http://kariera.mk

ASK: Çmimet e konsumit ditor janë rritur brenda një viti

para 9 muajve - RTV 21

Sipas ASK-së, indeksi i tërësishëm i harmonizuar i çmimeve të konsumit është më i lartë për 0.2% në muajin korrik 2018, krahasuar me muajin qershor 2018 Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar...

ASK: Çmimet e konsumit janë rritur për 1.2% brenda një viti

para 9 muajve - Telegrafi

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Harmonizuar të Çmimeve të Konsumit” (IHÇK) për muajin korrik të vitit 2018. Në komunikatën për media të ASK-së thuhet se inflacioni mujor...

Çmimet e konsumit ditor, 1.2 për qind më të larta se vjet

para 9 muajve - Koha.net

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Harmonizuar të Çmimeve të Konsumit” (IHÇK) për muajin korrik të vitit 2018. Në komunikatën për media të ASK-së thuhet se inflacioni mujor...

Rritet çmimi i mishit, qumështit, naftës e transportit

para 9 muajve - Infokusi

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Harmonizuar të Çmimeve të Konsumit” (IHÇK) për muajin korrik të vitit 2018. Në komunikatën për media të ASK-së thuhet se inflacioni mujor...

Çmimet e konsumit ditor, 1.2 % më të larta se vjet

para 9 muajve - Ekonomia Online

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Harmonizuar të Çmimeve të Konsumit” (IHÇK) për muajin korrik të vitit 2018. Në komunikatën për media të ASK-së thuhet se inflacioni mujor...

ASK: Çmimet e konsumit ditor janë rritur për 1.2 për qind brenda një viti

para 9 muajve - Periskopi

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Harmonizuar të Çmimeve të Konsumit” (IHÇK) për muajin korrik të vitit 2018. Në komunikatën për media të ASK-së thuhet se inflacioni mujor...

ASK: Çmimet e konsumit ditor janë rritur për 1.2 për qind brenda një viti

para 9 muajve - KosovaPress

Në komunikatën për media të ASK-së thuhet se inflacioni mujor i matur në korrik 2018 nga indeksi i harmonizuar i çmimeve të konsumit ishte 0.2%, ndërsa inflacioni vjetor ishte 1.2%. “Indeksi i tërësishëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK