http://kariera.mk

Zanfina zbulon një sekret të madh

më 7.2018 - Ina

Zanfina Ismaili është një ndër këngëtaret e njohura dhe të dashura për publikun, e cila nuk rezervohet për fansat. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga...

Zanfina zbulon një sekret të madh

më 7.2018 - OraInfo

Zanfina Ismaili është një ndër këngëtaret e njohura dhe të dashura për publikun, e cila nuk rezervohet për fansat. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga...

Zanfina zbuloi që e ka gënjyer motrën

më 7.2018 - RTV 21

Këngëtarja mjaft aktive Zanfina Ismaili është një ndër këngëtaret e njohura dhe të dashura për publikun, e cila nuk rezervohet për fansat. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon...

Zanfina zbulon një sekret interesant për veten

më 7.2018 - Sovrani

Zanfina Ismaili është një ndër këngëtaret e njohura dhe të dashura për publikun, e cila nuk rezervohet për fansat. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK