http://kariera.mk

Andi Bushati: Nuk luftohet Rama, pa goditur biznesmenët e tij

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Andi Bushati Nga selia e Partisë Demokratike është siluruar edhe njëherë me forcë lidhja okulte mes kryeministrit të vendit dhe kompanisë së cilës ai i ka dhënë pa garë dhe pa tender të drejtën e shembjes...

“Përgjysmimi me vendim qeverie i çmimit të tokës tek Teatri, pjesë e planit mafioz për ndërtimin e 6 kullave”

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj qeverisë Rama për çështjen e Teatrit. Në një deklaratë për mediat, deputetja Jorida Tabaku tha se kryeministri Rama po përdor Fusha shpk si kompani guackë...

“Teatri”, PD: Përgjysmimi i çmimit të tokës, pjesë e planit mafioz

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Deputetja demokrate Jorida Tabaku, tha se Edi Rama po përdor “Fusha sh.p.k” si kompani guackë për pastrimin e parave të pista të drogës dhe korrupsionit. Ajo deklaroi se PD ka paraqitur me fakte sesi në...

Tabaku nxjerr letrat: Rama përgjysmoi me vendim qeverie çmimin e të tokës tek Teatri

para 7 muajve - Mapo

Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka sjellë sot përmes një konference për shtyp fakte të reja mbi truallin e teatrit. Deklarata e plote e deputetes Jorida Tabaku: Prej disa ditësh Partia Demokratike ka...

“Përgjysmimi me vendim qeverie i çmimit të tokës tek Teatri, pjesë e planit mafioz për ndërtimin e 6 kullave”

para 7 muajve - Sot News

Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj qeverisë Rama për çështjen e Teatrit. Në një deklaratë për mediat, deputetja Jorida Tabaku tha se kryeministri Rama po përdor Fusha shpk si kompani guackë për pastrimin...

Tabaku: Përgjysmimi i çmimit të tokës tek Teatri, pjesë e planit të 6 kullave

para 7 muajve - NOA

Deputetja demokrate Jorida Tabaku, tha se Edi Rama po përdor “Fusha sh.p.k” si kompani guackë për pastrimin e parave të pista të drogës dhe korrupsionit. Ajo deklaroi se PD ka paraqitur me fakte sesi në...

PD: “Fusha shpk” duhet të hetohet nga ligji Antimafia

para 7 muajve - Java News

“Fusha shpk” po përdoret si kompani guackë për pastrimin e parave të pista të drogës dhe korrupsionit. Kështu deklaroi sot në një deklaratë për mediat, deputetja e PD-së, Jorida Tabaku. Tabaku tha se,...

Tabaku: Ja plani mafioz i Ramës për ndërtimin e 6 kullave te Teatri…

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags rama tabaku teatri Deputetja demokrate Jorida Tabaku ka denoncuar sot faktin e përgjysmimit me vendim qeverie të çmimit të tokës tek Teatri, duke e cilësuar këtë pjesë të planit mafioz për...

Berisha as nuk tentoi. Edi Rama po bën gjithçka për të hyrë në histori

para 7 muajve - Medial

Gjatë gjithë këtyre javëve, kam lexuar me vëmendje analiza, shkrime, reagime, përsiatje, komente, qëndrime dhe editoriale rreth shembjes me ligj të Teatrit Kombëtar dhe ndërtimit aty të një monstre gjasme...

“Politikë me laps”, Die Zeit portreton Ramën: Si shkojnë pushteti dhe piktura së bashku?

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Ronald Düker, Die Zeit Në qendër të Tiranës sot bie pak shi, megjithatë rrugët janë plot me njerëz. Ata rrinë nën çadrat e kafeneve dhe pinë duhan e birrë dhe presin t’i shikojnë në mbrëmje ndeshjet...

“Politikë me laps”, ja si e portretizon Die Zeit kryeministrin Rama

para 7 muajve - Lexo

Nga Ronald Düker, Die Zeit Në qendër të Tiranës sot bie pak shi, megjithatë rrugët janë plot me njerëz. Ata rrinë nën çadrat e kafeneve dhe pinë duhan e birrë dhe presin t’i shikojnë në mbrëmje ndeshjet...

“Politikë me laps”, Si shkojnë pushteti dhe piktura së bashku?

para 7 muajve - Java News

Nga Ronald Düker, Die Zeit Në qendër të Tiranës sot bie pak shi, megjithatë rrugët janë plot me njerëz. Ata rrinë nën çadrat e kafeneve dhe pinë duhan e birrë dhe presin t’i shikojnë në mbrëmje ndeshjet...

Politikë me laps

para 7 muajve - DialogPlus

Gazeta e njohur gjermane «Die Zeit» portreton Edi Ramën, një piktor shqiptar, i cili është edhe kryeministër i Shqipërisë. Si shkojnë pushteti dhe piktura së bashku? Edi Rama. Në qendër të Tiranës sot...

Arjan Çani: Tirana mund të mos quhet më Tirana që ndërtuan italianet, por Tirana që ndërtoi Edi Rama

para 8 muajve - Gazeta Tema

Mes komentuesve të shumtë që kanë shkruajtur për Teatrin Kombëtar, ka ndërhyrë edhe Arjan Çani. Ai thotë se po krijohet një Tiranë e Edi Ramës. “Gjatë gjithë këtyre javëve, kam lexuar me vëmendje analiza,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK