http://kariera.mk

​Vdes në moshën 101 vjeçare Nancy Sinatra

më 7.2018 - Telegrafi

Nancy Sinatra, bashkëshortja e parë e Frank Sinatras (nga katër sa pati gjithsej), ka ndërruar jetë. Ajo u nda nga jeta në moshën 101 vjeçare. Foto: Getty Images Nancy Sinatra është nëna e dy vajzave:...

Vdes Nancy Sinatra në moshën 101-vjeçare

më 7.2018 - Koha.net

Nancy Sinatra, bashkëshortja e parë e artistit Frank Sinatra, dhe nënë e tre fëmijëve, ka vdekur në moshën 101-vjeçare. Vajza e saj Nancy Junior tha se ajo kishte "vdekur në mënyrë paqësore". "Ajo ishte...

Vdes në moshën 101 vjeçare, gruaja e parë e Frank Sinatra

më 7.2018 - Klan Kosova

Nancy Sinatra Sr. ka vdekur në moshën 101 vjeçare. Gruaja e parë e Frank Sinatra vdiq të premten, sipas vajzës së saj Nancy, transmeton Klan Kosova. ‘Nëna ime vdiq në mënyrë paqësore sonte në moshën 101...

Vdes Nancy Sinatra, gruaja e parë e Frank Sinatra-s; ishte 101 vjeçe

më 7.2018 - Te Sheshi

Ka ndërruar jetë në moshën 101-vjeçare, gruaja e parë e këngëtarit legjendar Frank Sinatra. “Nëna ime vdiq natën e kaluar. Ajo ishte bekimi dhe drita e jetës sime. Shkoi te Perëndia. Mami, faleminderit...

Vdes Nancy Sinatra në moshën 101 vjeç

më 7.2018 - KosovaPress

Vajza e saj Nancy Junior tha se ajo kishte "kaluar në mënyrë paqësore". "Ajo ishte një bekim dhe drita e jetës sime. Super Mami. Faleminderit për gjithçka", shkruan ajo. Nancy Sinatra lindi në  Barbato...

Vdes në moshën 101 vjeçare, gruaja e parë e Frank Sinatra

më 7.2018 - Ekonomia Online

Nancy Sinatra Sr. ka vdekur në moshën 101 vjeçare. Gruaja e parë e Frank Sinatra vdiq të premten, transmeton Klan Kosova. “Nëna ime vdiq në mënyrë paqësore sonte në moshën 101 vjeçare. Ajo ishte një bekim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK