http://kariera.mk

Ironia e Nard Ndokës: Për lajm, Rama vesh atlete e del nudo

para 7 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen falë atleteve të bardha në takimet zyrtare. Kryeministri Edi Rama ndodhen në Londër, në kuadër të një Samiti për Ballkanin Perëndimo kur atletet...

Politika Online/ Nard Ndoka: Rama per “lajm” vesh atlete dhe del nudo

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE -“Dikush ka harruar këpucët.” Ishte ky komenti ironik i BBC për atletet e kryeministrit Edi Rama gjatë samitit të Ballkanit Perëndimor që u zhvilluar në Londër. Edhe deputeti Nard Ndoka ka një koment...

Ndoka godet me ironinë e tij: Rama per “lajm” vesh atlete dhe del nudo…

para 7 muajve - Standard

“Dikush ka harruar këpucët.” Ishte ky komenti ironik i BBC për atletet e kryeministrit Edi Rama gjatë samitit të Ballkanit Perëndimor që u zhvilluar në Londër. Edhe deputeti Nard Ndoka ka një koment për...

Nard Ndoka kritikon Ramën: Të gjithë tallen me të, është i paaftë si politikan

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nard Ndoka thotë se kryeministri Edi Rama është një politikan i paaftë. Sipas tij, sot të gjithë tallen me shefin e qeverisë pasi ai është i dështuar dhe jo serioz. Ndër të tjera, kreu i PDK-së thotë:...

Video me liderët botërorë/ Zëdhënësi i Kryemadhit i shkruan Ramës: Duhet patjetër që…

para 7 muajve - Sot News

Është bërë e zakonshme që vëmendja e liderve politikë tashmë të fitohet dhe në rrjetet sociale, dhe kryeministri Edi Rama e ka shprehur këtë aftësi më së miri. Së fundi nga samiti i NATO-s që po mbahej...

Video/ Një ditë me atlete, ditën tjetër si hokatar me liderët e NATO-s… protagonizmi i Ramës që zgjat vetëm një ditë…

para 7 muajve - Mapo

Dy ditë me parë, mediat prestigjioze në botë shpërndanë një video ku në foton familjare të liderëve të Samitit të vendeve të Ballkanit Perëndimor që u mbajt në Londër, kryeministri Edi Rama tërhoqi vëmendjen...

Skualifikimi i Anglisë, Paloka ironizon Ramën: Ta dijnë anglezet se kush ishte tersi!

para 7 muajve - Sot News

Kroacia do të jetë për herë të parë në finalen e Kupës së Botës, pasi mundi Anglinë. Ndërsa këtë ndeshje të gjysmëfinales kryeministri Rama e ndjekur mes liderave në Samitin e NATO-s në Bruksel. Rama publikoi...

Veshja e kryeministrit Rama në Londër, “BBC” komenton atletet

para 7 muajve - Fol

“ Atje është një botë ku e kanë mbyllur me kohë çështjen e lirisë së veshjes si e drejtë themelore e njeriut dhe s’merren me këtë aspekt… ” Kështu do e komentonte kryeministri Rama reagimin që ngjalli...

“Dikush nuk ka parë kodin e veshjes”, atletet e Ramës vjedhin vëmendjen edhe Londër

para 7 muajve - BalkanWeb

Jehona e atleteve të kryeministrit shqiptar Edi Rama pas Samitit të Triestes, Podgoricës e NATO-s vijon edhe në samitin e Londrës. Look-u i veçantë dhe veshja aspak protokollare e tij u shfaq sërish. Atletet...

Paloka kundër Berishës: Nëse vazhdojmë merremi me atletet e Ramës, tallje për veten

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Kreu i grupit parlamentar të PD-së Edi Paloka duket se është kundër ish-kryeministrit Sali Berisha. Duke iu referuar videos së BBC për atletet e Ramës të shpërndarë edhe nga Berisha, Paloka thotë...

Paloka kundër Berishës: Tallje për veten, nëse vazhdojmë merremi me atletet e Ramës

para 7 muajve - Sot News

Kreu i grupit parlamentar të PD-së Edi Paloka duket se është kundër ish-kryeministrit Sali Berisha. Duke iu referuar videos së BBC për atletet e Ramës të shpërndarë edhe nga Berisha, Paloka thotë se të...

Edi Paloka kritikon Berishën: Mos u merrni me atletet e Ramës

para 7 muajve - Gazeta Tema

Edi Paloka duket se është i pa kënaqur me aktorët opozitarë të cilët kauzën më të re kanë shigjetuar veshjen e kryeministrit Edi Rama në samit. Duke iu referuar videos së BBC për atletet e Ramës të shpërndarë...

“Dikush ka harruar këpucët…”, BBC ironizon atletet e Ramës

para 7 muajve - Koha.net

Kryeministri Edi Rama ka tërhequr vëmendje me atletet e tij ne samitin e Ballkanit Perëndimor në Londër. Në fund të samitit, liderët realizuan edhe foton zyrtare, transmeton mapo. Prestigjiozja BBC, që...

“BBC damkos kryeministrin psikopat të Shqipërisë, ngatërron këpucët me atletet”

para 7 muajve - Gazeta Express

“Duket se dikush ka ngatërruar kodin e veshjes” shkruan gjigandi britanik i BBC, i cili përmes një videoje të postuar në rrjetin social Twitter, vë në dukje atletet e kryeministrit shqiptar Edi Rama. BCC...

Rama godet sërish me atlete, ironizon BBC: Dikush ka ngatërruar këpucët

para 7 muajve - Alsat-M

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka arritur të marrë vëmendjen e medias britanike BBC gjatë Samitit BE-Ballkani Perëndimor që u mbajt në Londër, jo për atë çfarë artikuloi por për çfarë kishte veshur....

“Ja si BBC tallet me Ramën”, Berisha nxjerr videon: Dikush i ka harruar këpucët

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Atletet e kryeministrit shqiptar sërish në vëmendje edhe të mediave ndërkombëtare. Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në “Facebook” një video të BBC të postuar fillimisht...

Video/ “Dikush ka harruar këpucët…”, BBC ironizon atletet e Ramës

para 7 muajve - Mapo

Kryeministri Edi Rama ka tërhequr vëmendje me atletet e tij ne Samitin e Ballkanit Perendimor ne Londer. Në fund të samitit, liderët realizuan edhe foton zyrtare. Prestigjiozja BBC, që ka shpërndarë në...

BBC shkruan për… atletet e Ramës

para 7 muajve - Gazeta Tema

Veshja e kryeministrit Edi Rama dhe më konkretisht atletet e bardha që kishte veshur në samitin e Londrës nuk i kanë shpëtuar “syrit” të mediave botërore. BBC ka postuar në Twitter një video që ka të bëjë...

Theu sërish rregullat, atletet e Ramës bëhen virale

para 7 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen falë atleteve të bardha në takimet zyrtare. Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër, në kuadër të një Samiti për Ballkanin Perëndimor. E si...

BBC i dedikon video atleteve të Ramës: “Dikush nuk u njoftua për stilin e këpucëve qe duhej”

para 7 muajve - Blitz

Tashmë kryeministri Rama nuk po përflitet vetëm në Shqipëri për  atletet e tij që i kombinon me kostumet serioze në takimet e ndryshme që ai bën. Ka qenë BBC e cila i ka kushtuar një video atletetve të...

Paloka kritikon Berishën: Po vazhduam të merremi me atletet e Ramës, tallje me veten!

para 7 muajve - Java News

Kreu i grupit parlamentar të PD-së Edi Paloka duket se është kundër ish-kryeministrit Sali Berisha. Duke iu referuar videos së BBC për atletet e Ramës të shpërndarë edhe nga Berisha, Paloka thotë se të...

Rama si Kim Jong Un, Gentian Zenelaj ka dy fjalë për kryeministrin

para 7 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër, në kuadër të një Samiti për Ballkanin Perëndimor. Si gjithmonë kryeministri Rama ka zgjedhur të veshë atlete të bardha në një takim ku mbizotëron veshja zyrtare....

BBC tallet me Edi Ramën: Dikush ka harruar të marrë këpucët (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen falë atleteve të bardha në takimet zyrtare. Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër, në kuadër të një Samiti për Ballkanin Perëndimor. E si...

Atletet e Ramës vjedhin vëmendjen edhe në Samitin e Londrës

para 7 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka vazhduar betejën e tij prej jokonformisti të kodit të veshjes, pasi edhe në Samitin e Londrës ka mbathur atlete të bardha. Krah liderëve tjerë të mbështjellë me petkun...

Edi Rama merr vemendje me atletet e ‘famshme’ edhe në Samitin e Londrës

para 8 muajve - OraInfo

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka vazhduar betejën e tij prej jokonformisti të kodit të veshjes, pasi edhe në Samitin e Londrës ka mbathur atlete të bardha. Krah liderëve tjerë të mbështjellë me...

Atletet e Ramës marrin vëmendjen edhe në Samitin e Londrës

para 8 muajve - Politiko

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka vazhduar betejën e tij prej jokonformisti të kodit të veshjes, pasi edhe në Samitin e Londrës ka mbathur atlete të bardha. Krah liderëve tjerë të mbështjellë me...

Atletet e Ramës marrin vëmendjen edhe në Samitin e Londrës

para 8 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka vazhduar betejën e tij prej jokonformisti të kodit të veshjes, pasi edhe në Samitin e Londrës ka mbathur atlete të bardha. Krah liderëve tjerë të mbështjellë me...

VIDEO/ ‘Dikush ka harruar këpucët’, BBC shkruan për atletet e Ramës

para 7 muajve - Java News

Veshja e kryeministrit Edi Rama dhe më konkretisht atletet e bardha që kishte veshur në samitin e Londrës nuk i kanë shpëtuar “syrit” të mediave botërore. BBC ka postuar në Twitter një video që ka të bëjë...

BBC tallet me Ramën: Duket se dikush ka harruar këpucët

para 7 muajve - InfoShqip

Sërish atletet e Edi Ramës në samitet ndërkombëtare bëhen lajm. Edhe në Londër, në takimin e krerëve të Ballkanit Perëndimor me liderë të Bashkimit Europian kryeministri shqiptar është shfaqur me atletet...

“Dikush ka ngatërruar këpucët”, BBC ironizon Ramën për atletet e bardha

para 8 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama ishte dje në Londër në kuadër të Samitit të Ballkanit Perëndimor. Pas këtij aktiviteti, shefi i qeverisë pati edhe një takim kokë më kokë me homologun grek Aleksis Cipras me të cilin...

VIDEO/ Samiti i Londrës, Rama “rëmben” vëmendjen e BBC, ja arsyeja

para 8 muajve - Lexo

Pas përfundimit të Samitit të Londrës të gjithë liderët realizuan në fund të tij foton zyrtare, e cila njihet ndryshe si ‘Foto familjare’, ku të gjithë liderat e pranishëm pozojnë krahë njeri-tjetrit....

VIDEO/ Rama shfaqet me atlete, ja komenti i plotë ironizues i BBC-së

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags atlete londer rama BBC ka postuar një video ironike për Kryeministrin Edi Rama, i cili edhe në Samitin e Londrës, u shfaq me atletet e bardha, me të cilat ka marrë pjesë pothuajse në të...

“Dikush ka ngatërruar këpucët”, BBC ironizon Ramën për atletet e bardha

para 8 muajve - Shenja

Kryeministri Edi Rama ishte dje në Londër në kuadër të Samitit të Ballkanit Perëndimor. Pas këtij aktiviteti, shefi i qeverisë pati edhe një takim kokë më kokë me homologun grek Aleksis Cipras me të cilin...

Paloka: Me Ramën u tall edhe BBC, mund të dalë edhe lakuriq që njerëzit të merren me hallatet e tij…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags pakt greqi paloka rama Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, përmes një komenti në rrjetet sociale, shprehet se Kryeministri Edi Rama është gati të dalë edhe lakuriq, që njerëzit të merren me...

Atletet e Ramës marrin vëmendjen edhe në Samitin e Londrës

para 8 muajve - Sovrani

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka vazhduar betejën e tij prej jokonformisti të kodit të veshjes, pasi edhe në Samitin e Londrës ka mbathur atlete të bardha. Krah liderëve tjerë të mbështjellë me...

BBC tallet me veshjen e Edi Ramës në Samitin e Londrës/VIDEO

para 8 muajve - Ina

Duket se dikush ka ngatërruar kodin e veshjes shkruan gjigandi britanik i BBC, i cili përmes një videoje të postuar në rrjetin social Tëitter, vë në dukje atletet e kryeministrit shqiptar Edi Rama. BCC...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK