http://kariera.mk

Majk nis pushimet, ja nga kush ‘shoqërohet’

para 7 muajve - Ina

Majk është njëri nga reperët me stil të veçantë dhe më i pëlqyer nga publiku. Pas angazhimeve të shumta dhe koncerteve që ka filluar, ai ka gjetur edhe pak kohë për pushime. Përmes një postimi të publikuar...

Do të befasoheni kur ta kuptoni, ja kush po e shoqëron Majkun në pushime

para 7 muajve - OraInfo

Majk është njëri nga reperët me stil të veçantë dhe më i pëlqyer nga publiku. Pas angazhimeve të shumta dhe koncerteve që ka filluar, ai ka gjetur edhe pak kohë për pushime, shkruan lajmi net. Përmes një...

Majk nis pushimet, ja nga kush ‘shoqërohet’

para 7 muajve - Lajmi.net

Majk është njëri nga reperët me stil të veçantë dhe më i pëlqyer nga publiku. Pas angazhimeve të shumta dhe koncerteve që ka filluar, ai ka gjetur edhe pak kohë për pushime, shkruan lajmi net. Përmes një...

Majk nuk fsheh asgjë poston foto nga deti me shumë ‘loçka’ rreth vetes

para 7 muajve - Sovrani

Majk është njëri nga reperët me stil të veçantë dhe më i pëlqyer nga publiku. Pas angazhimeve të shumta dhe koncerteve që ka filluar, ai ka gjetur edhe pak kohë për pushime, shkruan lajmi net. Përmes një...

Harroni të gjitha, kunata e Majkut vjen me foton ‘bombë’ të ditës

para 7 muajve - OraInfo

Majk është ndër reperët më të dashur dhe më aktiv të skenës sonë. Ai ishte shumë i përfolur për lidhjen e tij me bukuroshën Majlinda Zeka me të cilën kanë një djalë, por që nuk janë më bashkë, shkruan...

Kunata e Majkut ia kalon Majlindës me bukurinë e saj

para 7 muajve - Sovrani

Majk është ndër reperët më të dashur dhe më aktiv të skenës sonë. Ai ishte shumë i përfolur për lidhjen e tij me bukuroshën Majlinda Zeka me të cilën kanë një djalë, por që nuk janë më bashkë, shkruan...

Majlinda Zeka: Majku nuk kujdeset financiarisht për djalin e tij

para 7 muajve - Telegrafi

Majk është një ndër reperët më të famshëm në tregun muzikor shqiptar. Muaj më parë u përfol më tepër për jetën private se sa për këngët që ka sjell ndërkohë. Reperi u bë baba gjatë vitit të kaluar dhe...

Majlinda tregon hapur nëse Majk kujdeset për djalin e tyre financiarisht

para 7 muajve - Sovrani

Majk është një ndër reperët më të famshëm në tregun muzikor shqiptar. Muaj më parë u përfol më tepër për jetën private se sa për këngët që ka sjell ndërkohë. Reperi u bë baba gjatë vitit të kaluar dhe...

Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?

para 7 muajve - OraInfo

Majlinda Zeka me t’u bërë nënë u përball me një sfidë për ta rritur e vetme djalin e saj, pasi u nda nga reperi Majk. Ajo në postimet e saj në Instagram shihet se tërë kohën e saj ia kushton Roanit, përcjell...

Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?

para 7 muajve - Bota Press

Majlinda Zeka me t’u bërë nënë u përball me një sfidë për ta rritur e vetme djalin e saj, pasi u nda nga reperi Majk. Ajo në postimet e saj në Instagram shihet se tërë kohën e saj ia kushton Roanit, përcjell...

Një nënë si Majlinda! Kaq me stil e vesh Roanin për në kopsht!

para 7 muajve - Zhurnal

Një nënë si Majlinda! Kaq me stil e vesh Roanin për në kopsht! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Godet ish e dashura e Majk-ut, ‘Ai nuk kujdeset për Roanin’

para 7 muajve - Ina

U bë më shumë se një vit që kur reperi Majk dhe Majlinda Zeka i dhanë fund lidhjes e tyre, shkruan GazetaBlic. Madje, Majlinda ishte shtatzënë kur u ndanë. Kanë kaluar një vit që kur Majk dhe Majlinda...

Fotografia më e adhurueshme e Roan, çuni i Majk nisi kopshtin

para 7 muajve - Prive

Vogëlushi simpatik i reperit të famshëm kosovar Kastriot Rexha, sapo ka nisur të shkojë në kopsht. Nëna e tij, Majlinda Zeka ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi të Roanit me çantë...

“A kujdeset Majk për Roan-in?” – Majlinda Zeka përgjigjet shkurtër, bukur, pastër!

para 7 muajve - Blitz

Së fundmi risitë e Instagramit janë kthyer shumë shpejt në një trend. Shumë personazhe u janë përgjigjur pyetjeve të ndryshme në Instagram të cilat më pas i kanë postuar në Story. Një ndër këta personazhe...

Majlinda Zeka e thotë publikisht se reperi Majk nuk kujdeset financiarisht për djalin

para 7 muajve - Lajmi.net

Shkak i afërsisë me reperin Majk, Majlinda Zeka u bë emri më i komentuar në mediat rozë. Lidhja e tyre nuk zgjati shumë mirëpo prapa la gjurmë të mëdha e të ëmbla, si linja e djalit Roan, shkruan lajmi.net...

Majlinda Zeka zbulon publikisht se reperi Majk nuk kujdeset financiarisht për djalin

para 7 muajve - Lajmi.net

Shkak i afërsisë me reperin Majk, Majlinda Zeka u bë emri më i komentuar në mediat rozë. Lidhja e tyre nuk zgjati shumë mirëpo prapa la gjurmë të mëdha e të ëmbla, si linja e djalit Roan, shkruan lajmi.net...

Është rritur djali i Majkut për të shkuar në shkollë, shikoni reagimin e Majlindës

para 7 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk. Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo. Të dy po...

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Ina

Majlinda Zeka e cila ka një djalë me reperin Majk ka zbuluar një detaj. Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roani, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht. Mike dhe Majlinda...

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Zhurnal

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Majlinda lëshon ‘bombën’: ‘Majk për Roanin nuk…’

para 7 muajve - Prive

Pyetjet në Instagram si një opsion i ri kanë qenë shkas që të rikthehet vëmendja tek drama Majlinda – Majk. Ish çifti që nuk kanë përfunduar fare mirë duket se më nuk po i bashkon as djali. Këtë e ka lënë...

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Tetova Sot

Bukuroshja Majlinda Zeka, e cila ka një djalë me reperin e njohur shqiptar, Majk, ka zbuluar një detaj shumë të rëndësishëm nga marrëdhënia e saj me ish-të dashurin e famshëm tashmë pas lindjens së fëmijës...

Majlinda tregon, Majku nuk kujdeset aspak për Roanin

para 7 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka ka treguar për lidhjen Majkut me Roanin. E pyetur në Instagram se a kujdeset reperi për djalin e tij për nga ana fianciare, Majlinda ka mohuar këtë, përcjell ORAinfo. Pavarësisht se Majku...

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Gazeta Express

Majlinda Zeka e cila ka një djalë me reperin Majk ka zbuluar një detaj. Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roani, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht. Mike dhe Majlinda...

E zbulon Majlinda: Majku nuk kujdeset financiarisht për Roanin

para 7 muajve - Periskopi

Lidhja e Majlinda Zekës me reperin Majk bëri bujë të madhe. Por nuk qe e gjatë pasi lidhja e tyre përfundoj thuajse menjëherë pas ardhjes në jetë të djalit, Roan. Por jo vetëm kaq. Majk thuhet se nuk kujdeset...

Deklaratë bombastike e Majlinda Zekës: Majk nuk kujdeset për djalin

para 7 muajve - Bota Press

Majlinda Zeka e cila ka një djalë me reperin Majk ka zbuluar një detaj. Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roani, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht. Majk dhe Majlinda...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK