http://kariera.mk

Milioneri shqiptar i jep fund beqarisë, ‘martesa’ e çuditshme e tij [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Duke qenë se ka të hapur profilin e tij në Instagram, Hysenbelliu tregon se bën një jetë mjaft dinamike, shkruan lajmi.net Makinat e shtrenjta, dukja e tij, pushimet në vendet përrallore janë disa nga...

Milioneri shqiptar i jep fund beqarisë, ‘martesa’ e çuditshme e tij

para 7 muajve - Lajmi.net

Fatmir Hysenbelliu është njëri nga djemtë më të përfolur në shoubizin shqiptar. Duke qenë se ka të hapur profilin e tij në Instagram, Hysenbelliu tregon se bën një jetë mjaft dinamike, shkruan lajmi.net...

Milioneri shqiptar i jep fund beqarisë, ‘martesa’ e çuditshme e tij

para 7 muajve - Bota Press

Fatmir Hysenbelliu është njëri nga djemtë më të përfolur në shoubizin shqiptar Duke qenë se ka të hapur profilin e tij në Instagram, Hysenbelliu tregon se bën një jetë mjaft dinamike. Makinat e shtrenjta,...

Martohet me dy bukuroshe, Fatmir Hysenbelliu nuk është më beqar (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Fatmir Hysebelliu nuk është më " beqar ". Ai është martuar me dy bukuroshe me të cilat ka shkrepur dhe një foto . Faktikisht kjo është një shaka e djalit të pasur shqiptar i cili nuk ngurron të reklamojë...

Modelja shqiptare rikthehet në kohë, publikon çaste të lumtura nga dasma

para 7 muajve - Lajmi.net

Emina Çunmulaj ka dashuri të madhe për vendin e saj, Shqipërinë. Edhe pse jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ajo asnjëherë nuk harron që në postimet e saj të kujtojë vendlindjen, shkruan lajmi net....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK