http://kariera.mk

Stresi shan publikisht Mc Kreshën

para 7 muajve - Iliria News

Reperi nga Shqipëria së fundmi ka zbuluar shumë gjëra të reja. Në bazë të pyetjeve të fansave që i kanë parashtruar në Instagram, Stresi tregon se me shumë nga reperët e skenës muzikore shqiptare nuk ka...

Stresi shan publikisht Mc Kreshën

para 7 muajve - Ina

Reperi nga Shqipëria së fundmi ka zbuluar shumë gjëra të reja. Në bazë të pyetjeve të fansave që i kanë parashtruar në Instagram, Stresi tregon se me shumë nga reperët e skenës muzikore shqiptare nuk ka...

Stresi shan publikisht Mc Kreshën

para 7 muajve - Zhurnal

Stresi shan publikisht Mc Kreshën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Stresi shan publikisht Mc Kreshën

para 7 muajve - Gazeta Express

Reperi nga Shqipëria së fundmi ka zbuluar shumë gjëra të reja. Në bazë të pyetjeve të fansave që i kanë parashtruar në Instagram, Stresi tregon se me shumë nga reperët e skenës muzikore shqiptare nuk ka...

Stresi shanë publikisht Mc Kreshën [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Në bazë të pyetjeve të fansave që i kanë parashtruar në Instagram, Stresi tregon se me shumë nga reperët e skenës muzikore shqiptare nuk ka raporte të mira, shkruan lajmi net. I pyetur se përse nuk pajtohet...

Fotolajm/ Stresi fyen rëndë Mc Kreshën

para 7 muajve - Lexo

Këngëtari nga Shqipëria së fundmi ka zbuluar shumë gjëra të reja. Në bazë të pyetjeve të fansave që i kanë parashtruar në Instagram, Stresi tregon se me shumë nga këngëtarët shqiptarë nuk ka raporte të...

Stresi nuk ndalet. Ofendon rëndë MC Kreshën: “Nuk bëj këngë me legena e frikacakë që shiten si mafia!”

para 7 muajve - Blitz

Nëse ka një gjë për të cilën duhet falenderuar opsioni i ri i Instagramit është se vipat tanë po tregohen më të sinqertë se kurrë më parë. Një prej personazheve që ra në “kurthin” e pyetjeve është Stresi....

Stresi shanë publikisht Mc Kreshën

para 7 muajve - Lajmi.net

Reperi nga Shqipëria së fundmi ka zbuluar shumë gjëra të reja. Në bazë të pyetjeve të fansave që i kanë parashtruar në Instagram, Stresi tregon se me shumë nga reperët e skenës muzikore shqiptare nuk ka...

Stresi shanë publikisht Mc Kreshën

para 7 muajve - Tetova Sot

Reperi nga Shqipëria së fundmi ka zbuluar shumë gjëra të reja. Në bazë të pyetjeve të fansave që i kanë parashtruar në Instagram, Stresi tregon se me shumë nga reperët e skenës muzikore shqiptare nuk ka...

Stresi shanë publikisht Mc Kreshën

para 7 muajve - Sovrani

Reperi nga Shqipëria së fundmi ka zbuluar shumë gjëra të reja. Në bazë të pyetjeve të fansave që i kanë parashtruar në Instagram, Stresi tregon se me shumë nga reperët e skenës muzikore shqiptare nuk ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK