http://kariera.mk

Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

më 7.2018 - Ina

Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me të cilët këndon himnin e Kampionatit,...

Edhe një ditë nga performanca në Rusi, do të befasoheni çfarë bën Era sot

më 7.2018 - Zhurnal

Edhe një ditë nga performanca në Rusi, do të befasoheni çfarë bën Era sot "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Era Istrefi na përshëndet nga stadiumi ku do të performojë para finales

më 7.2018 - NOA

Era Istrefi ka realizuar një arritje që do ta kishin ëndërr edhe këngëtarët më të famshëm në botë. Ajo është bërë pjesë e këngës zyrtare të Botërorit “Rusi 2018”. Ky sukses rriti edhe më tej famën e Erës...

VIDEO/ Era Istrefi deklaratë për Kosovën në mes të Rusisë!

më 7.2018 - Fakti Ditor

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për performancën fantastike që do të dhurojë në finalen e Kampionatit Botëror. Së bashku me aktorin Ëill Smith dhe këngëtarin Nicky Jam, bukuroshja...

Edhe një ditë nga performanca në Rusi, do të befasoheni çfarë bën Era sot

më 7.2018 - OraInfo

Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me të cilët këndon himnin e Kampionatit,...

Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

më 7.2018 - Gazeta Express

​Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me të cilët këndon himnin e Kampionatit,...

Fotolajm/ Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

më 7.2018 - Lexo

Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me të cilët këndon himnin e Kampionatit,...

Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

më 7.2018 - Bota Press

​Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me të cilët këndon himnin e Kampionatit,...

Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

më 7.2018 - Insajderi

​Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me të cilët këndon himnin e Kampionatit,...

Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

më 7.2018 - Periskopi

Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me të cilët këndon himnin e Kampionatit,...

Përveç Era Istrefit, edhe një shqiptare tjetër performon në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Periskopi

Në ceremoninë përmbyllëse të Botërorit, përveç Era Istrefit, do të performojë edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Arilena Ara. Gjatë ditës së sotme në një lidhje telefonike nga Bjellorusia, moderatoret e...

Era Istrefi lajmërohet nga “Luzhniki Stadium”: Jam kaq e lumtur, mezi pres të performoj në finale

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka arritur në Moskë për finalen e madhe të Kampionatit Botëror. Ajo është akomoduar në një nga hotelet pranë stadiumit, ku po zhvillohen provat për performancën e madhe...

Era më afër trofeut të Botërorit se sa Messi e Ronaldo

më 7.2018 - Klan Kosova

Era Istrefi sot ishte pjesë e konferencës për shtyp në përmbyllje të Kupës së Botës, finalja e së cilës garë luhet të dielën. Istrefi do të performojë të dielën bashkë me Ëill Smith dhe Nicky Jam, pasi...

Shqiptarja e dytë që do performojë në Botëror nderohet nga Presidenti i Bjellorusisë

më 7.2018 - Fakti Ditor

Në ceremoninë përmbyllëse të Botërorit, përveç Era Istrefit, do të performojë edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Arilena Ara. Gjatë ditës së sotme në një lidhje telefonike nga Bjellorusia, moderatoret e...

​Çfarë ta Era për kupën e Botërorit

më 7.2018 - KosovaPress

Këngëtarja shqiptare më famë botërore pas konferencës së mbajtur sot, së bashku edhe me këngëtarët tjerë, kanë bërë një foto para trofeut të Botërorit, për të cilin shkruan se nuk mund ta prekesh. “Mund...

Një ditë para finales së Botërorit, Arilena nderohet me çmim nga Presidenti i Bjellorusisë!

më 7.2018 - Zhurnal

Një ditë para finales së Botërorit, Arilena nderohet me çmim nga Presidenti i Bjellorusisë! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Era Istrefi, Smith e Jam shfaqen me trofeun e Botërorit, por nuk guxojnë ta prekin

më 7.2018 - Periskopi

Tre autorët e himnit të Kampionatit Botëror “Russia 2018” tashmë kanë arritur në Rusi. Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë pasur mundësinë që ta shohin trofeun e Botërorit. Por ata nuk kanë guxuar...

Era Istrefi në Rusi thotë diçka të papritur për shqiptarët

më 7.2018 - Zhurnal

Era Istrefi në Rusi thotë diçka të papritur për shqiptarët "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

“Mund ta shohësh por s’mund ta prekësh”, Era Istrefi poston foto me Kupën e Botës

më 7.2018 - BalkanWeb

RUSI – Disa orë më parë, këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi, ku do të performojë pas dy ditësh në finalen e madhe të Kampionatit Botëror. Këngëtarja shqiptare, Nicky Jam dhe Will Smith...

Era Istrefi në Rusi thotë diçka të papritur për shqiptarët

më 7.2018 - OraInfo

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam mbajtën një konferencë për mediat në prag të finales së Botërorit. Këngëtarët janë pyetur për momentet më të mira që kanë parë gjatë këtij kampionati. Era është përgjigjur...

Era Istrefi jep mesazhin e fuqishëm për Kosovën në mes të Rusisë

më 7.2018 - Albeu

Era Istrefi tashmë po bëhet gati për të performuar në finalen e madhe të Botërorit Rusi 2018. Ajo do të këndojë në finale të Botërorit këngën që është tashmë është një hit, " Live it up" një hit së bashku...

Era, Will Smith dhe Nicky Jam zbulojnë futbollistin e preferuar në këtë Kampionat

më 7.2018 - Lajmi.net

Tre autorët e himnit të Kampionatit Botëror "Russia 2018" kanë arritur në Rusi. Para finales së madhe, Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë dhënë konferencë për shtyp si dhe kanë vazhduar me intervista...

Botërori ‘flet’ shqip! Arilena nderohet me çmim nga Presidenti i Bjellorusisë

më 7.2018 - Lajmi.net

Në ceremoninë përmbyllëse të Botërorit, përveç Era Istrefit, do të performojë edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Arilena Ara. Gjatë ditës së sotme në një lidhje telefonike nga Bjellorusia, moderatoret e...

Era e thotë midis Rusisë, momenti më i bukur i Botërorit dy golat e shqiptarëve kundër Serbisë

më 7.2018 - Infokusi

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, ka arritur në Rusi, ku do të përformoj të dielën në finalen e Kampionatit Botëror. Era bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, kanë mbajtur një konferencë për media në Moskë,...

Era Istrefi në Rusi: Momenti më i bukur i Botërorit, kur shënuan shqiptarët

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam mbajtën një konferencë për mediat në prag të finales së Botërorit. Këngëtarët janë pyetur për momentet më të mira që kanë parë gjatë këtij kampionati. Era është përgjigjur...

Arilena Ara nderohet nga Presindeti i Bjellorusisë!

më 7.2018 - Lexo

Në ceremoninë përmbyllëse të Botërorit, përveç Era Istrefit, do të performojë edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Arilena Ara. Gjatë ditës së sotme në një lidhje telefonike nga Bjellorusia, moderatoret e...

Era, Will Smith dhe Nicky Jam zbulojnë futbollistin e preferuar në këtë Kampionat [Video]

më 7.2018 - Fakti Ditor

Tre autorët e himnit të Kampionatit Botëror “Russia 2018” kanë arritur në Rusi. Para finales së madhe, Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë dhënë konferencë për shtyp si dhe kanë vazhduar me intervista...

Arilena Ara nderohet me çmim nga Presidenti i Bjellorusisë!

më 7.2018 - Fakti Ditor

Në ceremoninë përmbyllëse të Botërorit, përveç Era Istrefit, do të performojë edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Arilena Ara. Gjatë ditës së sotme në një lidhje telefonike nga Bjellorusia, moderatoret e...

Era Istrefi do të performojë në Finalen e Botërorit

më 7.2018 - Portalb

Pas katër javësh emocione të futbollit dhe një atmosfere festive në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, në finale do të vijë performaca madhështore e këngëtares kosovare Era Istrefit, Nicky Jam dhe Will...

Era Istrefi: Momenti më i paharueshëm këtë Botëror ishte kur shënuan 2 shqiptarët

më 7.2018 - Gazeta Tema

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi së bashku me Niki Xhem dhe Will Smith do të këndojnë në finalen e madhe të 15 korrikut të Kupës së Botës, këngën e tyre që është kthyer në hit “Live it up”. Sot, Era Istrefi...

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam pranë Kupës së Botës, Dj. amerikan: Jeni me fat!

më 7.2018 - Lajmi.net

Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam kanë arritur në Rusi. Ata orë më parë kanë mbajtur një konferencë para medieve në Rusi, shkruan lajmi.net. Pas kësaj ata kanë vizituar stadiumin ku do të...

Era Istrefi “takon” Kupën e Botës

më 7.2018 - Koha.net

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë shumë pranë Kupës së Botës. “Mund ta shikosh por s’mund ta prekësh”, ka shkruar Istrefi në një postim të saj në Instagram. Nesër, treshja do të performojnë himnin...

Era Istrefi ‘provokon’ në mes të Rusisë, momentin më të bukur në Botëror e zgjedh nga Serbi-Zvicër

më 7.2018 - Tetova Sot

Gjithë vëmendja e botës u kthye nga Era Istrefi disa javë më parë kur u zyrtarizua pjesëmarrja e saj në këngën zyrtare të botërorit ‘Rusi 2018’. Që prej asaj dite shqiptarët veçse kanë provuar krenari...

Një ditë para finales së Botërorit, Arilena nderohet me çmim nga Presidenti i Bjellorusisë!

më 7.2018 - Tetova Sot

Në ceremoninë përmbyllëse të Botërorit, përveç Era Istrefit, do të performojë edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Arilena Ara. Gjatë ditës së sotme në një lidhje telefonike nga Bjellorusia, moderatoret e...

Një ditë para finales së Botërorit Arilena nderohet me çmim nga Presindeti i Bjellorusisë!

më 7.2018 - Gazeta Express

Në ceremoninë përmbyllëse të Botërorit, përveç Era Istrefit, do të performojë edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Arilena Ara. Gjatë ditës së sotme në një lidhje telefonike nga Bjellorusia, moderatoret e...

Këndon në finalen e Botërorit, Era Istrefi flet nga Rusia për “shqiponjën” e Xhakës dhe Shaqirit

më 7.2018 - NOA

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi, në pritje të finales së Kampionatit Botëror të futbollit, ku do të këndojë himnin e këtij kampionati bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam. Ditën e sotme...

Era Istrefi midis Rusisë: Golat e shqiptarëve kundër Serbisë momenti më i bukur i Botërorit

më 7.2018 - Ina

Era Istrefi ka folur në një konferencë për shtyp para finales së botërorit Rusia 2018. Këngëtarja jonë së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam do të performojnë në stadiumin Luzhniki të Moskës në ceremoninë...

Era Istrefi midis Rusisë: Golat e shqiptarëve kundër Serbisë momenti më i bukur i Botërorit

më 7.2018 - Telegrafi

Era Istrefi ka folur në një konferencë për shtyp para finales së botërorit Rusia 2018. Këngëtarja jonë së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam do të performojnë në stadiumin Luzhniki të Moskës në ceremoninë...

Era në stadiumin ku do të performojë në finalen e Kupës së Botës, këto janë fjalët e saj

më 7.2018 - Lajmi.net

Era Istrefi ka arritur në Rusi, ku edhe do të performojë himnin e Kampionatit Botëror. Ajo bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam kanë dhënë konferencë për shtyp para medieve në Rusi, shkruan lajmi.net. Tre...

Ja cilët futbollistë i pëlqejnë Era Istrefit

më 7.2018 - Infokusi

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, pasi ka arritur në Moskë ku do të këndojë në finalen e Kampionatit Botëror, ka mbajtur konferencë për media bashkë me Ëill Smith dhe Nicky Jam. Kur gazetarët kanë...

Era Istrefi, Smith dhe Jam zbulojnë futbollistin e preferuar në këtë Kampionat

më 7.2018 - Periskopi

Para finales së madhe, Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë dhënë konferencë për shtyp si dhe kanë vazhduar me intervista për mediet atje. Në konferencë, Era ka përmendur golat e Xhakës dhe Shaqirit...

Era Istrefi flet nga Rusia për “shqiponjën” e Xhakës dhe Shaqirit

më 7.2018 - Java News

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi, në pritje të finales së Kampionatit Botëror të futbollit, ku do të këndojë himnin e këtij kampionati bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam. Ditën e sotme...

Era Istrefi: Momenti i më i paharrueshëm i Botërorit? Kur 2 shqiptarët shënuan për Zvicrën

më 7.2018 - BalkanWeb

FIFA ka organizuar sot një konferencë për shtyp me 3 këngëtarët që do performojnë ‘live’ në Moskë në finalen e Botërorit. Bëhet fjalë për Era Istrefin, Nicky Jam dhe Will Smith, të cilët do të ndezin stadiumin...

Era e thotë midis Rusisë, momenti më i bukur i Botërorit dy golat e shqiptarëve kundër Serbisë

më 7.2018 - Gazeta Express

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, ka arritur në Rusi, ku do të përformoj të dielën në finalen e Kampionatit Botëror. Era bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, kanë mbajtur një konferencë për media në Moskë,...

Era në mes të Rusisë: Jep konferencë me Will Smith e Nicky Jam, ja çfarë tha!

më 7.2018 - Prive

Tashmë ajo ndodhet në Rusi dhe ka dhënë intervistën e parë për mediat atje, e cila është transmetuar direct në kanalin zyrtar të FIFA-s në Youtube. Këngëtaja me famë botëore, Era Istefi ka dhënë konfeencën...

Era Istrefi ndihet e nderuar që ishte pjesë e bashkimit të popujve me këngën e Botërorit

më 7.2018 - Zhurnal

Era Istrefi ndihet e nderuar që ishte pjesë e bashkimit të popujve me këngën e Botërorit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Era Istrefi flet nga Moska

më 7.2018 - Alsat-M

Era Istrefi së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam kanë mbajtur konferencën për media para performancës së tyre, në finalen e Kampionatit Botëror, shkruan KultPlus. “Ndjehem e privilegjuar të jem në kampionat,...

Era Istrefi: Momenti më i lumtur gjatë Kampionatit kur shqiptarët shënuan kundër Serbisë

më 7.2018 - Koha.net

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, thanë se ndihen të nderuar për ftesën për të performuar himnin “Live it up”. Ndër të tjera Era shtoi se momenti më i lumtur gjatë këtij Kampionati ishte kur lojtarët...

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam në konferencë shtypi, tregojnë të preferuarit e tyre: Moment i paharrueshëm kur 2 shqiptarë shënuan për Zvicrën

më 7.2018 - Blitz

Pas katër javësh futbolli emocionuese e gjithë bota mezi po pret përballjen përfundimtare mes Kroacisë dhe Francës ditën e diel. Një nga elementët më kulmor të kampionatit botëror “Rusi 2018” në finalen...

Era Istrefi ndihet e nderuar që ishte pjesë e bashkimit të popujve me këngën e Botërorit

më 7.2018 - Telegrafi

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë tre artistët që do të performojnë në ceremoninë përmbyllëse të botërorit Rusia 2018. Rreth 48 orë para finales, treshja ka mbajtur një konferencë për shtyp para...

Era Istrefi mbërrin në Moskë

më 7.2018 - Albinfo

Era Istrefi përmes një fotografie të postuar në Instagram, ka treguar se ka mbërritur në Moskë, ku pritet të performoj të dielën në finalen mes Francës dhe Kroacisë. Këngëtarja kosovare, Era Istrefi ka...

ERA ISTREFI NË RUSI PËRMEND “SHQIPONJAT”

më 7.2018 - TV21

Era rikthen emocionet e ndeshjes së Zvicrës në Rusi Para finalës së madhe te Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, emrat ikonikë të skenës ndërkombëtare të muzikës: Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam dolën...

Era Istrefi në Rusi përmend “shqiponjat”

më 7.2018 - RTV 21

Era rikthen emocionet e ndeshjes së Zvicrës në Rusi Para finalës së madhe te Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, emrat ikonikë të skenës ndërkombëtare të muzikës: Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam dolën...

As Xhaka e as Shaqiri, ky është lojtari më i mirë sipas Era Istrefit

më 7.2018 - Albeu

Era Istrefi po bëhet gati për të performuar në finalen e madhe të Botërorit Rusi 2018. Në këto momente ajo gjendet në një konferencë për shtyp të organizuar nga FIFA. Ajo do të këndojë në finale të Botërorit...

Era Istrefi flet para mediave botërore për futbollistin e preferuar

më 7.2018 - Gazeta Express

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, pasi ka arritur në Moskë ku do të këndojë në finalen e Kampionatit Botëror, ka mbajtur konferencë për media bashkë me Ëill Smith dhe Nicky Jam. Kur gazetarët...

Era Istrefi: Momenti i paharrueshëm në këtë Botëror, shënimi i dy golave nga shqiptarët kundër Serbisë

më 7.2018 - Lajmi.net

Era Istrefi tashmë ka arritur në Rusi. E para ndeshjes finale është duke u mbajtur një konferencë për media nga Nicky Jam, Will Smith dhe këngëtarja Istrefi, shkruan lajmi net. Secili nga ta kanë folur...

Era Istrefi: E nderuar të jem pjesë e botërorit përkrah Will Smith dhe Nicky Jam

më 7.2018 - Klan Kosova

Në një konferencë për media në prag të finales së madhe të Kampionatit Botëror Rusia 2018, këngëtarja kosovare Era Istrefi është shprehur tejet e lumtur dhe e emocionuar që është pjesë e kësaj ngjarje....

Era Istrefi flet para performancën në Botëror, tregon emocionet e saj

më 7.2018 - OraInfo

Në një konferencë për media në prag të finales së madhe të Kampionatit Botëror Rusia 2018, këngëtarja kosovare Era Istrefi është shprehur tejet e lumtur dhe e emocionuar që është pjesë e kësaj ngjarje....

Era Istrefi “takon” Kupën e Botës

më 7.2018 - Ekonomia Online

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë shumë pranë Kupës së Botës. “Mund ta shikosh por s’mund ta prekësh”, ka shkruar Istrefi në një postim të saj në Instagram. Nesër, treshja do të performojnë himnin...

LIVE/ Përkrah yllit latin e Will Smith, Era Istrefi del në konferencë për shtyp

më 7.2018 - Albeu

Era Istrefi po bëhet gati për të performuar në finalen e madhe të Botërorit Rusi 2018. Në këto momente ajo gjendet në një konferencë për shtyp të organizuar nga FIFA. Ajo do të këndojë në finale të Botërorit...

Era Istrefi e nderuar që bashkoi popujt me këngën e Botërorit

më 7.2018 - Koha.net

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, përkrah aktorit të famshëm Will Smith dhe këngëtarit Nicky Jam, ka qenë e pranishme në konferencën për media lidhur me ceremoninë mbyllëse të Kampionatit Botëror në...

Era Istrefi në Rusi me mesazh të fuqishëm

më 7.2018 - RTV 21

Era ambasadore e Kosovës në Rusi Pas katër javësh emocionesh të futbollit dhe një atmosfere festive në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, në finale do të vijë performaca madhështore e këngëtares kosovare...

Ndiqeni live konferencën e Erës para finales së Botërorit

më 7.2018 - Klan Kosova

Era Istrefi është duke folur në një konferencë për media rreth performancë së në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Era do të këndojë himnin e këtij Kampionati “Live it up” të cilin...

Era Istrefi: E nderuar të jem pjesë e botërorit përkrah Will Smith dhe Nicky Jam

më 7.2018 - Infokusi

Në një konferencë për media në prag të finales së madhe të Kampionatit Botëror Rusia 2018, këngëtarja kosovare Era Istrefi është shprehur tejet e lumtur dhe e emocionuar që është pjesë e kësaj ngjarje....

Era Istrefi me mesazh të fuqishëm në Rusi

më 7.2018 - Insajderi

Pas katër javësh emocione të futbollit dhe një atmosfere festive në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, në finale do të vijë performaca madhështore e këngëtares kosovare Era Istrefit, Nicky Jam dhe Will...

Era Istrefi flet para mediave botërore për futbollistin e preferuar

më 7.2018 - Tetova Sot

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, pasi ka arritur në Moskë ku do të këndojë në finalen e Kampionatit Botëror, ka mbajtur konferencë për media bashkë me Ëill Smith dhe Nicky Jam. Kur gazetarët kanë...

Era Istrefi s’ka lidhje me futboll, ja çfarë thotë për Messin dhe Ronaldon

më 7.2018 - Periskopi

Era Istrefi është shfaqur në një konferencë për shtyp në prag të finales që do të luhet të dielën ndërmjet Kroacisë dhe Francës, aty ku edhe do të përformojë së bashku me ëill Smith dhe Nicky Jam Këngëtarja...

Era Istrefi e nderuar që bashkoi popujt me këngën e Botërorit

më 7.2018 - Ekonomia Online

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, përkrah aktorit të famshëm Will Smith dhe këngëtarit Nicky Jam, ka qenë e pranishme në konferencën për media lidhur me ceremoninë mbyllëse të Kampionatit Botëror në...

Era Istrefi: Momenti më i mirë në Botëror, dy shqiptarë e mposhtën Serbinë

më 7.2018 - Periskopi

Era Istrefi do të performojë në finalen e Kupës së Botës dhe kjo është konfirmuar me anë të një konference për shtyp të cilën ajo e mbajti së bashku me Nicky Jam dhe ëill Smith, shkruan Periskopi. Secili...

Era Istrefi flet për golat e Xhakës e Shaqirit ndaj Serbisë [Video]

më 7.2018 - Insajderi

Era Istrefi ka komentuar golat e Granit Xhakës e Xherdan Shaqirit të shënuar në Kampionatin Botëror ndaj Serbisë. Më 22 qershor në Kaliningrad, Zvicra triumfoi 2:1 në ndeshjen në grup ndaj Serbisë, ku...

Era Istrefi: Ky ishte momenti i paharuar për mua në këtë botëror

më 7.2018 - Sovrani

Era Istrefi tashmë ka arritur në Rusi. E para ndeshjes finale është duke u mbajtur një konferencë për media nga Nicky Jam, Will Smith dhe këngëtarja Istrefi, shkruan lajmi net. Secili nga ta kanë folur...

Fjalët e Era Istrefit para performancës në finale

më 7.2018 - Sovrani

ë një konferencë për media në prag të finales së madhe të Kampionatit Botëror Rusia 2018, këngëtarja kosovare Era Istrefi është shprehur tejet e lumtur dhe e emocionuar që është pjesë e kësaj ngjarje....

Era Istrefi: Momenti i paharrueshëm në këtë Botëror, shënimi i dy golave për Zvicrën nga shqiptarët!

më 7.2018 - Fakti Ditor

Era Istrefi tashmë ka arritur në Rusi. E para ndeshjes finale është duke u mbajtur një konferencë për media nga Nicky Jam, Will Smith dhe këngëtarja Istrefi, shkruan lajmi net. Secili nga ta kanë folur...

Konferenca LIVE për media e Era Istrefit, Will Smith dhe Nicky Jam

më 7.2018 - Insajderi

Ndiqeni Live konferencën këtu

Era Istrefi shfaqet në konferencën për shtyp, do të këndojë në finalen e Kupës së Botës (LIVE)

më 7.2018 - Periskopi

Era Istrefi ndodhet drejtpërdrejtë në një konferencë për shtyp të orgnizuar nga FIFA. Ajo do të kënndojë në finale të Botërorit këngën që është tashmë një hit së bashku me Niki Xhem dhe Will Smith. Ata...

Befasi: Pos Era Istrefit edhe këngëtarja tjetër kosovare do të përformojë në finalen e Botërorit

më 7.2018 - OraInfo

Një befasi e madhe erdhi për të gjithë shqiptarët. Pos Era Istrefit, edhe Arilena Ara do të përformojë në finale e Kupës së Botës 2018, e cila do të mbahet të dielën (15 korrik) në Rusi, shkruan ORAinfo....

Befasi: Pos Era Istrefit edhe këngëtarja tjetër kosovare do të përformojë në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Bota Press

Një befasi e madhe erdhi për të gjithë shqiptarët.Pos Era Istrefit, edhe Arilena Ara do të përformojë në finale e Kupës së Botës 2018, e cila do të mbahet të dielën (15 korrik) në Rusi, shkruan ORAinfo....

Era Istrefi arrin në Moskë për të performuar në finalen e madhe të Botërorit

më 7.2018 - Ina

Këngëtarja kosovare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Këtë e ka bërë të ditur vet Era Istrefi në llogarinë e saj në Instagram. Era bashkë me Nicky Jam...

Jo vetëm Era Istrefi, edhe kjo këngëtare kosovare performon në finalen Francë – Kroaci

më 7.2018 - Sovrani

Një befasi e madhe erdhi për të gjithë shqiptarët. Pos Era Istrefit, edhe Arilena Ara do të përformojë në finale e Kupës së Botës 2018, e cila do të mbahet të dielën (15 korrik) në Rusi, shkruan ORAinfo....

Era Istrefi arrin në Moskë për të performuar në finalen e madhe të Botërorit

më 7.2018 - Kallxo

Këngëtarja kosovare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Këtë e ka bërë të ditur vet Era Istrefi në llogarinë e saj në Instagram. Era bashkë me Nicky Jam...

Era Istrefi arrin në Moskë për finalen e madhe të Botërorit

më 7.2018 - Infokusi

Këngëtarja kosovare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Këtë e ka bërë të ditur vet Era Istrefi në llogarinë e saj në Instagram. Era bashkë me Nicky Jam...

Jo vetëm Era Istrefi, një tjetër këngëtare shqiptare pritet të ndezë finalen e Botërorit

më 7.2018 - BalkanWeb

Era Istrefi do të jetë në qendër të vëmendjes së ceremonisë përmbyllëse të Botërorit. Këngëtarja shqiptare do të këndojë këngën “Live it Up” së bashku me Will Smithin dhe Nicky Jam në Luzhniki Stadium...

Përveç Era Istrefit, një tjetër këngëtare shqiptare do të performojë në finale të Botërorit

më 7.2018 - Insajderi

Era Istrefi do të jetë në qendër të vëmendjes së ceremonisë përmbyllëse të Botërorit. Këngëtarja shqiptare do të këndojë këngën “Live it Up” së bashku me Will Smithin dhe Nicky Jam në Luzhniki Stadium...

Era Istrefi shkel në Rusi për performancën në finale

më 7.2018 - Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Era bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith janë këngëtarët që do të interpretojnë himnin e këtij...

Divat shqiptare “dominojnë”Rusinë, dy këngëtaret e famshme në finalen e Moskës

më 7.2018 - Newsport

Kupa e Botës në Rusi do të mbyllet me performancën e dy këngëtareve shqiptare Era Istrefi dhe Arilena Ara. Kjo e fundit do të këndojë në dy ditët e fundit të kampionatit botëror kur do të zhvillohen finalja...

Përveç Erës, edhe Arilena në natën finale të Botërorit

më 7.2018 - Alsat-M

Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në natën finale të Kupës së Botës ku do të këndojë përkrah  Will Smith dhe Nicky Jam. Por, ndërkohë që të gjithë po presim performancën e saj “live” në natën finale...

Skena e Botërorit do të pushtohet jo vetëm nga Istrefi, por dhe nga një shqiptare tjetër

më 7.2018 - Ina

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Era Istrefi shkel në Rusi për performancën në finale

më 7.2018 - Koha.net

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Era bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith janë këngëtarët që do të interpretojnë himnin e këtij...

Era Istrefit i bashkohet një tjetër këngëtare shqiptare në performancën e botërorit! Nuk është as Dua, as Rita, as Bebe…

më 7.2018 - Vizion Plus

Këngëtarja Era Istrefi bëri krenarë gjithë shqiptarët pas pjesëmarrjes në bashkëpunimin më të rëndësishëm të karrierës së saj muzikore, në këngën “Live it Up”, së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam. Ndërkohë...

Era Istrefi arrin në Rusi për performancën në finale

më 7.2018 - Periskopi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Era bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith janë këngëtarët që do të interpretojnë himnin e këtij...

Era Istrefi shkel në Rusi për performancën në finale

më 7.2018 - Insajderi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka mbërritur në Rusi për të marrë pjesë në finalen e Botërorit, të dielën. Era bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith janë këngëtarët që do të interpretojnë himnin e këtij...

Rusia 2018: Edhe Arilena Ara këndon përkrah Era Istrefit

më 7.2018 - Klan Kosova

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, siç edhe tashmë dihet do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Ajo bashkë më Will Smith dhe Nicky Jam do ta këndojnë himnin e Botërorit...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme të performojë në finalen e Botërorit [Foto]

më 7.2018 - Fakti Ditor

Atje është nisur me një mision. Për të performuar në finalen e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ e cila do të mbahet më 15 Korrik, shkruan lajmi.net Në fotot e postuara në Instastory ajo shihet më e gatshme...

Era Istrefi niset për në Moskë

më 7.2018 - RTV 21

Era e gatshme për të performuar në  Kampionatin Botëror Këngëtaren e njohur shqiptare, Era Istrefin do ta shohim në natën finale të botërorit teksa këndon bashkë me Will Smith dhe Nickey Jam  “Live It...

Dy shqiptare në finalen e botërorit Rusia 2018

më 7.2018 - Alsat-M

Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Përderisa të gjithë po presim paraqitjen e saj “live” në natën finale të...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme për të përformuar në Botëror…

më 7.2018 - Mapo

Këngëtarja Era Istrefi është nisur në Moskë të Rusisë për t’u bërë gati për përformancën e karrierës së saj në finalen e Botërorit. Një nga këngëtarët më të suksesshme shqiptarë në botë, Era Istrefi, është...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme për të përformuar në Botëror…

më 7.2018 - Mapo

Këngëtarja Era Istrefi është nisur në Moskë të Rusisë për t’u bërë gati për përformancën e karrierës së saj në finalen e Botërorit. Një nga këngëtarët më të suksesshme shqiptarë në botë, Era Istrefi, është...

Finalja e Kampionatit Botëror: Era niset për Moskë

më 7.2018 - Prive

Era ka marrë rrugën drejt Moskës, Rusi. Këngëtarja do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili është mbajtur në këtë shtet. Artistja kosovare do të këndojë himnin e këtij kampionati bashkë...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme të performojë në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja Era Istrefi ka marrë rrugën për në Moskë. Atje është nisur me një mision. Për të performuar në finalen e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ e cila do të mbahet më 15 Korrik, shkruan lajmi.net...

Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme të performoi në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja Era Istrefi ka marrë rrugën për në Moskë. Atje është nisur me një mision. Për të performuar në finalen e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ e cila do të mbahet më 15 Korrik, shkruan lajmi.net...

Përveç Erës, edhe kjo këngëtare shqiptare do të këndojë në natën finale të Botërorit [FOTO]

më 7.2018 - Insajderi

Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në natën finale të Kupës së Botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Por, ndërkohë që të gjithë po presim performancën e saj “live” në natën finale...

Përveç Era Istrefit, edhe Arilena Ara pritet të ndez finalen e Botërorit

më 7.2018 - Telegrafi

Era Istrefi do të jetë në qendër të vëmendjes së ceremonisë përmbyllëse të Botërorit. Këngëtarja shqiptare do të këndojë këngën “Live it Up” së bashku me Will Smithin dhe Nicky Jamin në Luzhniki Stadium...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

më 7.2018 - Ina

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena...

Era Istrefi niset në Rusi, e gatshme për të përformuar në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Gazeta Express

Këngëtarja Era Istrefi është nisur në Moskë të Rusisë për t’u bërë gati për përformancën e karrierës së saj në finalen e Botërorit. Një nga këngëtarët më të suksesshme shqiptarë në botë, Era Istrefi, është...

Nuk ndalen shqipet, në finale nuk këndon vetëm Era por edhe Arilena Ara ( Foto )

më 7.2018 - Zhurnal

Nuk ndalen shqipet, në finale nuk këndon vetëm Era por edhe Arilena Ara ( Foto ) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Jo vetëm Era Istrefi, një tjetër shqiptare do të këndojë në finalen e Kupës së Botës

më 7.2018 - Lexo

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Përveç Erës në Kampionatin Botëror edhe një këngëtare tjetër shqiptare

më 7.2018 - RTV 21

Kampionati botëror “Rusia 2018” me shumë shqiptarë Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara më datë 13, 14 dhe 15 korrik do të jetë në Rusi për të performuar në Kampionatin e Botës “Rusia 2018” Në faqen...

Jo vetëm Era, një tjetër shqiptare do të përformojë në Rusi (FOTO LAJM)

më 7.2018 - Albeu

Jo vetëm Era Istrefi do të këndojë në finalen e Kupës së Botës në Rusi . Edhe një këngëtare e re shqiptare do të marrë pjesë në festimet e këtij botërori. Në Rusi do të performojë edhe Arilena Ara. Në...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

më 7.2018 - Politiko

Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena Ara do të jetë në Rusi për të performuar. Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë...

Përveç Erës, edhe Arilena në natën finale të Botërorit

më 7.2018 - KosovaPress

Por, ndërkohë që të gjithë po presim performancën e saj “live” në natën finale të Botërorit 2018 në Rusi, në datën 15 korrik, mësohet se një tjetër artiste shqiptare do të performojë përkrah Erës dhe është...

Ky botëror do të flasë shqip, pas Era Istrefit edhe Arilena Ara do performojë në finalen e kupës së botës

më 7.2018 - InfoShqip

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Ky Botëror do flasi shqip! Pas Era Istrefit edhe Arilena Ara do performojë në finalen e kupës së botës

më 7.2018 - Gazeta Tema

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah  Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Përveç Era Istrefit, edhe Arilena Ara pritet të ndez finalen e Botërorit

më 7.2018 - Infokusi

Era Istrefi do të jetë në qendër të vëmendjes së ceremonisë përmbyllëse të Botërorit. Këngëtarja shqiptare do të këndojë këngën “Live it Up” së bashku me Will Smithin dhe Nicky Jamin në Luzhniki Stadium...

Finalja e madhe e Botërorit sjell surpriza për shqiptarët, krah Erës do të performojë dhe një tjetër artiste shqiptare

më 7.2018 - Lexo

Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah  Ëill Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë po presim performancën e saj “live” në natën...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

më 7.2018 - Gazeta Express

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena...

Jo vetëm Era Istrefi, edhe një tjetër shqiptare do të performojë në finalen e Kupës së Botës

më 7.2018 - Infokusi

Me datë 15 korrik (e dielë) do të mbahet finalja e Kupës së Botës mes Francës dhe Kroacisë në stadiumin “Luzhniki”. Por, para se ndeshja të fillojë, himni i Botërorit “Live It Up’ do të performohet nga...

Jo vetëm Era Istrefi, një tjetër shqiptare do të këndojë në finalen e Kupës së Botës

më 7.2018 - Java News

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah  Will Smith dhe Nicky Jam. Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën...

Era Istrefi niset në Rusi, e gatshme për të përformuar në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Bota Press

Këngëtarja Era Istrefi është nisur në Moskë të Rusisë për t’u bërë gati për përformancën e karrierës së saj në finalen e Botërorit. Një nga këngëtarët më të suksesshme shqiptarë në botë, Era Istrefi, është...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

më 7.2018 - Republika

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve. Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena...

“Rusi 2018”, një tjetër këngëtare shqiptare do këndojë në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Periskopi

Era Istrefi bëri të gjithë shqiptarët krenarë teksa ishte pjesë e bashkëpunimit në këngën “Live it Up”, së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam. E teksa jemi duke pritur me padurim performancën e saj në...

Përveç Era Istrefit, një tjetër këngëtare shqiptare do të performojë në finalen e Kupës së Botës!

më 7.2018 - Blitz

Në datën 15 korrik, pra të dielën, do të mbahet finalja e Kupës së Botës mes Francës dhe Kroacisë. Përveç spektaklit që do të dhurojnë dy kombëtaret është edhe një tjetër show që starton mbrëmjen finale....

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik këngëtarja Arilena...

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

më 7.2018 - Sovrani

Në faqen e FIFA-s ku është publikuar tabela e programit shihet emri këngëtares Arilena Ara e cila do të këndojë para një numri të madh të të pranishmëve, shkruan lajmi.net. Më datë 13, 14 dhe 15 Korrik...

Edhe katër ditë nga “finalja” e madhe e Erës

më 7.2018 - Klan Kosova

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, siç edhe tashmë dihet do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Ajo bashkë më Will Smith dhe Nicky Jam do ta këndojnë himnin e Botërorit...

Era Istrefi, gati për finalen e madhe…të Botërorit 2018

më 7.2018 - Ina

Tashmë është konfirmuar se Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror i cili po mbahet në Rusi. Këngëtarja ka postuar një instastory në të cilën ka shkruar: ‘Shihemi së shpejti Rusi’....

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur

më 7.2018 - Tetova Sot

Më 15 Korrik në Rusi do të zhvillohet ndeshja e cila do ta nxjerrë fituesin e këtij Kapionati. E këngëtarja Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam duke qenë se janë zërat e këngës së Botërorit...

Era Istrefi tregon linjat nga palestra

më 7.2018 - RTV 21

Era në formë të mirë trupore Kohëve të fundit një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar është padyshim këngëtarja e njohur Era Istrefi të cilën do ta shohim  në natën finale të botërorit teksa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK