http://kariera.mk

Dalin detajet e para, ja si do jetë dasma e Justin Bieber me Hailey Baldwin!

më 7.2018 - Prive

Le të fillojnë planet e dasmës! Në më pak se një javë pasi Justin Bieber i propozoi martesë modeles Hailey Baldwin në Bahamas, fansat t e tyre po shpresojnë që të marrin të gjitha detajet për rrugëtimin...

Ç’po ndodh me Justin Bieber? Shpërthen në lot para shtëpisë së partneres pak ditë pas fejesës

më 7.2018 - BalkanWeb

SHBA – Justin Bieber habiti të gjithë kur vetëm disa javë pasi u rikthye me ish-të dashurën, Hailey Baldëin, vendosi ti propozonte për t’u martuar. Pasi lajmi u përhap me shpejtësi, vetë këngëtari vendosi...

Ç’po ndodh Justin Bieber? Shpërthen në lot para shtëpisë së partneres pak ditë pas fejesës

më 7.2018 - BalkanWeb

SHBA – Justin Bieber habiti të gjithë kur vetëm disa javë pasi u rikthye me ish-të dashurën, Hailey Baldëin, vendosi ti propozonte për t’u martuar. Pasi lajmi u përhap me shpejtësi, vetë këngëtari vendosi...

VIDEO/ Justin Bieber shpërthen në lot para shtëpisë së partneres, pak ditë pas fejesës

më 7.2018 - Java News

Justin Bieber habiti të gjithë kur vetëm disa javë pasi u rikthye me ish-të dashurën, Hailey Baldëin, vendosi ti propozonte për t’u martuar. Pasi lajmi u përhap me shpejtësi, vetë këngëtari vendosi të...

Justin Bieber shpërthen në lotë përpara shtëpisë së partneres

më 7.2018 - Standard

ustin Bieber habiti botën kur vetëm disa javë pasi u rikthye me ish-të dashurën, Hailey Baldwin, vendosi ti propozonte asaj për fejesë. Pasi lajmi u përhap me shpejtësi, vetë këngëtari vendosi të publikonte...

Çfarë po ndodh me Justin Bieber? Fotografohet i vetëm dhe i mërzitur në rrugët e “New York”

më 7.2018 - Blitz

Vetëm pak ditë më par Justin Bieber e shpalli publikisht fejsën me të dashurën e tij Hailey Baldwin. Vetëm pak kohë pasi u nda nga Selena ai mori vendimin e papritur për ti propozuar për martesë dhe kjo...

Çfarë po ndodh me çiftin? Justin Bieber shpërthen në lotë përpara shtëpisë së partneres

më 7.2018 - Tetova Sot

Justin Bieber habiti botën kur vetëm disa javë pasi u rikthye me ish-të dashurën, Hailey Baldwin, vendosi ti propozonte asaj për fejesë. Pasi lajmi u përhap me shpejtësi, vetë këngëtari vendosi të publikonte...

Çfarë po ndodh me Justin Bieber? Pas fejesës, vjen papritur edhe dasma

më 7.2018 - Portalb

Ka kaluar më pak se një javë që nga propozimi për martesë që Justin Bieber i bëri Hailey Baldwin. Dy ditë më parë Bieber e konfirmoi përmes një fotoje në Instagram, se ai dhe modelja e njohur janë fejuar...

JUSTIN BIEBER FOTOGRAFOHET DUKE QARË PARA PËRGATITJEVE PËR DASMË

më 7.2018 - TV21

Pak ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Bieber i dha fund beqarisë pasi i propozoi për martesë të dashurës së tij, Hailey Baldwin. Sipas burimeve të afërta të çiftit mësohet se dyshja është duke u...

Justin Bieber fotografohet duke qarë! Lot gëzimi apo hidhërimi?!

më 7.2018 - Vizion Plus

Pak ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Bieber i dha fund beqarisë pasi i propozoi për martesë të dashurës së tij, Hailey Baldwin. Sipas burimeve të afërta të çiftit mësohet se dyshja është duke u...

Justin e kishte parashikuar fejesën që në 2016. Mbase gjithçka kemi ditur mbi lidhjet e tij deri tani ka qenë gënjeshtër

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Që pas përhapjes së lajmit të fejesës së Justin Bieber me Hailey Baldwin, skeptikët janë shprehur se fejesa e tyre mund të jetë e rreme apo se ky ka qenë një vendim i nxituar prej Justin dhe se lidhja...

12 fakte dhe detaje për historinë e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

më 7.2018 - Gazeta Express

Mbase lajmi që ata të dy janë rikthyer me njëri-tjetrin dhe u fejuan në një mënyrë të papritur na ka shokuar pak të gjithëve, por nëse kthejmë kohën pas dhe analizojmë historinë e tyre të dashurisë dalim...

Data e dasmës përcakton shumë gjëra mbi martesën tuaj

më 7.2018 - Albeu

Shkenca e numerologjisë thotë se data e martesës flet shumë për vetë martesën dhe përcakton fatin e saj. Llogarisni tani numrin tuaj të martesës dhe zbuloni më tepër. Ajo që duhet të bëni është të mblidhni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK