http://kariera.mk

ASH: Marrja e ftesës për antarësim përmbush një pjesë të aspiratave të qytetarëve

para 7 muajve - Zhurnal

ASH: Marrja e ftesës për antarësim përmbush një pjesë të aspiratave të qytetarëve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

ASH: Marrja e ftesës për antarësim përmbush një pjesë të aspiratave të qytetarëve

para 7 muajve - Ina

Aleanca për Shqiptarët ka përshëndetur ftesën për anëtarësim në NATO, duke theksuar se me këtë përmbushet një pjesë e aspiratave të qytetarëve. Zëdhënësi i kësaj partie Flakron Bexheti thotë se me anëtarësim...

Mediu: Shqipëria nuk ka pasur qëndrimin e duhur pas anëtarësimit në NATO

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE- I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, kreu i Partisë Republikane dhe ish ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ka komentuar samitin e NATO-s në Bruksel si dhe kërkesën e presidentit amerikan që...

Takimi me Donald Trump, Mediu zbulon kërkesën e presidentit amerikan

para 7 muajve - Mapo

I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, kreu i Partisë Republikane dhe ish ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ka komentuar samitin e NATO-s në Bruksel si dhe kërkesën e presidentit amerikan që vendet...

Bexheti: Vërejtje për implementimin e Marrëveshjes

para 7 muajve - Alsat-M

Aleanca për Shqiptarët gjithashtu e përshëndet ftesën për anëtarësim në NATO. Sipas tyre, me marrjen e këtij dokumenti përmbushet një pjesë e aspiratave të qytetarëve. Zëdhënësi i kësaj partie Flakron...

ASH përshëndet ftesën për anëtarësim në NATO

para 7 muajve - Tetova Sot

Aleanca për Shqiptarët gjithashtu e përshëndet ftesën për anëtarësim në NATO. Sipas tyre, me marrjen e këtij dokumenti përmbushet një pjesë e aspiratave të qytetarëve. Zëdhënësi i kësaj partie Flakron...

ASH: Marrja e ftesës për antarësim përmbush një pjesë të aspiratave të qytetarëve

para 7 muajve - Fol

Aleanca për Shqiptarët gjithashtu e përshëndet ftesën për anëtarësim në NATO. Sipas tyre, me marrjen e këtij dokumenti përmbushet një pjesë e aspiratave të qytetarëve. Zëdhënësi i kësaj partie Flakron...

Më mirë anëtare me kusht në NATO se pa kurrfar kushti të rrimë jashta Aleancës Veri-Atlantike

para 7 muajve - Tetova Sot

Ejup Berisha Me mirë është marrja e një ftese për antarsim me kusht të Maqedonisë në NATO se një refuzim pa kurrfar kushti nga NATO për antarsim në gjirin e kësaj organizate tani për tani më të fuqishme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK