http://kariera.mk

I thonë pse nuk tregon burrin, nervozohet Adelina Tahiri (FOTO LAJM)

më 7.2018 - Albeu

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënisë, gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “ Instagram ” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre. Nga fansat këngëtarja...

Në ditët e fundit të shtatzënisë, kështu e rrezikon Adelina bebin e saj

më 7.2018 - OraInfo

Adelina Tahiri është gati që të lind fëmijën e saj të parë, që pritet të jetë një djalë. Por duket që as shtatzënia nuk e ka ndaluar këngëtaren që të përdor pije alkoolike. Kështu duket në postimin e fund...

Me këtë veprim që e bën, Adelina Tahiri e rrezikon foshnjën e saj

më 7.2018 - Sovrani

Adelina Tahiri është gati që të lind fëmijën e saj të parë, që pritet të jetë një djalë. Por duket që as shtatzënia nuk e ka ndaluar këngëtaren që të përdor pije alkoolike. Kështu duket në postimin e fund...

Adelina Tahiri pak para lindjes, por nuk i ndahet alkoolit

më 7.2018 - Periskopi

Adelina Tahiri është gati që të lind fëmijën e saj të parë, që pritet të jetë një djalë. Por duket që as shtatzënia nuk e ka ndaluar këngëtaren që të përdor pije alkoolike. Kështu duket në postimin e fund...

Adelina Tahiri tregon se përse nuk e shfaq burrin në foto

më 7.2018 - OraInfo

Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë. Duket se Adelina po e shijon cdo moment këtë shtatzani. Ajo do të sjellë në jetë...

Pse nuk e tregon burrin? Adelina jep përgjigjen epike

më 7.2018 - Albeu

Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë. Duket se Adelina po e shijon cdo moment këtë shtatzani. Ajo do të sjellë në jetë...

Përgjigjje epike: Adelina Tahiri tregon se përse nuk e shfaq burrin në foto

më 7.2018 - Sovrani

Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë. Duket se Adelina po e shijon cdo moment këtë shtatzani. Ajo do të sjellë në jetë...

E pyesin se përse nuk e tregon bashkëshortin, Adelina Tahiri jep përgjigjen e sinqertë

më 7.2018 - Blitz

Që nga momenti që lidhja e tyre u bë publike, martesa e deri më sot Adelina Tahiri është përpjekur ta mbajë sa më larg rrjeteve sociale bashkëhsortin e saj Serjoza Markov. Ndjekësit janë bërë shpeshherë...

‘Pse nuk na e tregon Adelina Tahiri burrin?’ – Befason me përgjigjen e saj

më 7.2018 - Iliria News

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënisë, gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre. Nga fansat këngëtarja...

‘Pse nuk na e tregon Adelian Tahiri burrin?’ – Befason me përgjigjen e saj

më 7.2018 - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënisë, gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre. Nga fansat këngëtarja...

‘Pse nuk na e tregon Adelina Tahiri burrin?’ – Befason me përgjigjen e saj

më 7.2018 - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënisë, gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre. Nga fansat këngëtarja...

‘Pse nuk na e tregon Adelina Tahiri burrin?’ – Befason me përgjigjen e saj

më 7.2018 - Infokusi

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënisë, gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre. Nga fansat këngëtarja...

U martua me maqedonas, Adelina Tahiri e pranon se fansat e kanë lodhur me kritika!

më 7.2018 - Prive

Këngëtarja Adelina Tahiri, pësoi një linçim publik në momentin që e dha lajmin se është kurorëzuar me biznesmenin maqedonas. Tahiri e cila tani po pret t’i vijë në jetë një djalë nga martesa me biznesmenin,...

Pas lindjes, a do rikthehet Adelina Tahiri në muzikë?!

më 7.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri është në muajt e fundit të shtatzanisë. Ajo vitin e kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov, shkruan lajmi...

‘Pse nuk na e tregon burrin?’ – Adelina befason me përgjigjen

më 7.2018 - Republika

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënisë, gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre. Nga fansat këngëtarja...

'Pse nuk na e tregon burrin?' - Adelina befason me përgjigjen

më 7.2018 - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënisë, gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre. Nga fansat këngëtarja...

Adelina Tahiri tregon pse nuk publikon asnjëherë foto të burrit

më 7.2018 - RTV 21

Adelina me përgjigje “bombë” Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënis, ajo gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve...

A do ti kthehet Adelina muzikës pas lindjes? -Ja çfarë vendimi ka marr burri i saj 50-vjeçar

më 7.2018 - OraInfo

Vitin që lamë dhe këtë fillim vit një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale qe edhe Adelina Tahiri. Martesa me avokatin maqedonas Serjozha Markov, e më pas pritja e fëmijës së tyre të parë...

‘Pse nuk na e tregon burrin?’ – Adelina befason me përgjigjen

më 7.2018 - Bota Press

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri edhe pse në muajin e tetë të shtatëzënisë, gjeti kohë për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre. Nga fansat këngëtarja...

Adelina Tahiri tregon nëse do t’i kthehet muzikës pas lindjes së djalit

më 7.2018 - Sovrani

Vitin që lamë dhe këtë fillim vit një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale qe edhe Adelina Tahiri. Martesa me avokatin maqedonas Serjozha Markov, e më pas pritja e fëmijës së tyre të parë...

Adelina tregon se pse është martuar me maqedon: Nuk ishte përzgjedhja ime…

më 7.2018 - RTV 21

“Pa paragjykime” thotë Adelina Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri në dhjetor të vitit 2017 është martuar  me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, shkruan rtv21.tv Kjo martesë është komentuar shumë...

E paragjykuan për martesën me avokatin maqedonas? Kështu përgjigjet Adelina Tahiri

më 7.2018 - Lajmi.net

Adelina Tahiri tashmë është në muajt e fundit të shtatzanisë. Martesa e saj me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov bëri bujë të madhe në gjithë mediat, shkruan lajmi net. Kjo ngase çifti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK