http://kariera.mk

Këtë nuk e kishte pritur askush, Teuta Selimi vjen me një befasi të madhe

më 7.2018 - OraInfo

Sezona e nxehtë për artistët e estradës shqiptare sapo ka filluar. Është fjala për anëtarët e “BabaStars” të cilët kanë sjell këngë të reja dhe vazhdojnë me bashkëpunime të ndryshme, shkruan lajmi net....

Nuk e keni menduar fare? Teuta Selimi vjen në duet me këtë reper shqiptar [Video]

më 7.2018 - Fakti Ditor

Është fjala për anëtarët e “BabaStars” të cilët kanë sjell këngë të reja dhe vazhdojnë me bashkëpunime të ndryshme, shkruan lajmi net. Majk dhe Cozman këtë javë ishin të ftuar në emisionin “Mirage” të...

VoxPop: Qytetarët zgjedhin këngën e preferuar të momentit, befasojnë me përgjigjet

më 7.2018 - Lajmi.net

Në kuadër të emisionit "Mirage", të lajmi.net është edhe rubrika "Kë zgjedh". E këtë javë pyetja ishte për këngën më të pëlqyer të momentit që shumë nga qytetarët bënë zgjedhjen e tyre, shkruan lajmi net....

VoxPop: Qytetarët zgjedhin këngën më të preferuar të momentit, befasojnë me përgjigjet

më 7.2018 - Lajmi.net

Në kuadër të emisionit "Mirage", të lajmi.net është edhe rubrika "Kë zgjedh". E këtë javë pyetja ishte për këngën më të pëlqyer të momentit që shumë nga qytetarët bënë zgjedhjen e tyre, shkruan lajmi net....

Nuk e keni menduar fare? Teuta Selimi vjen në duet me këtë reper shqiptar

më 7.2018 - Lajmi.net

Sezona e nxehtë për artistët e estradës shqiptare sapo ka filluar. Është fjala për anëtarët e “BabaStars” të cilët kanë sjell këngë të reja dhe vazhdojnë me bashkëpunime të ndryshme, shkruan lajmi net....

Nuk ishte aktive që një kohë në muzikë? Gili tregon arsyen

më 7.2018 - Lajmi.net

Gili mbetet njëra ndër artistet më të dashura dhe më simpatike për publikun. Ajo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net e cila ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta...

VoxPop: Qytetarët përzgjedhin këngën më të pëlqyer të momentit

më 7.2018 - Lajmi.net

Në kuadër të emisionit "Mirage" është edhe rubrika "VoxPop". Kjo rubrikë për çdo javë trajton tema të reja, këtë javë qytetarët janë pyetur se cilën këngë të publikuar së fundi në estradë e pëlqejnë më...

MIRAGE: Gili, Robert Berisha, Gjiko, Majk, Cozman, VoxPop, Kë zgjedh Rina Balaj?

më 7.2018 - Lajmi.net

Emisioni “Mirage”, për çdo javë sjell më të rejat nga bota e shoubizit. Ky emision, i cili është prodhim i lajmi.net, edhe këtë javë solli intervista me emrat më të dashur të estradës. Sonte në “Mirage”...

Këto materiale mund t’i ndiqni sonte në “Mirage”

më 7.2018 - Lajmi.net

Emisioni më i ri i showbizit "Mirage" sonte vjen përsëri me materiale ekskluzive dhe intervista interesante. Në orën 19:00 në faqen e Facebookut në Lajmi.net mund të ndiqni emisionin “Mirage”, ku këtë...

Këto të reja mund t’i ndiqni sonte në “Mirage”

më 7.2018 - Lajmi.net

Emisioni më i ri i showbizit "Mirage" sonte vjen përsëri me materiale ekskluzive dhe intervista interesante. Në orën 19:00 në faqen e Facebookut në Lajmi.net mund të ndiqni emisionin “Mirage”, ku këtë...

Sonte në “Mirage” do të ndiqni: Robert Berisha, VoxPop, Gjiko, Gili, Majk&Cozman, Rina Balaj

më 7.2018 - Lajmi.net

Emisioni më i ri i showbizit "Mirage" sonte vjen përsëri me materiale ekskluzive dhe intervista interesante. Në orën 19:00 në faqen e Facebookut në Lajmi.net mund të ndiqni emisionin “Mirage”, ku këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK