http://kariera.mk

Kushtuar nënave e vajzave shqiptare: Edi Furra sjellë ‘Hajde Gjakovare’ bashkë me Lirikët

më 7.2018 - Klan Kosova

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/qytetare, Edi Furra, së fundmi ka lansuar projektin e tij më të ri me titull ‘Hajde Gjakovare’ bashkë me Lirikët, njofton Klan Kosova. Kënga vjen e shoqëruar me videoklip...

Kushtuar nënave e vajzave shqiptare: Edi Furra sjellë “Hajde Gjakovare” bashkë me Lirikët

më 7.2018 - Ekonomia Online

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/qytetare, Edi Furra, së fundmi ka lansuar projektin e tij më të ri me titull ‘Hajde Gjakovare’ bashkë me Lirikët, njofton Klan Kosova. Kënga vjen e shoqëruar me videoklip...

“Hajde gjakovare”, kënga më e re nga Edi Furra dhe Lirikët

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Edi Furra dhe grupi Lirikët kanë publikuar së fundmi projektin e tyre më të ri muzikor. “Hajde gjakovare” titullohet kënga e tyre më e re e sjellë në bashkëpunim, e cila...

Edi Furra sjell këngën ‘Hajde Gjakovare’

më 7.2018 - Periskopi

Këngëtari i njohur, Edi Furra ka lansuar projektin më të ri. Kjo këngë i kushtohet të gjithë femrave gjakovare kudo nëpër botë. Edi tregoi  se ka punuar mjaft gjatë për këtë këngë dhe se e ka pritur momentin...

Një klip veror, e këngë mjaft ritmike – Besjan Gashi sjell projektin “A e din”

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtari i njohur, Besjan Gashi, ka sjellë projektin e ri të tij. “A e din” titullohet kënga mjaft ritmike e këngëtarit e cila qysh në orët e para të lansimit po pëlqehet nga publiku. Muzika dhe teksti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK