http://kariera.mk

“Rilind” pas 27 vitesh/ Rama publikon videon e muzeut të ri të Kastriotëve…

para 9 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e disa pamjeve nga muzeu i Kastriotëve në Stinë të Dibrës. “Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur...

Pamjet e muzeut të ri të Kastriotëve në Sinë të Dibrës

para 9 muajve - Ina

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e disa pamjeve nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës. Sipas Ramës, ky muze është i rilindur tërësisht për herë të parë parë pas 27 vjetësh...

Pamjet e muzeut të ri të Kastriotëve në Sinë të Dibrës

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e disa pamjeve nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës. Sipas Ramës, ky muze është i rilindur tërësisht për herë të parë parë pas 27 vjetësh...

“Rilind” pas 27 vitesh harresë, Rama publikon pamjet e muzeut të ri të Kastriotëve…

para 9 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e disa pamjeve nga muzeu i Kastriotëve në Stinë të Dibrës. Sipas Ramës ky muze është i rilindur tërësisht për herë të parë parë pas 27 vjetësh...

27 vite harresë, Rama publikon pamjet e muzeut të ri të Kastriotëve

para 9 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e disa pamjeve nga muzeu i Kastriotëve në Stinë të Dibrës. Sipas Ramës ky muze është i rilindur tërësisht për herë të parë parë pas 27 vjetësh...

Rama: ju tregoj shtëpinë e rilindur të Skënderbeut në Dibër

para 9 muajve - Te Sheshi

Në postimin rutinor të çdo mëngjesi, kryemnistri Rama ka shfaqur pamje të muzeut të rikonstruktuar të Kastriotëve në Sinë të Dibrës. “ MIRËMËNGJES dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK