http://kariera.mk

Izetbegoviq: Politikanët nga Republika Serbe duhet të ndalojnë fyerjen e viktimave

para 7 muajve - Klan Kosova

Në Qendrën Përkujtimore në Potoçari po shënohet  23 vjetori i masakrës së Srebrenicës. Me këtë rast, kryesuesi i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq, ka thënë se  politikanët nga Republika...

Izetbegoviq u bën thirrje serbëve të ndalin fyerjet ndaj viktimave të gjenocidit në Srebrenicë

para 7 muajve - Koha.net

Potoçari, 11 korrik – Politikanët e Republikës Serbe duhet të ndalin fyrjen që po ua bëjnë viktimave të gjenocidit në Srebrenicë dhe të mendojnë çfarë mesazhesh u dërgojnë të rin jve. Kështu deklaroi sot...

Izetbegoviq: Politikanët nga Republika Serbe duhet të ndalojnë fyerjen e viktimave

para 7 muajve - Ekonomia Online

Në Qendrën Përkujtimore në Potoçari po shënohet 23 vjetori i masakrës së Srebrenicës. Me këtë rast, kryesuesi i Presidencës së Bosnjës e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviq, ka thënë se politikanët nga Republika...

Shkrimi që tronditi botën vitin e kaluar: Na fal Fatima!

para 7 muajve - Insajderi

Opinioni është botuar nga aktivisti serb i të drejtave të njeriut, në gazetën Danas, para fjalës përfundimtare mbi gjeneralin Ratko Mlladiq, i cili u dënua për gjenocid. Mbyllni sytë dhe imagjinoni një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK