http://kariera.mk

Pranon unazë diamanti – fejohet Elvana Gjata?

më 7.2018 - Klan Kosova

Kur je me fat, je me fat… Pak orë para nisjes së koncertit në Prishtinë, Elvana Gjata, ka pranuar një unazë diamanti e cila kushton mijëra euro. Këtë lajm e ka bërë të ditur miku i saj më i mirë – bashkëpunëtori,...

Elvana Gjata pranon unazë diamanti pak para koncertit në Prishtinë

më 7.2018 - Prive

Kur je me fat, je me fat… Pak orë para nisjes së koncertit në Prishtinë, Elvana Gjata, ka pranuar një unazë diamanti e cila kushton mijëra euro. Këtë lajm e ka bërë të ditur miku i saj më i mirë – bashkëpunëtori,...

Pranon unazë diamanti, fejohet Elvana Gjata

më 7.2018 - Ekonomia Online

Kur je me fat, je me fat… Pak orë para nisjes së koncertit në Prishtinë, Elvana Gjata, ka pranuar një unazë diamanti e cila kushton mijëra euro. Këtë lajm e ka bërë të ditur miku i saj më i mirë – bashkëpunëtori,...

Pranon unazën nga diamanti, a është fejuar Elvana Gjata!?

më 7.2018 - Sovrani

Elvana Gjata pritet që sonte të performoj në Prishtinë, por duket se nuk është risia e vetme kjo për këtë ditë. Të paktën kështu duket në një postim të bërë nga miku i saj, disenjatori Valdrin Sahiti i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK