http://kariera.mk

Helmeta ia shpëtoi jetën mototçiklistes, u shtyp nga një kamion me mikser të betonit

para 6 muajve - Telegrafi

Motoçiklistja e njohur vetëm si Zhu nga Kina, ka mundur ta pësonte me fatalitet kur u shtyp nga një kamion me mikserin e betonit, nëse nuk do ta kishte vënë helmetën. Mbi këtë mjet mbrojtës kaluan dy rrotat...

VIDEO/ Kamioni i shtyp kokën gruas, shpeton mrekullisht nga vdekja

para 6 muajve - Java News

Një motoçikliste në lindje të Kinës ka shpëtuar mrekullisht nga vdekja, pasi një kamion betoni i shtypi kokën. Nëna e dy fëmijë e njohur me emrin Zhu shpëtoi pasi kishte vendosur kokoren. Në pamjet filmike do...

Helmeta ia shpëtoi jetën mototçiklistes, u shtyp nga një kamion me mikser të betonit

para 6 muajve - Fakti Ditor

Motoçiklistja e njohur vetëm si Zhu nga Kina, ka mundur ta pësonte me fatalitet kur u shtyp nga një kamion me mikserin e betonit, nëse nuk do ta kishte vënë helmetën. Mbi këtë mjet mbrojtës kaluan dy rrotat...

Aksident i tmerrshëm, kamioni i shtyp kokën gruas

para 6 muajve - Gazeta Tema

Një motoçikliste në lindje të Kinës ka shpëtuar mrekullisht nga vdekja, pasi një kamion betoni i shtypi kokën. Nëna e dy fëmijë e njohur me emrin Zhu shpëtoi pasi kishte vendosur kokoren. Në pamjet filmike do...

Helmeta ia shpëtoi jetën mototçiklistes, u shtyp nga një kamion me mikser të betonit

para 6 muajve - Infokusi

Motoçiklistja e njohur vetëm si Zhu nga Kina, ka mundur ta pësonte me fatalitet kur u shtyp nga një kamion me mikserin e betonit, nëse nuk do ta kishte vënë helmetën. Mbi këtë mjet mbrojtës kaluan dy rrotat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK