http://kariera.mk

Hidhet nga ura në Vjosë e s’del më prej aty, kërkohet trupi i përmetarit

para 9 muajve - Mapo

Një burrë i moshes 57-vjeçare po kerkohet pasi është hedhur nga ura në ujërat e lumit Vjosë, e nuk ka dalë më prej andej Sipas burimeve nga policia, behet fjale per shtetasin me inicialet N.S, i cili pasditen...

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

para 9 muajve - Portalb

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë të zonës...

Hidhet nga ura në ujërat e Vjosës, në kërkim të 57-vjeçarit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Një 57-vjeçar është hedhur nga ura në ujërat e Vjosës, por nuk ka dalë më që aty. Sipas burimeve policore N.S pasditen e të enjtes është parë nga kalimtarët e rastit. “Më datë 09.08.2018, rreth orës 15:57,...

Hidhet nga ura në ujërat e Vjosës, në kërkim të 57-vjeçarit

para 9 muajve - Medial

Një 57-vjeçar është hedhur nga ura në ujërat e Vjosës, por nuk ka dalë më që aty. Sipas burimeve policore N.S pasditen e të enjtes është parë nga kalimtarët e rastit. “Më datë 09.08.2018, rreth orës 15:57,...

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

para 9 muajve - Klan Kosova

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë të zonës...

14-vjeçari u hodh nga ura për t’u larë, nuk del i gjallë

para 9 muajve - OraInfo

Një 14-vjeçar ka përfunduar me fatalitet pasi u hodh nga ura për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë...

Hidhet nga ura në ujërat e Vjosës, në kërkim të 57-vjeçarit

para 9 muajve - Mapo

Një 57-vjeçar është hedhur nga ura në ujërat e Vjosës, por nuk ka dalë më që aty. Sipas burimeve policore N.S pasditen e të enjtes është parë nga kalimtarët e rastit. “Më datë 09.08.2018, rreth orës 15:57,...

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

para 9 muajve - Lajmi.net

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë të zonës...

Humb jetën 14 vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

para 9 muajve - Koha.net

Një 14 vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura e “Zogut” për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë...

Dyshohet për një tjetër të mbytur, burri hidhet nga ura e Vjosës dhe nuk del më

para 9 muajve - Java News

Një 57-vjeçar është hedhur nga ura në ujërat e Vjosës, por nuk ka dalë më që aty. Sipas burimeve policore N.S pasditen e të enjtes është parë nga kalimtarët e rastit. “Më datë 09.08.2018, rreth orës 15:57,...

Burri nga Përmeti vetëhidhet nga ura, trupi zhduket në ujërat e Vjosës

para 9 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Rapck të Përmetit ku një person është hedhur nga ura e fshatit në lumin Vjosë. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet N.S., 57-vjeç. Prej 24 orësh ai rezulton...

Milot: Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

para 9 muajve - Mapo

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura e “Zogut” për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë...

Gjendet trupi i 14 vjeçarit që u mbyt të enjten në ujerat e lumit Mat

para 9 muajve - Vizion Plus

Një 14 vjecar është mbytur të enjten tek vendi I quajtur “Ura e Zogut” në lumin Milot Adoleshenti kishte shkuar të lahej në lumin Mat bashkë me shokët e tij, por për fat të keq nuk ka dalë më nga ujërat...

Milot, 14-vjeçari humb jetën teksa lahej në lumin Mat

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Një 14-vjeçar është mbytur teksa po lahej në lumë. Ngjarja tragjike ka ndodhur një ditë më parë në vendin e quajtur, “Ura e Zogut”, në lumin e Matit, ku adoleshenti emri i të cilit nuk bëhet me dije po...

U mbyt teksa lahej në lumë, gjendet trupi i 14-vjeçarit

para 9 muajve - NOA

Një ngjarje tragjike ndodhi një ditë më parë në Milot ku një 14-vjeçar u mbyt teksa po lahej në lumë. Ngjarja e rëndë ndodhi në vendin e quajtur “Ura e Zogut” ku adoleshenti emri i të cilit nuk bëhet me...

Mbytet në lumë një fëmijë, gjendet pas disa orësh kërkime

para 9 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Milot. Një fëmijë 14 vjeç është mbytur duke u larë në lumë. Ai ishte me shokët e tij ku ka ndodhur edhe tragjedia. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në vendin...

E rëndë në Milot, mbytet në lumë një fëmijë, gjendet pas disa orësh kërkime

para 9 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Milot. Një fëmijë 14 vjeç është mbytur duke u larë në lumë. Ai ishte me shokët e tij ku ka ndodhur edhe tragjedia. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në vendin...

Humb jetën 14 vjeçari në lumin Mat

para 9 muajve - Infokusi

Një 14 vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura e “Zogut” për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë...

E FUNDIT/ Mbytet një i ri në Milot

para 9 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Milot . Mësohet se është mbytur një i ri në lumin pranë Urës së Zogut . Ai ishte futur në lumë së bashku me shokët e tij por fatkeqësisht do të ishte...

Lahej me shokët, 14-vjeçari mbytet në lumin Mat

para 9 muajve - Gazeta Express

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur teksa lahej me miqtë e tij në lumë, në Milot. Trupi i pajetë i djalit u gjet gjatë ditës së sotme, pas kërkimeve të kryera nga policia dhe familjarë të 14-vjeçariit....

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

para 9 muajve - Periskopi

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë të zonës...

Po lahej në lumë me shokët, mbytet 14-vjeçari në Milot

para 9 muajve - Java News

Një 14-vjeçar ka humbur jetën ditën e djeshmë, pasi është mbytur në lumin Mat teksa lahej me shokët. 14-vjeçari kishte shkuar së bashku me shokët e tij në vendin e quajtur “Ura E Zogut”, por nuk ka arritur...

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

para 9 muajve - Ekonomia Online

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura e “Zogut” për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë...

Humb jetën 14 vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

para 9 muajve - KosovaPress

Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë të zonës si dhe forca policie kanë kërkuar gjatë gjithë natës, ndërsa vetëm sot kanë arritur...

Milot, 14-vjeçari humb jetën teksa lahej në lumin Mat

para 9 muajve - Gazeta e re

Një 14-vjeçar është mbytur teksa po lahej në lumë. Ngjarja tragjike ka ndodhur një ditë më parë në vendin e quajtur, “Ura e Zogut”, në lumin e Matit, ku adoleshenti emri i të cilit nuk bëhet me dije po...

Humb jetën 14-vjeçari, u hodh nga ura për t’u larë

para 9 muajve - Insajderi

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura e “Zogut” për t’u larë në lumin e Matit. Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme. Familjarë, banorë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK