http://kariera.mk

Do t’iu lë gojë hapur me foton e fundit, Rita i beson të gjithë

më 7.2018 - OraInfo

Rita Ora është këngëtarja shqiptare fama e të cilës çdo ditë e më shumë rritet në mbarë botën. Pas turneut në vende të ndryshme të Evropës, këngëtarja ka udhëtuar për në Las Vegas. Nga atje, ajo ka publikuar...

Rita Ora nis mëngjesin me të brendshme në Las Vegas, fotografohet nga prapa

më 7.2018 - Iliria News

Rita Ora është këngëtarja shqiptare fama e të cilës çdo ditë e më shumë rritet në mbarë botën. Pas turneut në vende të ndryshme të Evropës, këngëtarja ka udhëtuar për në Las Vegas, shkruan lajmi.net. Nga...

Rita Ora e nis mëngjesin me imazhe ‘të nxehta’ nga Las Vegasi

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, vazhdon të jetë mjaft e angazhuar me koncerte anë e mbanë globit. Së fundmi, ajo ka udhëtuar për në Las Vegas, ku do të mbajë koncertin e saj të radhës....

Rita Ora nis mëngjesin me të brendshme në Las Vegas, fotografohet nga prapa

më 7.2018 - Gazeta Express

Rita Ora është këngëtarja shqiptare fama e të cilës çdo ditë e më shumë rritet në mbarë botën. Pas turneut në vende të ndryshme të Evropës, këngëtarja ka udhëtuar për në Las Vegas, shkruan lajmi.net. Nga...

Rita Ora trondit me gjoksoret e ngushta të ndezura

më 7.2018 - Insajderi

Rita Ora bëri një ndalesë të vogël në LasVegas të premten pasdite. Këngëtarja 27-vjeçare, e cila aktualisht është në turne, dha një performancë të shkurtër në një pishinë në Hotelin Flamingo Hotel dhe...

Pozon para pasqyrës, Rita Ora tregon linjat e vërteta

më 7.2018 - Lajmi.net

Rita Ora shpesh ndan imazhe me miliona ndjekësit që ka. Duke qenë se është aktive në rrjete sociale Ora nuk lë ditë pa publikuar foto dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe ato provokuese, shkruan...

Rita Ora bënë grimin e zhveshur dhe e publikon këtë fotografi në rrjetet sociale

më 7.2018 - Tetova Sot

Rita Ora nuk e ka problem që të publikoj në rrjetet sociale me qindra fotografi të saj brenda ditës. Një të tillë e ka publikuar edhe para pak çastesh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet vetëm...

Rita Ora nis mëngjesin me të brendshme në Las Vegas, fotografohet nga prapa

më 7.2018 - Lajmi.net

Rita Ora është këngëtarja shqiptare fama e të cilës çdo ditë e më shumë rritet në mbarë botën. Pas turneut në vende të ndryshme të Evropës, këngëtarja ka udhëtuar për në Las Vegas, shkruan lajmi.net. Nga...

Rita Ora bënë grimin e zhveshur dhe e publikon këtë fotografi në rrjetet sociale

më 7.2018 - Tetova Sot

Rita Ora nuk e ka problem që të publikoj në rrjetet sociale me qindra fotografi të saj brenda ditës. Një të tillë e ka publikuar edhe para pak çastesh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet vetëm...

Rita Ora me të brendshme në Las Vegas

më 7.2018 - Periskopi

Rita Ora është këngëtarja shqiptare fama e të cilës çdo ditë e më shumë rritet në mbarë botën. Pas turneut në vende të ndryshme të Evropës, këngëtarja ka udhëtuar për në Las Vegas, shkruan lajmi.net. Nga...

Rita Ora

më 7.2018 - Infokusi

Etiketa: Rita Ora

Rita kuqezi, duket e mrekullueshme

më 7.2018 - KosovaPress

Në një seri fotosh të publikuara së fundmi, këngëtarja britanike me origjinë shqiptare shfaqet tepër joshëse e veshur me një kostum sportiv të kuq flakë dhe të brendshme të zeza. 27-vjeçarja është treguar...

Rita kuqezi, duket e mrekullueshme

më 7.2018 - Infokusi

E kuqja dhe e zeza janë dy ngjyra që i shkojnë shumë Rita Orës. Në një seri fotosh të publikuara së fundmi, këngëtarja britanike me origjinë shqiptare shfaqet tepër joshëse e veshur me një kostum sportiv...

Rita Ora del në rrugë me këtë veshje, i ‘çmendi’ të gjithë sa bukur duket

më 7.2018 - OraInfo

Është mjaft e pranishme në shtypin rozë. Bëhet fjalë për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Rita Ora e cila shpesh befason me pamjen dhe dukjen e saj, shkruan lajmi net. Duke qenë se shfaqet më së shumti...

Rita Ora veshet 'kuq e zi', shfaqet shumë "hot"

më 7.2018 - Gazeta Express

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, së fundmi është dekoruar nga kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj me “Hyjneshën në Fron”. Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte të shumta...

Shfaqet atraktive, me këtë veshje Rita Ora vizaton çdo pjesë të trupit

më 7.2018 - Lajmi.net

Është mjaft e pranishme në shtypin rozë. Bëhet fjalë për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Rita Ora e cila shpesh befason me pamjen dhe dukjen e saj, shkruan lajmi net. Duke qenë se shfaqet më së shumti...

Rita Ora veshet ‘kuq e zi’, shfaqet shumë “hot”

më 7.2018 - Bota Press

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, së fundmi është dekoruar nga kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj me “Hyjneshën në Fron”. Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte të shumta...

Rita Ora vë në pah gjoksin në imazhet e fundit, duket mjaft atraktive në ngjyrat kuq e zi

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, së fundmi është dekoruar nga kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj me “Hyjneshën në Fron”. Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte të shumta...

Rita Ora shfaqet provokuese me veshje kuq e zi, ekspozon gjoksin

më 7.2018 - Periskopi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, së fundmi është dekoruar nga kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj me “Hyjneshën në Fron”. Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte të shumta...

E veshur me reçipeta, Rita Ora vë në pah gjoksin

më 7.2018 - Zhurnal

E veshur me reçipeta, Rita Ora vë në pah gjoksin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Rita Ora veshet sërish kuq e zi [FOTO]

më 7.2018 - Insajderi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, së fundmi është dekoruar nga kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj me “Hyjneshën në Fron”. Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte të shumta...

E veshur me reçipeta, Rita Ora vë në pah gjoksin

më 7.2018 - Lajmi.net

Rita Ora nuk po ndalet së performuari në vende të ndryshme anembanë botës. Nga performancat e saj shquhet stili dhe paraqitja unike që çdoherë bën të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi net. E tillë...

Rita Ora pozon vetëm me reçipeta, vë në pah gjoksin

më 7.2018 - Lajmi.net

Rita Ora nuk po ndalet së performuari në vende të ndryshme anembanë botës. Nga performancat e saj shquhet stili dhe paraqitja unike që çdoherë bën të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi net. E tillë...

E veshur me reçipeta, Rita Ora vë në pah gjoksin

më 7.2018 - Infokusi

Rita Ora nuk po ndalet së performuari në vende të ndryshme anembanë botës. Nga performancat e saj shquhet stili dhe paraqitja unike që çdoherë bën të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi net. E tillë...

Rita Ora: Jam e nderuar nga mbështetja e vendit tim

më 7.2018 - Zhurnal

Rita Ora: Jam e nderuar nga mbështetja e vendit tim "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Rita Ora tifoze e zjarrtë e Anglisë, shikoni çfarë për supersfidën e Botërorit

më 7.2018 - Tetova Sot

Rita Ora është një nga artistet më të suksesshme shqiptare me famë botërore. Por ndërkohë që sot është gjysmëfinalja Kroaci-Angli, Rita tregon se është tifoze e zjarrtë e skuadrës së Anglisë. Përmes një...

Rita Ora tifoze e zjarrtë e skuadrës angleze, shikoni çfarë bën para lojës

më 7.2018 - Lajmi.net

Rita Ora është një nga artistet më të suksesshme shqiptare. Pasi sot është gjysmëfinalja Kroaci-Angli, Rita tregon se është tifoze e zjarrtë e skuadrës së Anglisë, shkruan lajmi net. Përmes një postimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK