http://kariera.mk

Me aq sa mund të na thotë “Kimikati”: Kujt i ngjan më shumë Ajka, Besit apo Xhensilës?

më 7.2018 - Blitz

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë të një vogëlusheje. Vajza e tyre quhet Ajka dhe erdhi në jetë më 12 korrik duke u dhënë kështu dyshes së njohur statusin e prindërit....

Aktori i Portokallisë zbulon se kujt i ka ngjarë Ajka, Besit apo Xhensilës?

më 7.2018 - BalkanWeb

TIRANE – Më 12 korrik, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj solli në jetë vajzën e saj, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka. Xhensila dhe babi Besi janë shumë të lumtur që më në fund janë bërë prindër...

Aktori i njohur i humorit zbulon kujt i ngjan Ajka, Xhensilës apo Besit (FOTO LAJM)

më 7.2018 - Albeu

Dy ditë më parë i erdhi fundit pritjes së ëmbël për Xhensila Myrtezajin dhe sollin në jetë vogëlushen Ajka . Pjesë e kënaqësisë janë bërë edhe miqtë dhe të afërmit e çiftit të cilët kanë shkuar menjëherë...

Kujt i ka ngjarë Ajka, Besit apo Xhensilës?

më 7.2018 - Lexo

Më 12 korrik, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj solli në jetë vajzën e saj, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka. Xhensila dhe babi Besi janë shumë të lumtur që më në fund janë bërë prindër për herë...

Besit apo Xhensilës: Aktori i Portokallisë tregon se kujt i ngjan Ajka!

më 7.2018 - Blitz

Lindja e Ajkës së vogël, i ka gëzuar pafund të dy, edhe Besin, edhe Xhensilën, si dhe familjarët e miqtë e tyre. Sigurisht, fotoja e parë e vajzës është postuar nga prindërit, të ciët shfaqin duart e të...

Këngëtarja e njohur i bën një dhuratë kaq të bukur Ajkës së Besit dhe Xhensilës

më 7.2018 - OraInfo

Gjatë ditës së djeshme çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë sjellë në jetë vogëlushen e tyre Ajka. Dhuratën e parë që vogëlushja ka marrë ka qenë nga këngëtarja Greta Koçi. Ajo ka publikuar...

Ajka e vogël merr dhuratën e parë nga kjo këngëtare shqiptare!

më 7.2018 - Gazeta Express

Gjatë ditës së djeshme çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë sjellë në jetë vogëlushen e tyre Ajka. Dhuratën e parë që vogëlushja ka marrë ka qenë nga këngëtarja Greta Koçi. Ajo ka publikuar...

Ajka e vogël merr dhuratën e parë nga kjo këngëtare shqiptare!

më 7.2018 - Infokusi

Gjatë ditës së djeshme çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë sjellë në jetë vogëlushen e tyre Ajka. Dhuratën e parë që vogëlushja ka marrë ka qenë nga këngëtarja Greta Koçi. Ajo ka publikuar...

Kjo këngëtare shqiptare ia bënë dhuratën e parë vajzës së Xhensilës dhe Besit

më 7.2018 - Insajderi

Gjatë ditës së djeshme çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë sjellë në jetë vogëlushen e tyre Ajka. Dhuratën e parë që vogëlushja ka marrë ka qenë nga këngëtarja Greta Koçi. Ajo ka publikuar...

Ajka, vogëlushja e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Ditën e djeshme, Besart Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër të një vajze. Çifti vendosi që ta quajë vogëlushen Ajka, një emër mjaft i veçantë dhe domethënës. Xhensila lindi në një spital privat...

Vajza e Besit dhe Xhensilës merr dhuratën e parë nga Greta Koçi

më 7.2018 - Tetova Sot

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me një emër shumë të veçantë. Vajza e çiftit të famshëm quhet Ajka. Të afërm dhe...

Shoqet e famshme të Xhensilës e mbushin me dhurata vajzën e saj të vogël

më 7.2018 - OraInfo

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlushen e tyre të parë. Vajza e çiftit të njohur është pagëzuar me emrin Ajka. Menjëherë...

Greta Koçi i bën dhuratën e bukur Ajkës, vajzës së Xhensilës dhe Besit

më 7.2018 - Albeu

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlushen e tyre të parë. Vajza e çiftit të njohur është pagëzuar me emrin Ajka . Menjëherë...

Greta Koçi dhuratë për vajzën e Besit dhe Xhensilës

më 7.2018 - Lexo

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me një emër shumë të veçantë. Vajza e çiftit të famshëm quhet Ajka. Të afërm dhe...

Ja këngëtarja e parë që i bën dhuratë bebi Ajka-s, vajzës së Xhensilës dhe Bes Kallakut!

më 7.2018 - Vizion Plus

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhenslia Myrtezaj, janë bërë dje prindër për herë të parë të vogëlushes që e pagëzuan me emrin Ajka. E sapolindura duket se ka marrë dhuratën e parë nga një...

Greta Koçi me dhuratë dhe urim të veçantë për lindjen e vajzës së Xhensilës dhe Besit

më 7.2018 - Zhurnal

Greta Koçi me dhuratë dhe urim të veçantë për lindjen e vajzës së Xhensilës dhe Besit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Shikoni çfarë dhurata i ka bërë Greta Koci, Xhensilës dhe vajzës e saj

më 7.2018 - BalkanWeb

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj solli ne jete dje fëmijën e saj të parë nga martesa qe ka me aktorin Bes Kallaku. Ata u bënë prindër të një vajze të cilës i kanë vënë një emër shumë të veçantë, e që është...

Greta Koçi me dhuratë dhe urim të veçantë për lindjen e vajzës së Xhensilës dhe Besit

më 7.2018 - Periskopi

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar. Greta Koçi po vazhdon të mbetet ndër emrat më aktiv në skenën muzikore shqiptare dhe këtë po e dëshmon me projektet e fundit, shkruan Kosovarja....

Greta Koçit, shikonin çfarë dhurata i ka bërë Xhensilës dhe vajzës e saj

më 7.2018 - Tetova Sot

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj sot është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe aktori Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze të cilës i kanë vënë një emër shumë të veçantë, e që është Ajka. Përveç nga...

Besi dhe Xhensila bëhen prindër, zbulohet emri i veçantë i vajzës

më 7.2018 - Vizion Plus

Çifti më protagonist i showbiz-it shqiptar, Xhensila Myrtezai dhe Besard Kallaku janë bërë për herë të parë prindër të një vajze të shëndetshme. Prindërit e rinj kanë zgjedhur një emër shumë të veçantë...

Kjo është dhurata e Greta Koçit për Xhensilën dhe vajzën e saj

më 7.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj sot është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe komediani Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze të cilës i kanë vënë një emër shumë të veçantë, e që është Ajka, shkruan...

Bes Kallaku e bënë publike fotografinë e parë të vajzës, e kanë quajtur Ajka

më 7.2018 - Zhurnal

Bes Kallaku e bënë publike fotografinë e parë të vajzës, e kanë quajtur Ajka "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se...

Xhensila u bë nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë

më 7.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë fëmijën e saj të parë, që sipas Iconstyle.com emri i veçantë që ata kanë zgjedhur për...

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, lind një vajzë

më 7.2018 - Portalb

Këngëtarja bukuroshe e estradës tonë Xhensila Myrtezaj ka sjellë në fëmijën e saj të parë që është një vajzë, përcjell Portalb.mk. Këngëtarja ka lindur në një spital privat të Tiranës, ndërsa si nëna dhe...

Zbulohet emri i vajzës së Xhensilës dhe Besit, ka një domethënie të veçantë

më 7.2018 - BalkanWeb

TIRANE – Ndërkohë që çifti më protagonist i showbiz-it shqiptar janë kryefjala e portaleve dhe medias për momentin, pasi për herë të parë ata janë bërë prindër sot të një vajze të shëndetshme, sapo u mësuan...

Vjen urimi i parë për Xhensilën dhe Besin

më 7.2018 - RTV 21

Ardian Bujupi uron kolegët e tij Këngëtari i mirënjohur, Adrian Bujupi ka uruar Xhensilën dhe Besin për ardhjen në jetë të fëmijë së tyre të parë , shkruan rtv21.tv “Urime Xhensila Myrtezaj, ishalla me...

Bes dhe Xhensila, zbulojnë emrin e vajzës… ja domethënia e veçantë

më 7.2018 - Mapo

Ndërkohë që çifti më protagonist i showbiz-it shqiptar janë kryefjala e portaleve dhe medias për momentin, pasi për herë të parë ata janë bërë prindër sot të një vajze të shëndetshme, sapo u mësuan të...

Xhensila u bë nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë

më 7.2018 - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë fëmijën e saj të parë, që sipas Iconstyle.com emri i veçantë që ata kanë zgjedhur për...

Zbulohet emri i vajzës së Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezait

më 7.2018 - NOA

Alka është emri i vajzës së Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezait. Mësohet se Xhensila e ka sjellë vajzën në jetë me lindje çezariane, në një spital privat. Edhe pse nuk dihet se çfarë arsye kanë pasur për...

Zbulohet, Xhensila e Besi i vënë vajzës emrin më interesant që keni dëgjuar

më 7.2018 - OraInfo

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi! Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë. Burime për “Iconstyle.al” kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar...

Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Besit e Xhensilës

më 7.2018 - Prive

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit, Bes Kallaku, janë bërë prindër për herë të parë. Xhensila ka sjell në jetë një vajzë të cilën sipas ‘Iconstyle’ e quajnë Ajka. Në gjuhën shqipe ajka ka...

Zbulohet emri i veçantë i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!

më 7.2018 - Tetova Sot

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi! Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë. Burime  për “Iconstyle.al”  kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar...

Zbulohet emri i veçantë i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!

më 7.2018 - Gazeta Express

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi! Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë. Burime  për “Iconstyle.al”  kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar...

Ky është emri i veçantë që Xhensila dhe Besi i kanë vënë vajzës së tyre

më 7.2018 - Zhurnal

Ky është emri i veçantë që Xhensila dhe Besi i kanë vënë vajzës së tyre UPDATE: 12.07.2018 16:23:00 ### 12.07.2018 14:56:00 Xhensila dhe Bes Kallaku bëhen prindër !? Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…...

Xhensila dhe Besi bëhen prindër, vjen në jetë vajza e tyre

më 7.2018 - NOA

Ka marrë fund pritja dhe Xhensila Myrtezai me Bes Kallakun janë bërë prindër për herë të parë. Këngëtarja simpatike solli në jetë një vajzë. Lajmin e konfirmoi faqja zyrtare e Olti Currit në Facebook,...

Xhensila u bë nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë

më 7.2018 - Fakti Ditor

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë fëmijën e saj të parë, që sipas Iconstyle.com emri i veçantë që ata kanë zgjedhur për...

XHENSILA MYRTEZAJ DHE BES KALLAKU BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË

më 7.2018 - TV21

Një ndër çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe humristi i njohur Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Xhensila dhe Besi kanë kurorëzuar dashurinë me martesë...

Besi dhe Xhensila i vendosin emrin vajzës

më 7.2018 - Lexo

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Mësohet se nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë. Ndërkohë është zbuluar edhe emri i veçantë që mami Xhensila dhe babi Besi...

Prindër për herë të parë, zbulohet emri i vajzës së Besit e Xhensilës

më 7.2018 - Albeu

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlushen e tyre të parë. Burime ekskluzive bëjnë me dije se vajza e çiftit është pagëzuar...

Lind Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku bëhet baba

më 7.2018 - Telegrafi

Pas 9 muajsh, pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Xhensila Myrtezaj është bërë më në fund nënë. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, fëmija i parë i lindur nga dashuria me aktorin e humorit, Bes Kallaku....

Ja si e pagëzuan vajzën e tyre Besi dhe Xhensila, emër mjaftë interesant

më 7.2018 - Sovrani

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është bërë për herë të parë nënë e një vajze. U mësua se ajo e solli në jetë vogëlushen në një spital privat dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë....

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë

më 7.2018 - NOA

Pak pas dasmës së bujshme të mbajtur ditën e parë të shtatorit që lamë pas, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj, lajmëroi se ajo dhe aktori Besart Kallaku do të bëheshin prindër për herë të parë. Por...

Bes Kallaku dhe Xhensila bëhen prindër, zbulohet emri i vajzës

më 7.2018 - Java News

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të princeshës së tyre. Mësohet se lindja është kryer në një nga spitalet private dhe të dyja gëzojnë...

Vjen gëzimi i shumëpritur, bëhen prindër Besi dhe Xhensila

më 7.2018 - InfoShqip

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Vjen gëzimi i shumëpritur, bëhen prindër Besi dhe Xhensila, si e quajtën bebin?

më 7.2018 - InfoShqip

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bëhen prindër për herë të parë

më 7.2018 - RTV 21

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi Një ndër çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe humristi i njohur Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Xhensila dhe Besi...

Xhensila dhe Bes Kallaku bëhen prindër !?

më 7.2018 - Zhurnal

Xhensila dhe Bes Kallaku bëhen prindër !? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Lind këngëtarja Xhensila Myrtezaj, bëhet nënë për herë të parë

më 7.2018 - Lajmi.net

Ditën e sotme, çifti më i njohur i showbizit shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Burime të ‘Gazetës shqiptare’ kanë bërë të ditur se pritjes së ëmbël të këngëtares...

Sot është dita më e lumtur e Bes Kallakut dhe Xhensilës

më 7.2018 - Albeu

Dita e sotme është një ndër ditët më të lumtura për çiftin Kallaku , pasi ka ardhur në jetë vajza e shumëpritur. Lajmi është bërë i ditur vetëm pak momente më parë ku mësohet se këngëtarja ka sjellë në...

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vajzën

më 7.2018 - BalkanWeb

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Murtezaj bëhet nënë për herë të parë

më 7.2018 - Koha.net

Këngëtarja Xhensila Murtezaj është bërë nënë për herë të parë pasi ka lindur një vajzë. Gazeta shqiptare raporton se këngëtarja dhe aktori Bes Kallaku kanë sjellë në jetë vajzën në një spital privat dhe...

Xhensila dhe Besi bëhen prindër për herë të parë, sot erdhi në jetë vajza e tyre…

më 7.2018 - Mapo

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

më 7.2018 - Gazeta Express

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

më 7.2018 - Blitz

Një lajm i mirë ka ardhur tashmë sepse  pritjes i ka ardhur fundi dhe këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj sipas “Gazeta Shqiptare” ka sjellë në jetë vajzën e saj. Ajo edhe aktori i njohur Bes Kallaku...

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë

më 7.2018 - Lexo

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

më 7.2018 - Infokusi

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme.Gazeta...

Po përfundon pritja për Besin dhe Xhensilën, ja sa shumë gjëra ka blerë Bes Kallaku për bebin

më 7.2018 - InfoShqip

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë duke shijuar ditët e fundit të pritej së ëmbël. Nga dita në ditë pritet që ata të bëhen prindër për herë të parë të një vajze. Para disa ditësh...

Prindër për herë të parë, ja emri super i veçantë i vajzës së Xhensilës dhe Besit

më 7.2018 - Periskopi

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është bërë për herë të parë nënë e një vajze. U mësua se ajo e solli në jetë vogëlushen në një spital privat dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë....

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë

më 7.2018 - Periskopi

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

më 7.2018 - Bota Press

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Murtezaj bëhet nënë për herë të parë

më 7.2018 - Ekonomia Online

Këngëtarja Xhensila Murtezaj është bërë nënë për herë të parë pasi ka lindur një vajzë. Gazeta shqiptare raporton se këngëtarja dhe aktori Bes Kallaku kanë sjellë në jetë vajzën në një spital privat dhe...

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

më 7.2018 - Republika

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi… Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme. Gazeta...

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë

më 7.2018 - Insajderi

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku sot janë bërë prindër. Gazeta Shqiptare mëson se këngëtarja ka sjellë në jetë të voglën e saj në një spital privat dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë....

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit!

më 7.2018 - Zhurnal

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit

më 7.2018 - Tetova Sot

Së shpejti pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të sjellë në jetë vajzën e saj. Por ndërkohë bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku është duke bërë pazaret e fundit. Ai është fotografuar, duke blerë në...

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit!

më 7.2018 - Gazeta Express

Së shpejti pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të sjellë në jetë vajzën e saj Por ndërkohë bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku është duke bërë pazaret e fundit. Ai është fotografuar duke blerë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK