http://kariera.mk

Bllokohen mijëra shezllonë në Velipojë

para 7 muajve - Sot News

Gjashtë persona janë proceduar penalisht në Velipojë për pushtimin e hapësirave publike në plazhe, ndërsa policia ka sekuestruar edhe shezllone. Operacioni për lirimin e hapësirave ka bërë të mundur sekuestrimin...

Kishin bllokuar plazhin e Velipojës me 1625 shezllone, policia arreston 6 persona

para 7 muajve - Gazeta Express

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur lirimin e një hapësire të madhe publike e cila ishte zaptuar nga plot 1625 shezllona, të vendosur në plazh në mënyrë krejtësisht të paligjshme. Policia sqaron se janë...

Aksion masiv në plazhin e Velipojës, hiqen shezllonet pa leje

para 7 muajve - Vizion Plus

Velipoja është një nga plazhet ku abuzimi me hapësirat publike shtrihet gjatë gjithë bregdetit. Por një ditë pas letrës së ministrit Klosi drejtuar bashkive për të marrë masa, në këtë zonë nisi aksioni....

“Furtunë” në plazhin e Velipojës, aksioni i policisë boshatis hapësirat pa leje

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Hapësirat publike të zëna pa leje nga subjekte private në plazhin e Velipojës u liruan gjate një aksioni të policisë dhe forcave RENEA, që nisi mbrëmjen e së mërkurës. Inspektorët dhe policia larguar dhjetëra...

Kishin pishtuar plazhin me zhezllone, konflikt në mesnatë mes policisë dhe pronarëve të lokaleve

para 7 muajve - Albeu

Policia Bashkiake e mbështetur nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërmarrë një aksion gjatë natës duke bllokuar mbi 1 mijë shezlone dhe çadra pa leje në hapësirën publike në vijën bregdetare në Velipojë...

Natë me përplasje në Velipojë, hiqen 1 mijë shezlone pa leje /DEBATI

para 7 muajve - Gazeta Express

Policia Bashkiake e mbështetur nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërmarrë një aksion gjatë natës duke bllokuar mbi 1 mijë shezlone dhe çadra pa leje në hapësirën publike në vijën bregdetare në Velipojë...

Policia e Shkodrës zbarkon në plazhin e Velipojës për shezlonget që zënë hapësirave publike

para 7 muajve - BalkanWeb

VELIPOJE- Policia e Shkodrës ka zbarkuar në plazhin e Velipojës duke ndërmarrë një aksion për lirimin e hapësirave publike të zëna forcërisht nga persona të ndryshëm me shezlonge. Aksioni është paralajmëruar...

Përplasja në Velipojë, familjarja e pronarit të biznesit humbet ndjenjat

para 7 muajve - Sot News

Gjatë operacionit mbrëmjen e djeshme në Velipojë u sekuestruan mbi një mijë shezlone, pasi bizneset kishin zënë hapësirën publike pa leje në vijën bregdetare. Ndërkohë që gjatë debatit të policisë me pronarin...

Aksion blic në Velipojë , kush ishte biznesmeni që u përplas me drejtuesin e FNSH?

para 7 muajve - Sot News

FNSH dhe policia bashkiake ka zbarkuar pak pas mesnate në plazhin e Velipojës. Aksioni u krye për të liruar dhe sekuestruar shazllonet e paligjshme. Për këtë aryse policia ka pasur debate të forta me biznesmenë,...

FNSH aksion blic mes mesnate në Velipojë

para 7 muajve - Zhurnal

FNSH aksion blic mes mesnate në Velipojë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

FNSH aksion blic mes mesnate në Velipojë

para 7 muajve - Albeu

Mbrëmë pas mesnatës FNSH dhe policia bashkiake ka zhvilluar një aksion për të liruar dhe sekuestruar shazllonet e paligjshme. Mësohet se policia ka pasur përplasje dhe me ish-kryetarin e komunës Velipojë...

FNSH aksion blic në Velipojë, përplasje me biznesmenët

para 7 muajve - Sot News

FNSH dhe policia bashkiake ka zbarkuar pak pas mesnate në plazhin e Velipojës, ku kas pasur përplasje me disa biznese. Aksioni u krye për lirimin dhe sekuestrimin e shezlongeve të paligjshme. Policia ka...

Velipojë/ Zaptuan hapesirën publike të plazhit, FNSH i bllokon shezlonet. Biznesmeni kërkon mbeshtetje politike nga PD

para 7 muajve - Lexo

Policia Bashkiake e mbështetur nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërmarrë një aksion gjatë natës duke bllokuar mbi 1 mijë shezlone dhe çadra pa leje në hapësirën publike në vijën bregdetare. Në...

VIDEO/ Velipojë, zaptuesit e plazhit kërkojnë mbështetje politike nga PD, debatet

para 7 muajve - Java News

Policia Bashkiake e mbështetur nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërmarrë një aksion gjatë natës duke bllokuar mbi 1 mijë shezlone dhe çadra pa leje në hapësirën publike në vijën bregdetare. Në...

Tensione në Velipojë, zbarkon FNSH, përplaset me biznesmenët

para 7 muajve - Mapo

FNSH dhe policia bashkiake ka zbarkuar pak pas mesnate në plazhin e Velipojës, ku kas pasur përplasje me disa biznese. Aksioni u krye për lirimin dhe sekuestrimin e shezlloneve të paligjshme. Policia ka...

Mesi: Për rrugën Velipojë-Shëngjin 10 milionë euro investim

para 7 muajve - Zhurnal

Mesi: Për rrugën Velipojë-Shëngjin 10 milionë euro investim "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK