http://kariera.mk

Andi Bushati: Nuk luftohet Rama, pa goditur biznesmenët e tij

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Andi Bushati Nga selia e Partisë Demokratike është siluruar edhe njëherë me forcë lidhja okulte mes kryeministrit të vendit dhe kompanisë së cilës ai i ka dhënë pa garë dhe pa tender të drejtën e shembjes...

“Përgjysmimi me vendim qeverie i çmimit të tokës tek Teatri, pjesë e planit mafioz për ndërtimin e 6 kullave”

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj qeverisë Rama për çështjen e Teatrit. Në një deklaratë për mediat, deputetja Jorida Tabaku tha se kryeministri Rama po përdor Fusha shpk si kompani guackë...

“Teatri”, PD: Përgjysmimi i çmimit të tokës, pjesë e planit mafioz

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Deputetja demokrate Jorida Tabaku, tha se Edi Rama po përdor “Fusha sh.p.k” si kompani guackë për pastrimin e parave të pista të drogës dhe korrupsionit. Ajo deklaroi se PD ka paraqitur me fakte sesi në...

Tabaku nxjerr letrat: Rama përgjysmoi me vendim qeverie çmimin e të tokës tek Teatri

para 7 muajve - Mapo

Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka sjellë sot përmes një konference për shtyp fakte të reja mbi truallin e teatrit. Deklarata e plote e deputetes Jorida Tabaku: Prej disa ditësh Partia Demokratike ka...

“Përgjysmimi me vendim qeverie i çmimit të tokës tek Teatri, pjesë e planit mafioz për ndërtimin e 6 kullave”

para 7 muajve - Sot News

Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj qeverisë Rama për çështjen e Teatrit. Në një deklaratë për mediat, deputetja Jorida Tabaku tha se kryeministri Rama po përdor Fusha shpk si kompani guackë për pastrimin...

Tabaku: Përgjysmimi i çmimit të tokës tek Teatri, pjesë e planit të 6 kullave

para 7 muajve - NOA

Deputetja demokrate Jorida Tabaku, tha se Edi Rama po përdor “Fusha sh.p.k” si kompani guackë për pastrimin e parave të pista të drogës dhe korrupsionit. Ajo deklaroi se PD ka paraqitur me fakte sesi në...

PD: “Fusha shpk” duhet të hetohet nga ligji Antimafia

para 7 muajve - Java News

“Fusha shpk” po përdoret si kompani guackë për pastrimin e parave të pista të drogës dhe korrupsionit. Kështu deklaroi sot në një deklaratë për mediat, deputetja e PD-së, Jorida Tabaku. Tabaku tha se,...

Tabaku: Ja plani mafioz i Ramës për ndërtimin e 6 kullave te Teatri…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags rama tabaku teatri Deputetja demokrate Jorida Tabaku ka denoncuar sot faktin e përgjysmimit me vendim qeverie të çmimit të tokës tek Teatri, duke e cilësuar këtë pjesë të planit mafioz për...

“Politikë me laps”, Die Zeit portreton Ramën: Si shkojnë pushteti dhe piktura së bashku?

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Ronald Düker, Die Zeit Në qendër të Tiranës sot bie pak shi, megjithatë rrugët janë plot me njerëz. Ata rrinë nën çadrat e kafeneve dhe pinë duhan e birrë dhe presin t’i shikojnë në mbrëmje ndeshjet...

“Politikë me laps”, ja si e portretizon Die Zeit kryeministrin Rama

para 7 muajve - Lexo

Nga Ronald Düker, Die Zeit Në qendër të Tiranës sot bie pak shi, megjithatë rrugët janë plot me njerëz. Ata rrinë nën çadrat e kafeneve dhe pinë duhan e birrë dhe presin t’i shikojnë në mbrëmje ndeshjet...

“Politikë me laps”, Si shkojnë pushteti dhe piktura së bashku?

para 7 muajve - Java News

Nga Ronald Düker, Die Zeit Në qendër të Tiranës sot bie pak shi, megjithatë rrugët janë plot me njerëz. Ata rrinë nën çadrat e kafeneve dhe pinë duhan e birrë dhe presin t’i shikojnë në mbrëmje ndeshjet...

Politikë me laps

para 7 muajve - DialogPlus

Gazeta e njohur gjermane «Die Zeit» portreton Edi Ramën, një piktor shqiptar, i cili është edhe kryeministër i Shqipërisë. Si shkojnë pushteti dhe piktura së bashku? Edi Rama. Në qendër të Tiranës sot...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK