http://kariera.mk

Dua Lipa me flokë të kuqe, duket ndryshe në stilin e ri

më 7.2018 - Zhurnal

Dua Lipa me flokë të kuqe, duket ndryshe në stilin e ri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Dua Lipa bën ndryshim drastik në pamje, nuk do ta njihni

më 7.2018 - OraInfo

Dua Lipa është njëra nga shqiptaret që po na bënë krenar me sukseset e saj në tregun muzikor ndërkombëtar. Por përvec muzikës bukuroshja shqiptare po komentohet shumë edhe për pamjen e saj, transmeton...

Dua Lipa me flokë të kuqe, duket ndryshe në stilin e ri

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, vazhdon të mbetet një ndër emrat më të suksesshëm të momentit në tregun ndërkombëtar të muzikës. Ajo do të vijë në Prishtinë më 10 gusht në kuadër të festivalit...

Dua Lipa me flokë të kuqe, duket ndryshe në stilin e ri

më 7.2018 - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, vazhdon të mbetet një ndër emrat më të suksesshëm të momentit në tregun ndërkombëtar të muzikës. Ajo do të vijë në Prishtinë më 10 gusht në kuadër të festivalit...

Dua Lipa e gjitha me të zeza, provokon fansat me një fustan që i nxjerr në pak dekoltenë

më 7.2018 - BalkanWeb

Dua Lipa është shfaqur provokuese dhe seksi në rrjetin social Instagram. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare eshte shfaqur me nje fustan te zi me rripa, duke nxjerre ne pah kembet e bukura dhe dekoltenë....

Dua Lipa si asnjëherë më parë, seksi e shumë provokuese në fustanin e zi

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shfaqur edhe më provokuese në imazhet e fundit. Këto i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline. Aty shihet e veshur në të zeza...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK