http://kariera.mk

Video e frikshme/ Adoleshenten e hedhin shoqet nga ura

para 9 muajve - Politiko

Pamjet e postuara në YouTube tregojnë se si miqtë e shokët e shtyjnë të hidhet nga ura kundër dëshirës së saj. Në një moment adoleshenten, e identifikuar si Jolanda Holgerson e kanë hedhur nga ura, po...

Shokon shoqja e ngushtë, hedh adoleshenten nga ura

para 9 muajve - Gazeta Express

Videoja e një vajze 16-vjeçare, të cilën e hedhin nga një urë në lartësi të konsiderueshme, pa dëshirën e saj, është duke bërë xhiron e internetit. Në pamje duket shoqja e vajzës, e cila e shtyn këtë të...

Shokon shoqja e ngushtë, hedh adoleshenten nga ura

para 9 muajve - Bota Press

Videoja e një vajze 16-vjeçare, të cilën e hedhin nga një urë në lartësi të konsiderueshme, pa dëshirën e saj, është duke bërë xhiron e internetit. Në pamje duket shoqja e vajzës, e cila e shtyn këtë të...

Shoqja e ngushtë hedh adoleshenten nga ura [VIDEO]

para 9 muajve - Insajderi

Videoja e një vajze 16-vjeçare, të cilën e hedhin nga një urë në lartësi të konsiderueshme, pa dëshirën e saj, është duke bërë xhiron e internetit. Në pamje duket shoqja e vajzës, e cila e shtyn këtë të...

Ka frikë të hidhet, miqtë e shtyjnë nga ura, vajza e pëson keq

para 9 muajve - Lajmi.net

Vajza ka frikë të hidhet, miqtë e saj e shtyjnë nga ura. Rezultati: në spital në gjendje të rëndë. Ngjaja ka ndodhur në kaskadën e Moulton, në lumin Lewis, në shtetin e Uashingtonit, SHBA. Imazhet tregojnë...

Ka frikë të hidhet, miqtë e shtyjnë nga ura

para 9 muajve - Gazeta Shqip

1 of 7 Vajza ka frikë të hidhet, miqtë e saj e shtyjnë nga ura. Rezultati: në spital në gjendje të rëndë. Ngjaja ka ndodhur në kaskadën e Moulton, në lumin Lewis, në shtetin e Uashingtonit, SHBA. Imazhet...

Ka frikë të hidhet, miqtë e shtyjnë nga ura, vajza e pëson keq

para 9 muajve - Fakti Ditor

Vajza ka frikë të hidhet, miqtë e saj e shtyjnë nga ura. Rezultati: në spital në gjendje të rëndë. Ngjaja ka ndodhur në kaskadën e Moulton, në lumin Lewis, në shtetin e Uashingtonit, SHBA. Imazhet tregojnë...

Ka frikë të hidhet, miqtë e shtyjnë nga ura

para 9 muajve - Gazeta e re

Vajza ka frikë të hidhet, miqtë e saj e shtyjnë nga ura. Rezultati: në spital në gjendje të rëndë. Ngjaja ka ndodhur në kaskadën e Moulton, në lumin Lewis, në shtetin e Uashingtonit, SHBA. Imazhet tregojnë...

Moment shokues, hedh shoqen nga ura

para 9 muajve - NOA

Mund t’ju ketë ndodhur edhe ju të jeni në një lartësi dhe dikush t’ju nxisë të hidheni, në det, lumë a pishinë, por ju ngurroni. Kështu ka bërë dhe një vajzë 16-vjeçare në SHBA e cila ishte e prerë në...

Frikësohej të hidhej në lumë, pëson lëndime pasi u shty nga një shoqe

para 9 muajve - Telegrafi

Adoleshentja e paemëruar ka pësuar lëndime të konsiderueshme në qafë dhe shpinë, pasi një shoqe e shtyu nga një urë në Uashington të Shteteve të Bashkuara. Megjithëse qëndronte përjashta rrethojave të...

Moment shokues, hedh shoqen nga ura

para 9 muajve - Tetova Sot

Mund t’ju ketë ndodhur edhe ju të jeni në një lartësi dhe dikush t’ju nxisë të hidheni, në det, lumë a pishinë, por ju ngurroni. Kështu ka bërë dhe një vajzë 16-vjeçare në SHBA e cila ishte e prerë në...

Moment shokues, hedh shoqen nga ura-VIDEO

para 9 muajve - Infokusi

Mund t’ju ketë ndodhur edhe ju të jeni në një lartësi dhe dikush t’ju nxisë të hidheni, në det, lumë a pishinë, por ju ngurroni. Kështu ka bërë dhe një vajzë 16-vjeçare në SHBA e cila ishte e prerë në...

VIDEO tronditëse: Shoqja shtyn 16-vjeçaren nga ura, vajza përfundon në spital

para 9 muajve - Gazeta Tema

Ky është momenti tronditës ku një vajzë rreth 16 vjeçe është shtyrë nga ura nga shoqja e saj. Në pamjet filmike do të shikoni Jordania Holgerson, 16 vjeç që i thotë miqve të saj që nuk dëshiron të hidhet...

Frikësohej të hidhej në lumë, pëson lëndime pasi u shty nga një shoqe

para 9 muajve - Sovrani

Adoleshentja e paemëruar ka pësuar lëndime të konsiderueshme në qafë dhe shpinë, pasi një shoqe e shtyu nga një urë në Uashington të Shteteve të Bashkuara. Megjithëse qëndronte përjashta rrethojave të...

Video/ Shoqja shtyn 16-vjeçaren nga ura, vajza përfundon në spital

para 9 muajve - Lexo

Ky është momenti tronditës ku një vajzë rreth 16 vjeçe është shtyrë nga ura nga shoqja e saj. Në pamjet filmike do të shikoni Jordania Holgerson, 16 vjeç që i thotë miqve të saj që nuk dëshiron të hidhet...

VIDEO/ Adoleshentja hedh shoqen nga ura, ajo pëson dëmtime të rënda

para 9 muajve - Java News

Ky është momenti tronditës ku një adoleshente është shtyrë nga ura nga shoqja e saj. Në pamjet filmike do të shikoni Jordania Holgerson, 16 vjeç që i thotë miqve të saj që nuk dëshiron të hidhet nga ura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK