http://kariera.mk

Kjo është më e mira e Samsung, Galaxy Note 9

para 6 muajve - Medial

Çdo gjë që keni ditur përmes spekulimesh dhe raportimesh për Galaxy Note 9 tashmë është një realitet. Në mesin e imazheve, videove promocionale, rrjedhjeve të informacioneve, në skenë u ngjit ditën e Enjte...

Kjo është më e mira e Samsung, Galaxy Note 9

para 6 muajve - Radio Vala

Çdo gjë që keni ditur përmes spekulimesh dhe raportimesh për Galaxy Note 9 tashmë është një realitet. Në mesin e imazheve, videove promocionale, rrjedhjeve të informacioneve, në skenë u ngjit ditën e Enjte...

Samsung Note 9, parametrat dhe sa kushton!

para 6 muajve - KosovaPress

Në pamje të parë “Note” i ri duket si një përmirësim i vogël i modelit “Galaxy Note 8”, por në të vërtetë ka shumë përmirësime të konsiderueshme, shkruan faqja në internet që i dedikohet botës së smartfonëve,...

Androidët më të mirë për vitin 2018

para 6 muajve - Ina

Natyrisht që listës i prinë, Samsung Galaxy S9 Plus.Nuk do të mund të gjeni një telefon më të madh dhe më të mirë se Samsung Galaxy S9 Plus. Kjo falë ekranit të tejdukshëm prej 6.2 inç të lakuar dhe kamerës...

Androidët më të mirë për vitin 2018

para 7 muajve - Klan Kosova

Natyrisht që listës i prinë, Samsung Galaxy S9 Plus. Nuk do të mund të gjeni një telefon më të madh dhe më të mirë se Samsung Galaxy S9 Plus. Kjo falë ekranit të tejdukshëm prej 6.2 inç të lakuar dhe kamerës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK