http://kariera.mk

Vesa Luma me familje i gëzohen rënies borës

më 7.2018 - RTV 21

Zelanda e Re me borë Këngëtarja e njohur Vesa Luma bashkë me burrin e saj Big Bastën dhe djalin Lianin po e shijojnë një ditë të ftohte dhe me borë. Çifti ka kohë që janë shpërngulur në Zelandë të Re,...

Borë në korrik! Vesa Luma dhe Big Basta shijojnë një tjetër mrekulli në Zelandën e Re

më 7.2018 - Telegrafi

Çifti i njohur i estradës, Vesa Luma dhe Big Basta, tash e një vit janë shpërngulur në Zelandën e Re. Ishte vet këngëtarja Luma e cila ditë më parë në një pyetësor të parashtruar nga fansat në rrjetin...

Këtu është nxehtë por Vesa Luma publikon imazhe duke shijuar borën!

më 7.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja Vesa Luma dhe Big Basta tashmë janë shpërngulur në Zelandën e re. Çifti janë duke kaluar momente tejet të lumtura me njëri-tjetrin madje po shijojnë çdo sekond të jetës, shkruan lajmi net. E...

Në vendin ku jeton po bie borë, shikoni reagimin e Vesa Lumës

më 7.2018 - OraInfo

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë. Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku, shkruan ORAinfo. Vesa është shumë aktive...

Borë në korrik, Big Basta dhe Vesa përjetojnë këtë eksperiencë të veçantë

më 7.2018 - Sovrani

Big Basta dhe këngëtarja e njohur, Vesa Luma kanë përjetuar një eksperiencë të re në Zelandën e Re. Është shumë e rrallë që të bie borë në muajin korrik, atëherë kur tek ne është piku i verës e i nxehtësisë....

Vesa Luma tregon se pse ajo dhe Big Basta zgjodhën Zelandën e Re për jetesë dhe sa i vështirë ishte udhëtimi deri atje

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, Big Basta, tash e sa kohë janë shpërngulur në Zelandën e Re. Largimi i tyre për një jetesës tjetër në këtë vend la të habitur një pjesë të madhe të...

Vesa Luma tregon se pse ajo dhe Big Basta zgjodhën Zelandën e Re për jetesë dhe sa i vështirë ishte udhëtimi deri atje

më 7.2018 - Infokusi

Këngëtarja e njohur Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, Big Basta, tash e sa kohë janë shpërngulur në Zelandën e Re. Largimi i tyre për një jetesës tjetër në këtë vend la të habitur një pjesë të madhe të...

Po jeton në Zelandën e Re, por ja kur do të khehet Vesa Luma në Kosovë

më 7.2018 - OraInfo

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë. Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku, shkruan ORAinfo. Vesa është shumë aktive...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK