http://kariera.mk

Ahmeti: Anëtarësimi në NATO, ëndërr çdo qytetari

para 7 muajve - Iliria News

Nëpërmjet një letre kreu i BDI-së Ali Ahmeti ka uruar qytetarët për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO që paraqet arritje të madhe dhe jashtëzakonisht të rëndësishme për të ardhmen e sigurt të vendit....

Ahmeti: Anëtarësimi në NATO, ëndërr çdo qytetari

para 7 muajve - Alsat-M

Nëpërmjet një letre kreu i BDI-së Ali Ahmeti ka uruar qytetarët për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO që paraqet arritje të madhe dhe jashtëzakonisht të rëndësishme për të ardhmen e sigurt të vendit....

Taravari: Sikur mos të ishte regjimi i kaluar, ftesa do të ishte para 8 viteve

para 7 muajve - Ina

Sekretari gjeneral i ASH-së, Arben Taravari ka uruar Maqedoninë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO, por njëkohësisht ka kritikuar BDI-në. Sipas tij, sikur mos të ishte rregjimi VMRO-BDI, Maqedonia...

Ahmeti uron qytetarët e Maqedonisë për ftesën për anëtarësim në NATO

para 7 muajve - Albeu

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes faqes që tij në Fejsbuk ka uruar, qytetarët e Republikës së Maqedonisë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO. "Kam kënaqësinë e veçantë...

U realizua misioni i BDI-së

para 7 muajve - Ina

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti përmes faqes që tij në Fejsbuk ka uruar, qytetarët e Republikës së Maqedonisë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO. “Kam kënaqësinë e veçantë që të uroj të gjithë qytetarët...

Ali Ahmeti: Ëndrra jonë për NATO po realizohet

para 7 muajve - Portalb

“Kam kënaqësinë e veçantë që të uroj të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO që paraqet arritje të madhe dhe jashtëzakonisht të rëndësishme për të ardhmen...

Ahmeti uron qytetarët e Maqedonisë me rastin e marrjes së ftesës për në NATO

para 7 muajve - Zhurnal

Ahmeti uron qytetarët e Maqedonisë me rastin e marrjes së ftesës për në NATO "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Ahmeti uron qytetarët e Maqedonisë për ftesën për anëtarësim në NATO

para 7 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes faqes që tij në Fejsbuk ka uruar, qytetarët e Republikës së Maqedonisë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO. "Kam kënaqësinë e veçantë...

Ali Ahmeti uron qytetarët e Maqedonisë me rastin e marrjes së ftesës për në NATO

para 7 muajve - Medial

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes faqes që tij në Fejsbuk ka uruar, qytetarët e Republikës së Maqedonisë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO. “Kam kënaqësinë e veçantë...

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, uron qytetarët për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO

para 7 muajve - Iliria News

Lideri i  BDI-së, Ali Ahmeti, ka uruar qytetarët e vendit me rastin e marrjes së ftesës për anëtarësim të Maqedonisë në NATO! “Kam kënaqësinë e veçantë që të uroj të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë...

Ahmeti: Anëtarësimi në NATO, ëndërr çdo qytetari

para 7 muajve - Fol

Nëpërmjet një letre kreu i BDI-së Ali Ahmeti ka uruar qytetarët për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO që paraqet arritje të madhe dhe jashtëzakonisht të rëndësishme për të ardhmen e sigurt të vendit....

Ali Ahmeti: Ëndrra jonë për NATO po realizohet

para 7 muajve - Tetova Sot

ryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes faqes që tij në Fejsbuk ka uruar, qytetarët e Republikës së Maqedonisë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO. “Kam kënaqësinë e veçantë...

Ali Ahmeti uron qytetarët e Maqedonisë me rastin e marrjes së ftesës për në NATO

para 7 muajve - Nezavisen

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes faqes që tij në Fejsbuk ka uruar, qytetarët e Republikës së Maqedonisë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO. “Kam kënaqësinë e veçantë...

Kështu uron Ali Ahmeti qytetarët marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kam kënaqësinë e veçantë që të uroj të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO që paraqet arritje të madhe dhe jashtëzakonisht të rëndësishme për të ardhmën...

Kështu uron Ali Ahmeti qytetarët marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO

para 7 muajve - Republika

Kam kënaqësinë e veçantë që të uroj të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë për marrjen e ftesës për anëtarësim në NATO që paraqet arritje të madhe dhe jashtëzakonisht të rëndësishme për të ardhmën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK