuar me Presidentin e SHBA-së, Donald Trump. Fotoja është publikuar nga ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhacka, duke e përcjellë...

Rama takon Presidentin Trump, shtrëngon duart me të

para 7 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama i cili ndodhet në samitin e NATO-s në Bruksel, ka zhvilluar një takim me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Ai ka publikuar një fotografi me kreun e Shtëpisë...

FOTO-LAJM: Rama takon “armikun” Donald Trump

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin amerikan Donald Trump. Shefi i qeversië ka zgjedhur ta postojë këtë moment në rrjetet sociale nën dixhiturën “Photo of the day”. (TemA)

FOTOT: Çfarë nuk u pa nga Samiti i NATO-s, Edi Rama heq atletet

para 7 muajve - Gazeta Tema

Samiti i NATO-s në Bruksel ka mbledhur liderët më të fuqishëm në botë. Sytë natyrisht që ishin tek Donald Trump dhe Angela Merkel, që patën edhe një përplasje deklaratash. Në Samit merrte pjesë dhe kryeministri...

Rama në Bruksel takon Trumpin

para 7 muajve - Shenja

Kryeministri shqiptar, Edi Rama në Samitin e NATO-s që po i zhvillon punimet në Bruksel është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Rama e e ka postuar foton me të parin...

FOTO/ Samiti i NATO-s, Rama takon Trump…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags nato rama trump Kryeministri Edi Rama ka takuar këtë të enjte Presidentin amerikan Donald Trump gjatë Samtit të vendeve të NATO-s, i cili po mbahet në Bruksel. Këtë lajm e ka dhënë vetë...

Rama në Bruksel takon presidentin Trump

para 7 muajve - Sovrani

Kryeministri i Shqiprisë, Edi Rama në Samitin e NATO-s që po i zhvillon punimet në Bruksel është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Kryeministri Rama e ka postuar...

Trump falenderon Ramën gjatë fjalës së tij në Samitin e NATO-s

para 7 muajve - Lexo

Presidenti amerikan Donald Trump ka falenderuar kryeministrin Edi Rama. Gjatë fjalimit në samitin e NATO-s, shefi i Shtëpisë së Bardhë mësohet të ketë adresuar edhe një mesazh falenderimi për Ramën. Lajmin...

”Trump falenderon Ramën gjatë fjalës së tij në Samitin e NATO-s”

para 7 muajve - Java News

Presidenti amerikan Donald Trump ka falenderuar kryeministrin Edi Rama. Gjatë fjalimit në samitin e NATO-s, shefi i Shtëpisë së Bardhë mësohet të ketë adresuar edhe një mesazh falenderimi për Ramën. Lajmin...

Rama takohet me Donald Trump, shtrëngojnë duart miqësisht

para 7 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka takuar Presidentin e SHBA, Donald Trump gjatë Samitit të NATO-s që po zhvillohet në Bruksel. Shefi i qeverisë shqiptare e cilëson si ‘Foton e Ditës’ shtrëngimin e duarve me Presidentin...

Samiti i NATO-s, kryeministri Edi Rama takon Donald Trump

para 7 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ka takuar këtë të enjte Presidentin amerikan Donald Trump në Bruksel, ku po zhvillohet Samiti i vendeve të NATO-s. Kryeministri shqiptar ka publikuar një foto në rrjetet sociale,...

Rama takon Trump në Londër

para 7 muajve - KosovaPress

Takimi u zhvillua në kuadër të Samitit të NATO-s, ndërsa Kryeministri Edi Rama shpërndau “Foton e Ditës”, përmes rrjetit social Facebook, e ku shihet ai me presidentin amerikan. “Në seancën e sotme plenare...

Nga urrejtja në dashuri: Rama publikon dorështrëngimin me Trump

para 7 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Rama ka publikuar një foto ku shfaqet duke në një dorështrëngim të afërt me presidentin Trump, pozuar në Samitin e NATO-s në Bruksel. Pa asnjë koment, por thjesht duke i vënë cilësorin vlerësues...

Rama takon Trumpin në Bruksel

para 7 muajve - Periskopi

Kryeministri shqiptar, Edi Rama në Samitin e NATO-s që po i zhvillon punimet në Bruksel është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Rama e e ka postuar foton me të parin...

Ja si e uron Edi Rama fitoren e Kroacisë

para 7 muajve - Ina

Kryeministri shqiptar Edi Rama përmes një fotoje në facebook ka uruar dhe festuar fitoren e Kroacisë. Ai ka publikuar një fotografi me presidenten kroate Kolinda Grabar – Kitarovic. PHOTO OF THE DAY Gepostet...

Kroacia kaloi në finale, por shikoni çfarë ka bërë Edi Rama

para 7 muajve - OraInfo

Edi Rama i është gëzuar kalimit të Kroacisë në finale të Kampionatit Botëror. Kryeministri i Shqipërisë e ka postuar një foto në rrjetet sociale, duke lënë të kuptohet se iu ka gëzuar fitores së kroatëve...

Sali Berisha e bënë ‘palaço’ Edi Ramën

para 7 muajve - Infokusi

Liderët e vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe të Bashkimit Evropian u mblodhën bashkë në Samitin e Ballkanit Perëndimor në Londër. Sigurisht se nuk munguan as kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ai...

Sali Berisha e bënë ‘palaço’ Edi Ramën

para 7 muajve - Bota Press

Liderët e vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe të Bashkimit Evropian u mblodhën bashkë në Samitin e Ballkanit Perëndimor në Londër. Sigurisht se nuk munguan as kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ai...

Edi Rama i heq atletet në Bruksel

para 7 muajve - Infokusi

Liderët botëror  janë mbledhur në Bruksel në Samitin e NATO-s. Mes tyre po qëndron edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, shkruan AktivPress. Rama ka qenë i pranishëm gjatë ceremonisë pritëse nga shefi...

Edi Rama “vuan” t’i flas Donald Trump-it

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama po merrë pjesë në Samitin e NATO-s të organizuar në Bruksel. Të pranishëm në ceremoni janë gjithë vendet të cilat pjesë e Aleancës Veri-Atlantike, transmeton Indeksonline...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK