http://kariera.mk

Priyanka Chopra flet për lidhjen me Nick Jonas

para 7 muajve - Ekonomia Online

Priyanka Chopra ka folur për marrëdhënien e saj me Nick Jonas. Aktorja 35-vjeçare kohët e fundit i ka kaluar veç me të dashurin, madje ishin edhe në Indi ku Nick takoi familjen dhe miqtë e Priyanka’s,...

Priyanka Chopra flet për lidhjen me Nick Jonas

para 7 muajve - Zhurnal

Priyanka Chopra flet për lidhjen me Nick Jonas "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Priyanka Chopra flet për lidhjen me Nick Jonas

para 7 muajve - Klan Kosova

Priyanka Chopra ka folur për marrëdhënien e saj me Nick Jonas. Aktorja 35-vjeçare kohët e fundit i ka kaluar veç me të dashurin, madje ishin edhe në Indi ku Nick takoi familjen dhe miqtë e Priyanka’s,...

Priyanka Chopra thotë se i pëlqen ideja e martesës

para 7 muajve - KosovaPress

"Unë mendoj se ndihem më e bukur kur jam e lumtur", tha aktorja, e cila aktualisht është duke u takuar me Nick Jonas. "Unë me të vërtetë ndjehem si gjëja më e mirë që një grua mund të vesh është besimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK