http://kariera.mk

FOTO/ Faqet e para të shtypit të ditës, 13 korrik 2018…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags faqet e para gazetat shtypi i dites Këto janë titujt kryesorë të gazetave të datës 13 Korrik 2018.

Video/ Parashikimi i motit, 12 korrik 2018

para 7 muajve - BalkanWeb

Moti për sot dhe parashikimi për ditën në vazhdim

Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri dhe Kosovë për ditën e sotme, e enjte 12 korrik 2018 "> 2018 . Gazetat pasqyrojnë...

Pasqyra e shtypit, e enjte 12 korrik 2018

para 7 muajve - NOA

Të nderuar lexues, kjo është një pasqyrë e faqeve të para të disa prej gazetave kryesore, për ditën e enjte, 12 korrik 2018.

FOTO/ Faqet e para të shtypit të ditës, 12 korrik 2018…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags faqet e para gazetat shtypi i dites Këto janë titujt kryesorë të gazetave të datës 12 Korrik 2018.

VIDEO/ Parashikimi i motit, 11 korrik 2018

para 7 muajve - BalkanWeb

Parashikimi i motit për ditën e sotme dhe katër ditët në vazhdim

Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri dhe Kosovë për ditën e sotme, e mërkurrë 11 korrik 2018. Gazetat pasqyrojnë titujt...

Pasqyra e shtypit, e mërkurë 11 Korrik 2018

para 8 muajve - NOA

Të nderuar lexues, kjo është një pasqyrë e faqeve të para të disa prej gazetave kryesore, për ditën e mërkurë, 11 korrik 2018.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK