http://kariera.mk

Genta Ismajli paralajmëron diçka të madhe

më 7.2018 - Zhurnal

Genta Ismajli paralajmëron diçka të madhe "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Genta Ismaili paralajmëron një befasi të madhe

më 7.2018 - Ina

Genta Ismajli është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare. Kjo ngase, që nga fillimi i karrierës ajo ka ruajtur origjinalitetin dhe stilin në këngët e saj dhe projektet që po vazhdon t’i sjell,...

Genta Ismaili paralajmëron një befasi të madhe

më 7.2018 - OraInfo

Genta Ismajli është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare. Kjo ngase, që nga fillimi i karrierës ajo ka ruajtur origjinalitetin dhe stilin në këngët e saj dhe projektet që po vazhdon t’i sjell,...

Pas “Zemra thyhet”, diçka e madhe po vjen nga Genta Ismajli

më 7.2018 - Lajmi.net

Genta Ismajli është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare. Kjo ngase, që nga fillimi i karrierës ajo ka ruajtur origjinalitetin dhe stilin në këngët e saj dhe projektet që po vazhdon t’i sjell,...

Genta Ismajli paralajmëron diçka të madhe

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtarja Genta Ismajli është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ka muaj që ajo nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat, megjithatë kjo nuk do të zgjasë edhe shumë. Lexo...

Pas “Zemra thyhet”, diçka e madhe po vjen nga Genta Ismajli!

më 7.2018 - Fakti Ditor

Kjo ngase, që nga fillimi i karrierës ajo ka ruajtur origjinalitetin dhe stilin në këngët e saj dhe projektet që po vazhdon t’i sjell, shkruan lajmi net. “Thyhet zemra”, është kënga e Gentës e lansuar...

Genta Ismajli paralajmëron diçka të madhe

më 7.2018 - Lexo

Këngëtarja Genta Ismajli është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ka muaj që ajo nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat, megjithatë kjo nuk do të zgjasë edhe shumë. Përmes...

Diçka e madhe po vjen nga Genta Ismajli

më 7.2018 - Sovrani

Genta Ismajli është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare. Kjo ngase, që nga fillimi i karrierës ajo ka ruajtur origjinalitetin dhe stilin në këngët e saj dhe projektet që po vazhdon t’i sjell,...

Diçka e madhe po vjen nga Genta Ismajli

më 7.2018 - Prive

Genta Ismajli ka paralajmëruar diçka të madhe… Këngëtarja bëri një instastory së fundmi mbi të cilin shkroi: ‘Diçka e madhe po vjen’, për të cilën po punon në Tiranë. Javë më parë, Prive raportoi se artistja...

Lori vjen në bashkëpunim me këtë këngëtar

më 7.2018 - Zhurnal

Lori vjen në bashkëpunim me këtë këngëtar "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK